» » » Стартував передсезонний турнір friendship cup 2017

Стартував передсезонний турнір friendship cup 2017

Автор: Sobolenko від 4-03-2017, 20:15, подивилося: 974

0 Цієї суботи шість команд стартували в передсезонному турнірі friendship cup 2017 , який пройде на штучному полі стадіону "Уманьферммаш" на протязі березня.

Отож першого ігрового дня бажаючі змогли побачити перші три гри.

1. 10-00. "УТК-Ятрань" - "Орлівка" (Вінницька обл.) 2:1 (0:0)
Арбітри: Трифонов, Андрощук, Лут

"УТК-Ятрань" провела перший поєдинок в цьому році на стандартному полі. До цього команда працювала спочатку у спортзалі і зіграла в міні-футбольному турнірі «SOCCER.BIZ.UA -ліга». За тим гравці стали закладати фундамент фізичної готовності, працюючи на відкритому повітрі. І ось підійшов час і до контрольних спарингів. В цьому плані організований в Умані турнір неабияк став у нагоді, хоча не виключено, що тепличники не обмежаться ним. Суперником "УТК-Ятрань" в матчі-відкритті стала знайома по «SOCCER.BIZ.UA -лігі» команда з Теплицького району. Тоді з "Орлівкою" вийшли два цікавих матчі. Але то міні-футбол а це футбол. Як не крути, але як кажуть в Одесі - "то є дві великі різниці". Головним було те, що і тепер "Орлівка" стала гарним спаринг-партнером.

В першому таймі перевага була на боці "УТК-Ятрань". Але вона не була тотальною і "Орлівка" гідно протистояла. Хоча все ж таки на гол тепличники на грали. Втім двічі мяч прийняла на себе поперечина воріт гостей (обидва рази пробивав А.Ткач). Та і воротар їхній діяв без помилок, на що могли спочатку розраховувати необізнані уболівальники.

Початок другого тайму спробувала активніше шукати щастя біля чужих воріт і "Орлівка". Але так тривало хвилин з десять. А з виходом тепер граючого тренера Олександра Казанюка дійшла до реалізації справа в "УТК-Ятрань". На 60-й хвилині саме після передачі зліва О.Казанюка відкрив рахунок Михайло Павленко. Знову двічі мяч поцілив в каркас воріт "Орлівки". Тепер таким дуплетом відзначився Євген Єжаченко. Правда, і в штангу наших воріт мяч раз потрапив. Ну а на 71 хвилині "УТК-Ятрань" рахунок подвоїли - після удару М.Павленка трапився, здається, автогол.

Буквально за чотири хвилини "Орлівка" повернула номінальну інтригу. Принаймні рахунок 2:1 гостям залишав ще шанси на відіграш. Захисники "УТК-Ятрань" залишили без нагляду капітана суперника а півзахисники наші дали можливість зробити на нього націлену передачу з центру поля. Ну на те воно і контрольний матч, щоб вибудувати гру і уникнути помилок в подальшому.

В четверть години, що залишалися господарі не дозволили гостям врятувати бодай нічію. Того більше мали збільшувати різницю в рахунку. Олександр Казанюк ще раз поцілив в поперечину (порахуйте - скільки всього трапилося так в цьому матчі?!). А в компенсований арбітром час тепличники заробили право на пенальті. Право його виконати дали сьогоднішньому іменнику. Михайлу Павленку. Але Михайло пробив не зовсім впевнено і подарунок собі зіпсував. А так би ледь не хет-трик вийшов.

2. 12-00. "Уманьферммаш" - "Гайсин" 12:1
Арбітри: Андрощук, Баланюк, Потайчук.

Тут гості, укомплектовані юнними футболістами, протрималися майже до кінця першого тайму, програючи мінімально. Але за тим понеслося. То було просто побиття.

2:0. В.Горщинський.