» » » Трилер у матчі "УТК-Ятрань" і "Альтаїра", коли незадоволенні залишилися обидві команди

Автор: Sobolenko від 22-10-2016, 21:12, подивилося: 1453

0 Трилер у матчі "УТК-Ятрань" і "Альтаїра", коли незадоволенні залишилися обидві команди

«УТК-Ятрань» - «Альтаїр» (Драбів) 3:3 (0:2)
22 жовтня. Паланка. 100 глядачів.
Арбітри: М. Білорус, С.Шлончак, В.Березняк (всі-Черкаси)
Інспектор: В.Смаглій (Черкаси)
«УТК-Ятрань»: Єрошов, Степанюк, Коломієць, Казанюк О., Єжаченко (46,Потапов), Казанюк Д. (46, Баланюк), Троян, Малютін (90, Гут), Ткач (46, Горобець), Крайовий, Подколзін.
«Альтаїр»: Іщенко, Євтушевський (58, Удовика), Грищук (85, Біда), Дмитренко, Вдовика, Раковський (60, Яворський), Колос, Кретов (46, Швець), Бичков, Черниш, Аджубей.
Голи: Степанюк (2,авто гол), Дмитренко (38,пен), Горобець (52), Потапов (54, 57), Удовика (83)
Попередження: Дмитренко (6), Казанюк Д. (42), Вдовика (69), Біда (90+2)

Надважлива гра в боротьбі за медалі (чи то срібні, чи бодай – бронзові) для «УТК-Ятрань» розпочалася гірше не придумаєш – після подачі справа зі штрафного (від самого кутового прапорця) Юрій Степанюк забив авто гол. Трапилося це вже на 2-й хвилині. Це змусило господарів великими силами йти вперед. Той же Дмитро Казанюк, фланговий захисник, можна було бачити на чужій половині поля аніж на своїй. Але «Альтаїр» не прогинався під тиском. Гості постали в першому таймі добре організованою, збалансованою командою (власне це не новина – саме «Альтаїр» в першому колі завдав першої поразки «УТК-Ятрань» в цьому чемпіонаті. І на загострення біля власних воріт гості відповідали не менш гострими контр випадами. Наприклад, на 23-й хвилині драбівчанам вдалося вивести один на один з воротарем Олександра Колоса. Але нападник не зміг перехитрити Віктора Єрошова. А ось на 38-й хвилині Віктору ще складніше було виручити своїх партнерів. Арбітр Михайло Білорус призначив 11-метровий у ворота тепличників. Спочатку гості вимагали такого вироку після порушення з боку захисника. Але свистка не було і ще один гравець встиг завдати удару. Тепер гості вгледіли гру рукою. Саме тут і пролунав свисток. Напевне арбітр мав право на таке рішення (традиційно всім бажаючим буде надано можливість переглянути детальний репортаж на ТК «Умань»). Віктор Єрошов вгадав напрям удару. Але він у Юрія Дмитренка вийшов точно в самий кут і рахунок став 0:2.

По першому тайму залишилося розчарування. Можна було у відчаї і про рекордну для тепличників третю поспіль поразку задуматися.

В перерві Олександр Єжаченко провів одразу потрійну заміну. На поле вийшли три нових гравці орієнтованих на атаку – Віталій Горобець, Роман Потапов і Сергій Баланюк. Потрібно було рятувати ситуацію. І вся трійця стала причетною до потрійного удару! На 52-й хвилині Віталій Горобець доборовся до кінця у здавалося безнадійній ситуації і випередив на мить захисника та воротаря – 1:2. За дві хвилини Роман Потапов взяв гру на себе і, пройшовши, вздовж лінії штрафної, пробив точно у нижній кут – 2:2!!! А ще за три хвилини Сергій Баланюк чудово подав справа, Олександр Казанюк пробив головою і Роман Потапов в падінні головою вивів господарів вперед – 3:2!!! Оце так камбек! В цьому сезоні волові якості і вольові перемоги тепличників вже нікого не дивують. Але кожен раз це викликає непідробний викид адреналіну!

52 хвилина. Віталій Горобець - 1:2

Роман Потапов зрівнює рахунок - 2:2

Роман Потапов виводить вперед господарів - 3:2

В цей момент розгубленого суперника «УТК-Ятрань» могла і мала дотиснути і відправити остаточно в нокаут. На 61-й хвилині воротар парирував удар метрів з 18 Олександра Казанюка. За хвилину ще один удар звідти ж – поряд. А на 71-й хвилині Роман Потапов мав просто зняти всі питання про переможця і про героя матчу. Віталій Горобець виклав мов на блюдечці зліва м’яча. І Роман пробивав практично впритул. Але поцілив у голкіпера!!! І буквально за дві хвилини господарі опинилися в меншості. Провал в центрі поля. Стрімка контратака. І Віталій Горобець далеко до штрафної збиває суперника. Арбітр це розцінює як так званий «фол останньої надії» і без вагань вилучає Віталія з поля!!! Будемо ми з вами згодом дивитися чи ні, до чого ми з вами там до обговорюємося – а тепличників стало на полі менше. До того ж «Альтаїр» остаточно прийшов до тями після потрійного удару на початку тайму. Гра пішла на зустрічних курсах. Ударом на удар! І на 83-й хвилині поталанило гостям. Штрафний з центра поля. Навіс. Головою м’яч спрямовується на кутовий. Але нападник дістає м’яча і повертає його в гру – спрямовує вздовж воріт і Олександр Удовика головою впритул забиває!!! 3:3!!!

Порушення. що призвело до вилучення Віталія Горобця

Тут же Роман Потапов отримує ще один шанс стати героєм поєдинку. Його практично вивели один на один зліва. Але Роман вирішує знайти партнера у ще більш убійній позиції. Але знайшов лише захисника суперника… Ну а останній шанс господарі мали вже у компенсований час. Олександр Казанюк зліва видавав передачу низом під удар. І Баланюк таки пробив. Але не так, щоб засмутити воротаря…

Останній шанс тепличників в компенсований час

Що ми маємо у далеко «несухому» остатку. Яскравий і драматичний матч (який побачило лічені глядачі). Знову надрезультативний. Перемогти могли як одні так і інші. Тому, з огляду на це, можливо, такий результат і можна назвати справедливим. Але залишається осад розчарування і невдоволення – таку яскраву, над вольову перемогу втратили… Втратили і два очки. Тим самим ще ускладнюється ситуація в боротьбі за «срібло». Та і в гонитві за «бронзою» все тепер гаряче. Тут і мотивація може бути яка хочеш і розвороти сюжетної лінії цікаві. Ну що ж – станемо свідками ендшпіля чемпіонату.