» » » Чемпіонат області у вищій лізі. 4 тур - результати.

 
 
 
Найближчі матчі:
ФІНАЛ КУБКА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ. 28 травня. 16-00. Стадіон "Уманьферммаш". "Базис" - "ЛНЗ-Лебедин"





Книгу "Історія футболу Уманщини. Книга перша. Від "Маккабі" до "УТК-Ятрань" бажаючі можуть придбати в Умані: в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни) а також у "ВІЗАВІ" (вулиця Тищика). Книга там присутня в твердій та мякій обкладинках. Бажаючі з інших міст можуть придбати звернувшись до автора (можна і укрпоштою і новою поштою).
У ПРОДАЖУ унікальний для нашої області довідник для уболівальника - "Гід по чемпіонату Черкаської області 2017". В ньому представлено всі команди, що планували грати в цьогорічному чемпіонаті (тобто з ватутінцями і командою Городища) - їх історію, статистику, історію і статистику зустрічей з усіма трьома командами Уманщини. Тобто прийшовши на будь-який матч чемпіонату області в Умані, Паланці чи Городецькому, ви будете максимально озброєні інформацією! Придбати можна буде лише в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни). Саме "SOCCER.BIZ.UA" надрукував перший тираж видання. Наклад обмежений, поспішайте придбати. На матчах в Городецькому 9 та 12 травня запитуйте у Олександра Клімова




Чемпіонат області у вищій лізі. 4 тур - результати.

Автор: Sobolenko від 29-05-2011, 08:39, подивилося: 2136

8 4 тур - 28 травня (субота)

19. ФК "Авангард" – "Метровагонмаш-ШЗЗЧ" - 3:1
Першими відкрили рахунок гості. Але господарі тут же за хвилину відігралися. Вивів вперед "Авангард" наш Олег Тріфонов. А нарикінці матчу ще один наш земляк - Олексій Красніцький - парирував пенальті.

20. ФК "Спартак" – ФК "Городище" - 0:1
21. ФК "Уманьферммаш" – ФК "Ретро" - 4:0 (26.05.2011)
22. ФК "Зоря" – "Наша Ряба" - 2:0
23. МФК "Христинівка" – ФК "Колос" - 2:3
24. ФК "Шпола-ЛНЗ-Лебедин" – "Колос - БЗК" - 5:1

Категорія: Новини / Чемпіонат області

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 5
  • ICQ: {icq}
29 травня 2011 11:52

shmel1979

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 25.05.2011
 
ФК "Шпола-ЛНЗ-Лебедин" чемпион
ГДЕ!!! турнирная таблица????
я хочу видеть!!!!!

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 0
  • ICQ: {icq}
29 травня 2011 12:34

Вадим

  • Група: Гости
  • Реєстрація: --
 
http://www.horodysche.org.ua/?id=190

ось Вам турнірка і розклад і маса цікавої інфомації

Городище онлайн

...ще раз у вигляді посилання )

розділ футбол

<
  • Публикацій: 3141
  • Коментарів: 1344
  • ICQ: {icq}
29 травня 2011 13:54

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
пане shmel1979! Ви тональність трохи змініть! Вимагайте в іншому місці! Можете попросити! Можливо мені кинути все перед грою з Києвом, томущо вам щось приспічило? Ви краще з офіційних сайтів вимагайте! Ато, бачте, "хочу видеть"!

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 5
  • ICQ: {icq}
29 травня 2011 20:20

shmel1979

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 25.05.2011
 
Я никогда нигого не непрягаю. Если есть сайт, и там пишут офутболе, то каждый имеет какое то право посмотреть турнирную таблицу. Это я написал товарищу Sobolenko. Я уже раз 10 просил. И большое спасибо человеку с ником Вадим за турнирку.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 194
  • ICQ: {icq}
29 травня 2011 21:34

vatref

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 29.01.2011
 
Ігор, є офіційний сайт федерації футболу Черкаської області, от хай там і вимагає таблицю,зразу після кожного туру.

<
  • Публикацій: 3141
  • Коментарів: 1344
  • ICQ: {icq}
29 травня 2011 23:25

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
пане shmel1979! Чітко прослідковується суть данного сайту. В області вакуум інформаційний в футболі. На дворі 21 століття і обмежитися перезвоном по телефону або вряди-годи заміткою в газеті вже не можна! Інтернет відкриває неймовірні можливості у висвітленні всього що забажаєш! Але я не маю наміру (а головне - можливості) один перекривати ВЕСЬ наш футбол. Не забудьте, що на мені ще жіноча команда вищої ліги, чемпіонат району - а чемпіонат області попутно подаю читачам для інформації. А вимагати ви з мене жодного права не маєте. Ні морального ні іншого!

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 160
  • ICQ: {icq}
30 травня 2011 02:24

Шурик

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 15.02.2011
 
Очень рад за ФК "Уманьферммаш"!!!

МФК "Христинівка" Христинівка пока что не очень идет, но ещё не все потеряно

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 100
  • ICQ: {icq}
30 травня 2011 15:20

aos

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 30.01.2011
 
Михалич ти ще забув про "Пахтакор" написати, він же теж на тобі wink smile

Sobolenko, А про Пахтакор забув??? feel


Інформаційне повідомлення