Автор: Sobolenko від 26-08-2017, 10:28, подивилося: 1389

Арбітри: Залозний, Пожований, Ястремський
«УТК-2»: Московський, Думенко, Мельник Олег (77, Турчак), Темчишин (87, Притула), Казанюк Є. (56, Фещенко), Мельник Ол-р (56, Абрамочкін), Авраменко (46, Ткач), Горобець, Коломієць (84, Мельник Р.), Корнієнко (75, Карандевич), Павленко.
«Базис-2»: Борщевський, Головко (67, Комишний, 87, Уланович), Дзиґа Ю., Дудник Д. (90, Сирота), Годований (55, Ганага), Тастанкулов, Дудник С., Бровченко (25, Боднюк), Янчук, Кравчук (63, Смілянець)
Голи: Тастанкулов (34), Смілянець (67), Горобець (78)
Попередження: Головко.

Зійшлися на полі мегадосвідчений Сергій Янчук і юний Єгор Казанюк, який вперше вийшов в «УТК-2» у стартовому складі

На День Незалежності центральний районний стадіон у Паланці після районного свята приймав ще один різновид дербі Уманщини. Що це не просто матч других команд а саме з розряду дербі підтвердили як сам перебіг матчу (а вийшов він дуже цікавим і видовищним на противагу академічному матчу вищолігових команд в Умані, що розпочався на годину раніше), так і деякі кадрові рішення. Цей сезон унікальний для Уманщини в тому плані щодо того, що у нас, повторюся, ще не мали досвіду роботи з «фарм-клубом». «Базис» починав сезон в значній мірі з автономною другою командою. Колектив з Городецького, що став знову чемпіоном району хотів спробувати власні сили в першості області. І керівництвом СК «Базис» така можливість йому була надана. При цьому цілком резонно була використана опція «фарм-клуб», яка б дозволяла до трьох чоловік з першої команди долучати до ігор «Базиса-2» (саме таку назву і отримала команда). В «УТК» відразу стали закладати другу команду не як самостійну одиницю а як структурний підрозділ головної команди (що з того вийшло то питання аналізу по завершенні сезону). А відтак кілька чоловік, що фактично входили до складу першої команди, було включено до заявки «УТК-2». Щоб розширити можливість отримання ігрової практики тими, хто її недотримував в основній команді (я вже в аналізі першого кола це писав). Саме з такими «розкладами» і підійшли "фарми" до першого кола. Тоді матч між ними в Городецькому завершився перемогою «УТК-2» 5:1. До другого кола в «УТК-2» кардинальних змін не сталося. А ось в СК «Базис» врахували приклад тепличників і теж частину гравців зі складу першої команди перевели до заявки «фарм». Це призвело до того, що у звітному матчі склад «Базису-2» помітно відрізнявся від першого матчу «двійок». Достатньо сказати, що капітан та граючий тренер першої команди (Олександр Дзиґа і Сергій Янчук) відпрацювали на повну силу всі 90 хвилин. Цілком очевидно, що жага реваншу мала місце. А відтак все це вилилося у дуже цікавий матч.

Юрій Дзиґа і Богдан Авраменко

Активніше зустріч розпочали господарі поля. Буквально серія навісів з лівого флангу віл Миколи Коломійця призвів вже на 5 хвилині до супер-момента у Корнієнка, який опинився сам перед воротарем. Але він своїм шансом не скористався. Ближче до середини тайму гості гру вирівняли і пішла відкрита гра з кавалерійськими набігами на володіння обох воротарів. Моменти змінювалися з калейдоскопічною швидкістю. На 32 хвилині вивели на убійний удар метрів з 12 Сергія Янчука, але захисник виніс м’яча майже з воріт. Але за дві хвилини м’яч таки опинився у сітці воріт «УТК-2». Масована атака «Базису-2» завершилася ударом з лінії штрафної Тастанкулова, який був першим на підборі, і м’яч прошив частокіл ніг. 0:1! Попри моменти в обох команд до перерви глядачі, яких було більше ніж зазвичай на другій команді, більше голів не побачили.

Темчишин проти Головка

Тастанкулов проти Павленка - повітряна дуель гренадерів
Другий тайм команд розпочали обачливіше і академічніше. Не скажу, що стало менш цікаво, але явно задумалися обидва колективи. Ближче до середини тайму стала проглядатися ігрова перевага «Базису-2». І вона втілилася в забитий гол Смілянця, що розстрілював ворота впритул після прострілу Янчука. 0:2. Це додало ще впевненості гостям. Але господарі змогли переломити хід матчу. На 78 хвилині Андрій Ткач, якому з огляду на прийдешній матч першої команди в суботу було виділено не більше тайму, витонченим пасом вивів сам на сам з воротарем Горобця. І Віталій зіграв майстерно – 1:2. І ендшпіль зустрічі проходить за атак тепличників. Вони мали більше ніж достатньо нагод відігратися (не дві і не три). Але не судилося. Перемога «Базису». Рідкісний випадок, коли одна команда дуже рада результату, а інша при цьому не розчарована і не в розпачі – рівень гри фарму тепличників був достойний. А загалом обом командам можна подякувати за видовище і змістовний матч.