» » » "Уманьферммаш" - перша перемога в чемпіонаті. На класі і з втраченими в кубку емоціями.

Автор: Sobolenko від 26-05-2011, 23:15, подивилося: 1592

2 "Уманьферммаш" - "Ретро" (Ватутіно) 4:0 (2:0)
26 травня. 18-00. Стадіон "Іллічівець-Умань". 400 глядачів. +21.
Арбітри: Шланчак В., Залозний В., Шевченко С. (Городище)
Інспектор: Цвященко (Звенигородка)
"Уманьферммаш": Щербина (77, Когут), Репін, Гірський, О.Дзига, Злобін (74, Гевел), Ольхович (73, Мороз), С.Коломієць (72, М.Коломієць), Гаврилюк (61, Гут), Баланюк (46, Ю.Дзига), Янчук, Гончарук (64,Ситін).
Голи: Янчук (21, 39), Ю.Дзига (49), Мороз (75).

Після такого надемоційного кубкового фіналу в неділю в уманських футболістів могло бути психологічне спустошення. А тому відверто можна подякувати календарю, який в наступного суперника нам вибрав ватутінське "Ретро", яке обрало чіткий курс - награвати перспективну молодь. Тобто на сьогодні ця команда скоріше дбає про перспективу і ще не завжди готова протистояти дорослим турнірним бійцям. А тому уманчани мали компенсувати емоційну спустошеність перевагою в досвіді. Так і сталося.
Все могло вирішитися чи не в перші кілька хвилин. На 4-й хвилині Янчук мав перший момент але захисник і воротар разом таки ліквідували загрозу.Буквально за хвилину Сергій вирвався один на один і став перекидати голкіпера але зробив це занадто слабо. А на 6 хвилині продзвенів перший дзвіночок і біля наших воріт - захисник ледь не зрізав круглого в свої ворота, але Щербина продемонстрував реакцію. Це не сильно стурбувало присутніх. А ось на 19 хвилині вже посмішки позникали з облич уболівальників, які все ж встигли переорієнтуватися з проанонсованого матчу в суботу на сьогодні і прийти. Провал в центрі нашого захисту і гравець "Ретро" чисто виривається сам на сам з воротарем. Щербина підстраховує центбеків але не влучає по м'ячу! Суперник має перед собою порожні ворота. Але нестача досвіду далася взнаки! Гравець пішов в обіграш набігаючого захисника. І таки ефектно його обіграв. Але його удар завдяки втраченим миттєвостям встиг парирувати Щербина, щи кинувся назад!
А ось Янчуку досвіду не займати. Буквально за хвилину він найкраще зорієнтувався при подачі кутового (Ольхович) і головою відкрив рахунок. 1:0.
Далі уманська команда створювала моменти як біля чужих воріт так і біля своїх! Уболівальникам не доводилося сумувати!
На 23-й хвилині Коломієць видав чудову передачу справа але Баланюк з 8 метрів поцілив у захисника! Тут же Щербина парирував удар Султанова.
На 36-й хвилині Гаврилюку забракло чи то зросту чи то досвіду, щоб "закрити" дальню штангу піля кутового. А ось Янчук на 39-й хвилині показав як в один дотик в протихід голкіперу пеалізовувати гарну діагональ! 2:0.
Тут же Репін не зовсім вдало скидає головою назад м'яча і Щербина змушений в карколомному стрибку теж грати головою за межами штрафного! Добре, що не вистачило досвіду ватутінцю - він став вовтузитися з круглим, хоча мав за спиною просто порожні ворота! А на 42-й хвилині "Ретро" просто "простило" господарів! Чудовий слалом зліва до самого воротарського майданчика, чудовий пас і юнак з 5 метрів ... поцілив просто у воротаря (віддати належне і реакції Щербини!). Тут же послідувала гарна комбінація уманчан, але Гончарук не замкнув передачу Баланюка. А перед самою перервою ватутінець просто не влучив по м'ячу перед самими нашими воротами!
Так і пішли відпочивати за 2:0.
Ледь розпочався другий тайм як "Уманьферммаш" зняв остаточно питання про переможця. Янчук зробив чергову передачу справа, Гаврилюк не став бити а зробив також передачу - захисник в падінні вибив. Але прямо на Юрія Дзигу і той вистрілив в саму "девятку". 3:0.
На 66-й хвилині міг забити іще один гравець, що вийшов на заміну. Але Дмитро Ситін влучив у поперечину.
На 69-й хвилині просто не змогли заштовхати м'яча з метра від лінії (Янчук міг і хет-трик оформити).
А на 75-й ще один виходець з лави запасних - Олег Мороз - забив прямо з кутового! "Сухий лист" і 4:0!
Більше голів не було. Є перша перемога в чемпіонаті!

Змінив: Sobolenko