» » » "Ятрань-80ті" розпочала рік із першої перемоги на міжнародному рівні!

"Ятрань-80ті" розпочала рік із першої перемоги на міжнародному рівні!

Автор: Sobolenko від 27-01-2016, 20:17, подивилося: 1277

0 "Ятрань-80ті" розпочала рік із першої перемоги на міжнародному рівні!
"Ятрань-80ті" перед своїм історичним дебютом на міжнародному рівні.

23-24 січня у Бресті відбувся XIV Міжнародний Різдвяний турнір по міні-футболу (футзалу) серед ветеранів, присвячений памяті ветеранів брестського футболу. У I-й віковій групі грали футтболісти 35-45 років (OLDBOY). Всього було 8 команд розбиті на 2 підгрупи. До підгрупи "А" потрапили: ФК «АДАМС» (Брест, Білорусія), "Ятрань-80ті" (Уманський район, Україна), АФК «ВОЛОДИМИР» (Володимир-Волинський, Украина), ФК «ВОЛНА» (м.Пинск, Білорусія). До підгрупи "Б" відповідно жереб відправив: ФК «Брест Кіккерс» (Білорусія), ФК «БОБРИ» (Мінськ, Білорусія), GKS „BELCHATÓW” (Польща), ФК «ВЕТЕРАН- ЛУЧЕСЬК» (Луцьк, Україна).

Дебютували наші футболісти в матчі проти ФК "Волна". Голи С.Рєпіна, О.Казанюка та С.Янчука принесли першу ж перемогу - 3:1.

Надзвичайно важливим був другий поєдинок. Проти господарів. Вони однозначно горіли бажанням вкотре поборотися за перше місце. А оскільки в фіналі мали грати лише переможці підгруп, то перемога в цьому матчі була практично перепусткою до фіналу для того, хто її здобуде. Олександру Казанюку вдалося відкрити рахунок. Але "Адамс" відігрався. Втім за 2 хвилини до фінального свистка Дмитру Казанюку вдалося знову вивести гостей вперед. Заключні дві хвилини тягнулися надзвичайно довго! Наші самовіддано захищалися. Але вистояли! І тим самим здобули достроково путівку до фіналу!

Втім і в третьому матчі наші гравці не розслаблялися і здобули перемогу над АФК "Володимир" 3:1 (С.Рєпін, А.Злобін, В.Трегубов).

Вирішальний поєдинок відбувся 24 січня. Вперше за 14 років проведення турніру в ньому не грали футболісти з Білорусії! Фінал вийшов суто українським! І нам особливо приємно, що переможцями в ньому вийшли саме наші земляки - "Ятрань-80ті" з рахунком 3:2 здолали "Ветеран-Лучеськ". В першому таймі рахунок відкрив С.Янчук. Він же по переві подвоїв його. А В.Моспан довів справу до 3:0. За дві хвилини до кінця гри суперник з Луцька скоротив рахунок до мінімуму. І знову 2 хвілини тянулися довго! Суперники з Луцька навіть воротаря поміняли на 5-го польового гравця. Достатньо лише привести факт - наша команда не змогла навіть тайм-аут для передишки взяти (для цього потрібно було володіти мячем при введені його в гру - а цього не було!). Але не бульше! КУБОК З БРЕСТА ЇДЕ НА УМАНЩИНУ!!!

А це козаки з Уманщини із колекцією призів!

За коментарем звернувся до Олександра Однороженка.

- Що загалом можна сказати про турнір у Бресті?

- Він був організований на дуже високому рівні! І взагалі хочу сказати, що спорт там на надвисокому рівні! Якщо чесно - то нам лише мріяти. Он у тому ж таки Бресті є потужна гандбольна команда, що грає у плей-оф Ліги Чемпіонів. Там же футзальна команда, що грає у першій лізі. За цих два дні ми стали свідками ще ігор волейболістів. Наприклад, поцікавилися, що то за турнір. нам пояснили - першість області серед юнаків 1999-2000 р.н. з волейболу. І грає там 11 команд (І.С. - привіт нашому кращому серед кращих спортивних керівництв!)... Додати нічого... Можна лише позаздрити...

-А що за спорткомплекс, де ви грали?

-"Вікторія". То палац мрій! Чудовий зал із трибунами на 3500 глядачів (ще другий є зал, там чоловік на 150), 12 роздягалень, кафе, їдальня... Все на місці... Можна в формі весь день провести... (І.С. - у нас тут свої надбання у спорті і плани, не треба нам тут про палаци всілякі розсусолювати!)

- Господарі не образилися, що ви в них відібрали трофей?

- Вперше за 14 років фінал був без білоруської команди... Суто український фінал! Взагалі хочу сказати, що турнір за складом учасників був дуже рівним. Перемоги лише в 1-2 мячі, жодного погрому. А в нашій команді всі насамперед відмітили колективний дух! Як зазначали господарі - "Ви немов - одна сімя, так один за одного готові стояти!". Наша команда отримали запрошення на міжнародні турніри і в Білорусії, і в Польщі. Поживемо - побачимо! Можливо і ми покумекаємо над чимось подібним. Наостанок хочу від щироко серця подякувати господарям, ФК "Адамс" за запрошення і за чудово організований турнір! Щиро!