12. МФК "Христинівка" – ФК "Шпола-ЛНЗ-Лебедин" 1:2 (1:2)

"Уманьферммаш": Щербина, Репін, С.Коломієць, Д.Казанюк, Баланюк (72,М.Коломієць), Гончарук (78, Ситін), Ольхович, Гаврилюк (63,Жарун), Гевел (76, Гут), Злобін, Янчук.
"Колос": Душка, Голуб, Пилипенко, Попко, Ю.Кривенко, Гусак, Нестеренко, Семеняка, Онищенко, Кривенко, Савицький. На заміну виходили: Завгородній, Дудка, Клименко, Лактіонов, Говенко
Попередження: Ольхович - Гусак, Онищенко, Кривенко.
Вилучення: Гусак (90+2 - повторне попередження)
На 9 хв. Гончарук не реалізував пенальті.

За коментарем я традиційно звернувся до В.П.Ковальчука. "Гра вийшла важка, тягуча. Команда суперника - як кажуть футболісти - щільна, збита команда. Гравці доволі технічні, думаючі. Очевидна наявність в складі досвідченних виконавців. Мушу визнати, що ми навіть дещо програли центр поля, де гості виграли більше єдиноборств. Але при цьому у них практично не було моментів. Навіть склалося враження, що їх влаштовувало і одне очко в гостях. У нас же моменти все ж були. Достатньо згадати нереалізований пенальті (воротар парирував). Ще були нагоди у Гаврилюка, Гончарука. Навіть на останній хвилині у Репіна. Але так і не змогли розмочити рахунок.
Щодо суддівства - жодних претензій."

"Авангард" (Монастирище) - ФК "Городище" 1:3 (0:1)
Монастирище. 100 гл.
Арбітри: Баранов, Порожній, Бутко (всі-Канів)
Голи: 0:1-Сукач С. (44), 1:1-Семенько С (50), 1:2 - Горідько А. (81), 1:3 - россошинський Р (90+2)
Попередження: Кузик Р (17, Городище), Лісняк (30, Городище), Коробко (42, Авангард)
Вилучення (90+3, Лісняк, повторне попередження)
Початок був доволі рівним, хоча вже на 5 хвилині господарі мали виходити вперед. При подачі зі штрафного авангардівець непогано пробив головою, але влучив у стійку а потім в сутолоці зорієнтувався голкіпер. Вже на 12 хвилині подібним гострим моментом відповіли і гості. Десь з середини тайму стала прослідковуватися перевага ФК "Городище". В їх діях більше прослідковувалася думка, вони пробували сплести комбінаційну гру, що у господарів явно не клеїлося. Що єдине не подобалося у гостей так це надмірна балакучість. Вони все намагалися прокоментувати більшість рішень арбітра (хоча дії останнього не викликали жодних запитань). За це арбітр з Канева, який завтра святкуватиме 50-річний ювілей, вже до 30-ї хвилини виписав самим балакучим два справедливих "гірчичники". Це трохи заспокоїло гостей.
Перед самою перервою гості, як кажуть, "в роздягальню" забили гол. Але відразу після поновлення гри "Авангард" відігрався - після подачі з кутового Семенько влучно пробив головою. Далі точилася рівна гра. Можливості відзначитися приблизно порівну мали обидві команди. Але на 81-й хвилині в чужому карному майданчику самим кмітливим в сутолоці виявився Горідько. А вже в компенсований час Россошинський після виходу один на один зняв остаточно питання про переможця.

Змінив: Sobolenko