Автор: Sobolenko від 2-04-2017, 09:32, подивилося: 1463

"УТК-Ятрань" - "Світанок-Агросвіт" ("Бершадь") 2:2 (1:0)
1 квітня. Штучне поле. 100 глядачів.
Арбітри: Андрощук, Сухарь, Лут.
"УТК-Ятрань": Єрошов (20, Московський), Думенко (76, Д.Казанюк), Подколзін, Чернишенко, Лут, Потапов, Ткач (46, Горобець), О.Казанюк, Дяченко (87, Єжаченко), Єжаченко (46, Павленко)
Голи: 1:0 - Ткач (5), 2:0 - Потапов (59), 2:1 - (75, пенальті), 2:2 - (84)

По суті заключна контрольна гра "УТК-Ятрань" перед стартуючим за тиждень офіційним сезоном в Черкаській області. Можна також згадати, що це була і заключна гра передсезонного турніру, що пройшов на штучному полі стадіону "Уманьферммаш". Але турнір перед заключним ігровим днем остаточно втратив свою цілісність - якщо "Орлівку", що знялася після 2 турів, вдалося безболісно замінити "УТК-2" (Паланка), то на заключний ігровий день два матчі взагалі було відмінено. Але власне "УТК-Ятрань" та команду з Бершаді то не сильно турбувало. Вони власне свої матчі відіграли всі. Тобто плани їх підготовки були виконані. Та і з огляду на визначення власне переможця турнрніру, то саме ці дві команди і претендували на це звання.

В першому таймі "УТК-Ятрань" виглядала однозначно краще за суперника. Перевага була не те щоб тотальна але більше ніж помітна. Тепличники перважали гостей по всім компонентам. Вже на 5-й хвилині Андрій Ткач реалізував чистий вихід сам на сам з воротарем. І по хорошому, то ще в першому таймі "УТК-Ятрань" мала знімати всі питання про переможця. Але не реалізували свої нагоди, які періодично створювали. А відтак пішли на перерву за мінімальної переваги.

Початок другого тайму вже був за бершадцями. Територіальна перевага була на їх боці. Вони не гнушалися пробивати з будь-якої відстані при найменшій нагоді. Одного разу мяч від поперечини опустився перед лінієї воріт і таки вискочив у поле. А був би красень-гол. В цей момент супер-гол створив Роман Потапов у протилежні ворота. Мяч по дузі поцілив у саму дальню "девятку". 2:0. В цей момент стало виглядати, що запал початку другого тайму у гостей зійшов на нівець. Вони відверто зійшли до апеляцій в бік арбітрів в кожному моменті без виключення. З боку лави запасних гостей, що почувалися повними господарями, дісталося і на адресу присутніх на трибунах. Подекуди слів не підбирали. Виглядало негарно.

Тим часом наприкінці матчу гості отримали право на пенальті (захисники господарів не розібралися в ситуації в самому куті штрафної), який чітко і реалізували. Ще один стандарт практично з тієї ж точки (тільки тепер це було перед штрафною) дозволив і взагалі зрівняти рахунок. Штрафний з рикошетом Артем Московський зміг парирувати, але добивали вже впритул. Але рахунок більше не змінювався. Виходячи з формальностей, то нічія задовільняли тепличників, що посіли перше місце. А виходячи з головних цілей, то напевне мають бути задоволені обидві команди - вони провели гарний спаринг з достойним суперником. Що особливо цінно перед офіційним стартом.

В перерві і після матчу президент ФК "УТК" тепло поспілкувався з гравцями команди