» » » Завершився третій тур передсезонного турніру в Умані.

Завершився третій тур передсезонного турніру в Умані.

Автор: Sobolenko від 19-03-2017, 21:32, подивилося: 882

0 Завершився третій тур передсезонного турніру в Умані.

Третій тур передсезонного турнріу розпочався в суботу одним матчем а продовжився наступного дня.

"УТК-Ятрань" - "Гайсин" 7:0 (3:1)
Арбітри: Трифонов, Мамбик, Прякудіна
Голи: О.Казанюк, Потапов, Єжаченко-2, Абрамочкін-2, Думенко

Дебют матчу "УТК-Ятрань" потратила на налагодження ігрових звязків. Адже в порівнянні з попередніми матчами був ряд змін. В центрі поля були відсутні В.Горобець та А.Ткач. В центрі захисту діяв замість Д.Подколзіна М.Чернишенко. Також на лівому фланзі діяв новачок команди.

Десь у середині тайму гра тепличників стала набувати стрункості. Це стало матеріалізовуватися в гострі моменти біля воріт суперника. а за тим і голи прийшли. Перший забив граючий тренер тепличників. Його холоднокровність і технічна оснащеніть в завершальній стадії атаки, коли він "поклав" в чужому штрафному захисника, не здивувала нікого з пристуніх. А ось за 9 хвилин такі ж якості продемонстрував Роман Потапов. Як зазначили - "зіграв як вчитель перед цим". А перед самою перервою Роман Потапов виклав "цукерку" і Євген Єжаченко головою забивав впритул в порожні вже ворота. 3:0.

По перерві домінування "УТК-Ятрань" не припинилося. Спочатку дублем відзначився юний Владислав Абрамочкін, що, думаю, додасть йому впевненості і наснаги працювати наполегливо і далі. Ну а ближче до кінця гри шедеврального мяча забив Євген Єжаченко - зрячим прицільним ударом з центрального кола! Крапку ж в матчі поставив Дмитро Думенко, що реалізував пенальті зароблений Романом Потаповим.

"Базис" (Городецьке) - "УТК-2" (Паланка) 3:1 (2:0)

Команда Орлівки відмовилася від подальшої участі у тірнірі і колектив з Паланки погодився її замінити. Адже цій команді акож потрібні спаринги для підготовки до участі в першості області. Обидві сьогоднішніх команди-суперниці планують там дебютувати в якості фарм-клубів відповідно "Базиса" та "УТК-Ятрань".

"Базис" мав помітно стабільніший склад. Явно менше змін у порівнянні з попереднім роком. Це однозначно далося взнаки на перебігу гри. "Базис" виглядав дещо краще. І рахунок загалом виглядає, як кажуть, по грі. В першому таймі двічі гравцям "Базиса" вдалося забити після дальніх ударів. Спочатку рішення пробити Сергія Понамаря було несподіванкою для всіх. А гол Дениса Куцого взагалі вийшов видовищним!

Відразу по перерві Сергій Ганага був кращим "у ближньому бою". В другому таймі обидві команди зробили чимало замін, переглядаючи по максимуму гравців (що абсолютно логічно). Команда Паланки на свій гол престижу таки награла і він стався наприкінці зустрічі. Однозначно матч був інформативним для обох колективів.

"Уманьферммаш" - "Світанок-Агросвіт" (Шляхова) 1:3

Ферммашівці постали в складі значно ближчому до бойового ніж в перших матчах. І в дебюті матчу виглядали досить переконливо. Діяли з позиції сили. Виглядало досить перспективно. Але гості з Бершадського району спокійно стримали початковий наступ. А за тим буквально на протязі хвилини забили два мячі, скориставшись дуже грубими помилками суперника. Після цього гра "Уманьферммашу" помітно розладилася. І гості заслужено забили і третій мяч. Тепер вже і дії голкіпера не були вдалими.

По перерві моменти продувжували виникати біля обох воріт. Господарі один мяч сквитали, але не більше того.

Категорія: Чемпіонат області / Кубок області