» » » "УТК-2" - якщо перемагає, то з великим рахунком.

"УТК-2" - якщо перемагає, то з великим рахунком.

Автор: Sobolenko від 18-06-2017, 22:54, подивилося: 867

0 "УТК-2" - якщо перемагає, то з великим рахунком.

Арбітри: Лобанов (Золотоноша), Філіпчак (Маньківка), Пожований (Звенигородка)
«УТК-2»: Прудиус, Діденко (88, Рябченко), Думенко (89, Притула), Лут, Авраменко (58, Мельник О.), Плюта, Малютін, Коломієць (57, Абрамочкін), Ярошук (46, Фещенко), Корнієнко (46, Карандевич), Павленко (86, Казанюк Є.)
«Жашків»: Полонський, Бондар, Беліцин, Саранюк, Мулько, Кукла, Гуртовенко (75, Левченко), Василенко (65, Савва), Євич, Піддубний, Папаянін.
Голи: Павленко (32), Малютін (85), Карандавеч (88)
Попередження: ???? (53), Павленко (54), Беліцин (76)

Після двох мінімальних поразок командам, що знаходяться на верхніх щабелях таблиці, фарм-клуб «УТК-2» приймав на своєму полі не такий успішний на старті «Жашків». Гра розпочалася в посередньому темпі і так власне і пройшла в першому таймі. В спокійному, розміреному стилі все пройшло. Я б сказав – якось по робочому. Цього вистачило господарям, щоб створити 4 реальних гольових моменти. Один з них вдалося реалізувати. На 12 хвилині небезпечно пробивав головою Михайло павленко. Поряд з воротами. На 23 хвилині гарний навіс зліва замикав у стрибку на дальній штанзі Корнієнко. Не поцілив також у ворота. На 39 хвилині Павленко видав расист на лівий кут воротарського і Малютін пробивав з 6 метрів – тут гостей виручив Полонський. А ось на 32 хвилині тепличники таки довели справу до взяття воріт. Євген Лут толково запустив по своєму лівому флазі Євгена Ярошука. Той від лицевої лінії подав-прострілив. Павленко не зреагував. Але при цьому не виключився з гри. І тут же головою переправив м’яча у ворота, коли той повернувся до нього. 1:0.

І злива була шалена. Варто відмітити газон домашньої арени "УТК" - і сліда зливи на полі не було!

У гостей за перший тайм був реальний гольовий шанс на 22 хвилині. Але нападник зіграв незгабно і толком і не пробив зблизька. Натомість Папаянін на 42 хвилині пробив зльоту добре метрів з 20. Але трішки неточно.

Згаданий промах Карандевича...

Вже в самому дебюті другого тайму м’яч поцілив у поперечину обох воріт. Спочатку на 50 хвилині Микола Малютін чудово пробив із-за штрафною. Але м’яч гупнув у поперечину. І тут же не порозумілися на протилежній половині поля Дмитро Думенко і Євген Прудиус. Перший по дузі спрямував м’яч у власні ворота. Але той вдарився об землю і у поперечину і вилетів назад. На 60 хвилині господарі просто зобов’язані були зняти напругу з усіх, хто за них уболівав. Плюта проявив ініціативу і увірвався справа. За тим видав простріл. Карандевичу залишалося забити у порожні ворота метрів з трьох. Але Руслан примудрився промахнутися! Мяч полетів вище. На 67 хвилині вдруге у грі чудового сейва здійснив Полонський. Тепер він парирував удар Павленка. За дві хвилини мав забивати Фещенко після асиста Павленка. Але не поцілив у ворота. Моменти то були. Але голів не було. А перевага в один м’яч дуже хитка! Так і гойдалося майже до кінця гри. І лише в самому ендшпілі «УТК-2» зняли всі остаточні питання про переможця. На 85 хвилині після кутового Микола Малютін поклав м’яча у нижній кут метрів з 13. І тут же Малютін здійснив слалом і увірвався в штрафну. І виклав м’яча «на блюдечці» партнеру. Тепер Карандевич з трьох метрів у ворота поцілив і оформив остаточний рахунок – 3:0.

Традиційно гра фарм-клубу не була обділена увагою керівництва ФК "УТК".