» » » Пропозиції і вимоги щодо організації проведення чемпіонату, першості та кубку Черкаської області сезону 2017 року від ФК «УТК».

 
 
 
Найближчі матчі:
ФІНАЛ КУБКА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ. 28 травня. 16-00. Стадіон "Уманьферммаш". "Базис" - "ЛНЗ-Лебедин"

Книгу "Історія футболу Уманщини. Книга перша. Від "Маккабі" до "УТК-Ятрань" бажаючі можуть придбати в Умані: в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни) а також у "ВІЗАВІ" (вулиця Тищика). Книга там присутня в твердій та мякій обкладинках. Бажаючі з інших міст можуть придбати звернувшись до автора (можна і укрпоштою і новою поштою).
У ПРОДАЖУ унікальний для нашої області довідник для уболівальника - "Гід по чемпіонату Черкаської області 2017". В ньому представлено всі команди, що планували грати в цьогорічному чемпіонаті (тобто з ватутінцями і командою Городища) - їх історію, статистику, історію і статистику зустрічей з усіма трьома командами Уманщини. Тобто прийшовши на будь-який матч чемпіонату області в Умані, Паланці чи Городецькому, ви будете максимально озброєні інформацією! Придбати можна буде лише в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни). Саме "SOCCER.BIZ.UA" надрукував перший тираж видання. Наклад обмежений, поспішайте придбати. На матчах в Городецькому 9 та 12 травня запитуйте у Олександра Клімова
Пропозиції і вимоги щодо організації проведення чемпіонату, першості та кубку Черкаської області сезону 2017 року від ФК «УТК».

Автор: Sobolenko від 17-03-2017, 21:27, подивилося: 903

0 Голові ФФЧО Голубу В.В.,
першому заступнику голови,
виконавчому директору ФФЧО
Фощію В.Г.


Пропозиції і вимоги щодо організації проведення чемпіонату, першості та кубку Черкаської області сезону 2017 року від ФК «УТК».

1.Оприлюднення і вільний доступ всіх до Дисциплінарних правил ФФЧО, згідно яких КДК ФФЧО виносить покарання гравцям, тренерам, клубам і т.д. І лише згідно цих Дисциплінарних правил мають прийматися рішення КДК ФФЧО. На даний момент таких Дисциплінарних правил ФФЧО у вільному доступі немає.

2.Як і будь-де при цивілізованому проведенні змагань нести відповідальність за вчинки мають всі учасники цього процесу – не лише гравці, тренери, представники а і арбітри, асистенти арбітра, інспектори. І це має бути прописано у вказаних вище Дисциплінарних правилах.

3.Згідно ст. 12 Дисциплінарних правил ФФУ «якщо матч відмінено, команді зараховано технічну поразку, відсторонення зараховується тільки якщо команда, у складі якої грає відсторонений футболіст не несе відповідальності за події, що призвели до відміни матчу». А чому у нас в Черкаській області клуб і гравець , які не винні у зриві матчу, мають нести покарання і пропускати ще один, наступний матч? Справа в тому, що в Регламенті Чемпіонату, Першості та Кубку Черкаської області з футболу 2016 року є стаття V "Дисциплінарні та штрафні санкції". І там в пункті 13 вказано: "Не може вважатися, що дискваліфікований футболіст пропускає черговий календарний матч, якщо він з якихось причин не відбувся" . І все.

4.Приведення принципів організації роботи КДК до загальноприйнятих норм – тих, кого звинувачують, кого стосується розгляд справ у КДК, в ОБОВЯЗКОВОМУ порядку потрібно : попереджувати щодо дати, часу і місця проведення засідання КДК; надати можливість за бажанням звинуваченим бути присутніми на засіданні КДК для висловлення свого бачення інциденту, захисту своїх прав.

5.Рішення КДК ФФЧО має значно швидше доводитися до сторін, яких воно стосується. На даний момент неприпустимо затягується цей процес і практично позбавляє покарану сторону на нібито передбачене право на апеляцію. Якщо рішення КДК оприлюднюється в п’ятницю, то практично автоматично покарана сторона позбавляється права на розгляд апеляції до початку чергового туру в суботу (неділю).

6.Організація реалізації права покараних рішенням КДК оскаржити його в Апеляційному комітеті ФФЧО. На даний момент таке право суто фіктивне і не може бути реалізованим. Почнемо з того, що абсолютно в корні невірним виглядає неприродно короткий термін для подачі апеляції (1 доба) та ще й отримують команди рішення КДК по суті перед самим матчем чергового туру. По-друге, керівництвом ФФЧО прикладаються різні зусилля, щоб апеляція взагалі не подавалася або її забрали після її подачі. Апеляційний комітет практично існує лише на папері (скільки разів за останні роки апеляційний комітет розглядав звернення до нього?).

7.Узгодження літнього трансферного вікна із календарем чемпіонату, першості області. Вкрай нелогічним виглядає, коли трансферне вікно відкривається раніше закінчення першого кола, як було торік.

8.У вільному доступі мають бути абсолютно всі документи, якими регламентуються статус гравців у чемпіонаті, першості, кубку області та інших змаганнях під егідою ФФЧО. В останні роки в Регламенті чемпіонату, першості області, наприклад, було посилання на постанову Виконкому ФФЧО від 27 березня 2012 року. При цьому сам текст постанови відсутній на тому ж таки сайті ФФЧО і не роздається разом з Регламентом. Також у вільному доступі має бути інформації щодо статусу заявлених гравців всіх команд чемпіонату, першості. Це також є необхідною мірою задля забезпечення принципів прозорості і чесної гри. При цьому також це не є на початку 21 століття проблемним чи затратним. Незрозумілим виглядає відсутність такої інформації у відкритому доступі. Це якщо говорити про проведення змагань у дусі дотримання принципів чемної гри.

9.Календар чемпіонату, першості області має визначатися методом жеребкування в присутності представників всіх бажаючих команд. Або за завчасно оприлюдненою схемою залежно від зайнятих місць у попередньому сезоні.

10.Зобов’язати Регламентом чемпіонату всі команди не лише вести кваліфікований відеозапис матчів а і викладати у визначеному порядку (щоб кожен бажаючий мав можливість знайти і переглянути) на протязі вказаного терміну (наприклад, до 2-3 діб з моменту закінчення матчу) ПОВНИЙ ТЕХНІЧНИЙ ЗАПИС МАТЧУ через мережу Інтернет . Наразі це є доступним для всіх і не вимагає додаткових затрат. Невиконання цієї вимоги, як і приховування будь-якої інформації, має суворо каратися. Це дозволить всім командам при бажанні вести навчально-методичну роботу по покращенню власної гри а також зробить сам турнір хоч в якісь мірі прозорим і як такий, що відповідає принципам чесної гри.

11.Забезпечити вільний доступ на протязі визначеного терміну (2-4 доби після завершення матчу) на сайті ФФЧО до протокольних даних ВСІХ матчів. Це також є необхідною мірою задля забезпечення принципів прозорості і чесної гри. При цьому також це не є на початку 21 століття проблемним чи затратним.


Виконавчий директор ГО «ФК «УТК» І.М. Соболенко

Категорія: Чемпіонат області / Кубок області

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.