2 вересня. 17-00. Паланка. 600 глядачів.
Арбітри: В.Шланчак, С.Ліхотворік, М.Бурлай.
«УТК»: Єрошов, Коломієць, Подколзін, Олефір, Троян, Малютін, Горобець, Кальченко (70, Єжаченко), Ткач (38, Павленко), Потапов, Манасян (90+3, О.Казанюк)
«Базис»: Рибак, Дзиґа, Мачульський, Гірський (80, Боднюк), Тепляков, Дудник (83, Тастанкулов), Попсуй, Гріщенко, Давиденко (78, Кравченко), Вальчиковський (56, Смілянець), Янчук.
Голи: Янчук (9), Манасян (61), Павленко (67)
Попередження: Гріщенко (22), Дудник (54)

Давиденко

Горобець і Троян проти Янчука

Малютін

Кальченко проти Давиденка

Цьогорічний чемпіонат області розвивається так, що практично нівельоване поняття «центральний матч туру». Після сенсаційних результатів у забобонному 13-му турі не думаю, що хтось був комфортно впевнений в будь-якій зустрічі і цієї суботи. Але вже якщо і виокремлювати якийсь матч, то «трішечки рівнішим серед рівних» був поєдинок у Паланці. Навіть суто з погляду на турнірну таблицю – зустрічалися тут друга і третя команди чемпіонату. Та і дербі як не як! Отож попри клопоти початку вересня (хтось у школі-університеті стартує а хтось на городі фінішує) чимала кількість глядачів таки зібралися на домашньому стадіоні ФК «УТК». Всі очікували цікавого і видовищного поєдинку, що традиціно є для пари «УТК» - «Базис». Нехай вас не вводить в оману тотальна перевага тепличників (у 8 матчах до цього саме «УТК» 7 разів перемагали при одній нічиї) – в більшості випадків все було напружено і навіть драматично. Не став виключенням і звітний матч. Ніхто не пожалкував, що побував на ньому.

Традиційна підтримка "УТК"

Попсуй проти Ткача

Початок матчу був досить несподіваним по ходу подій на полі. Буквально з нічого виник гол у ворота господарів. З іншого боку в цьому сезоні вже більше дивує, коли «УТК» не пропускає першим. Вдесяте (!!!) тепличники пропустили першими!Це вже не дежавью! Це вже якась чортівня! Ось і тут. 9 хвилина. Захисники господарів спокійно володіють м’ячем на своїй половині, не перебуваючи під якимось тиском. І вже, мабуть, всі думки «заточені» на початку чергової атаки своєї команди. Подколзін віддає невиправдано ризиковану передачу Кальченку в центральному колі. Того випереджають і м’яч опиняється у Сергія Янчука, який єдиний з «Базису» на чужій половині. Вкотре багаторазовий кращий бомбардир чемпіонату області демонструє свій хист – він проходить кілька метрів і на вході у штрафну не довго думаючи пробиває. Рикошет. Гол! Німа сцена в захисних порядках «УТК».

0:1.

Якщо до цього можна було з великою долею імовірності прогнозувати перебіг подій у грі, то тепер можна було взагалі не сумніватися – «УТК» буде максимально тиснути а «Базис» буде шукати щастя у контратаках. Тепер і рахунок на табло до цього спонукав. На 18 хвилині «УТК» отримали переший реальний шанс відігратися. Супер-шанс! Подколзін скористався непорозумінням між оборонцями «Базиса» біля їх штрафної і головою скинув м’яча. Манасян майстерно зіграв корпус і вийшов чисто один на один по центру штрафного майданчика. Але юний голкіпер Владислав «Базис» рятує свою команду парируючи удар! Того більше – Манасян в стрибку з кута воротарського добиває м’яча – ще сейв! На 24 хвилині Рибак парирував гарний удар низом метрів
з 20.

Тепляков

Павленко

Кальченко проти Теплякова

А ось на 30 хвилині голкіпер не втримав м’яча після потужного удару Олефіра метрів з 30-32. Але м’яч не полетів у ворота. На це послідував випад «Базису» Гріщенко чудово подав зліва від самого кутового прапорця. Попсуй «замикав» дальню стійку. Але і тут сейв воротаря! На 35 хвилині ініціатива Потапова, що просувався вздовж лінії штрафного, завершилася порушенням правил. Дуже небезпечна позиція. Сергій Троян трішки не поцілив у «дев’ятку». На 42-й хвилині «на виконання» пробивав з кута штрафного в дальню «дев’ятку» Манасян – поряд! А вже у компенсований до першого тайму Сергій Янчук між занадто ускладнити життя «УТК». Форвард у притаманній йому манері протиснув центр оборони суперника (між двох досвідчених гравців – між Олефіром і Манасяном) і був від кута воротарського – поряд з дальнім кутом воріт!

Переможці конкурсу в перерві з солодкими призами

Перерва не змінила характеру гри. «УТК» продовжували тиснути. І на 61-й хвилині таки свого добилися. Андрій Кальченко чудово виконав подачу зі штрафного з правого флангу і Арсен Манасян у падінні головою забив на дальній стійці! 1:1! А за 6 хвилин господарі і вперед у рахунку вийшли. Роман Потапов взяв гру на себе і прорвався у чужу штрафну справа і від самої лінії воріт прострілив а Михайло Павленко практично заніс м’яча у ворота! 2:1!

Павленко проти Гірського

Тепляков

Коломієць

Гості, звісно, намагалися відігратися. Але господарі були однозначно ближче до того, щоб збільшити відрив, ніж гості до того, щоб відігратися. На 86 хвилині Потапов виконав гарну подачу справа і Павленко випередив голкіпера. Але м’яч пройшов в сантиметрах від штанги! А на 4 компенсованій хвилині «УТК» організували гарну комбінацію і завершував її Потапов,але Рибак здійснив чергового сьогодні сейва. Ще за хвилину Павленко мав чистий вихід сам на сам з воротарем, але не поцілив у ворота.

1:1

Гольва передача на 2:1

Уболівальникам не було коли відволікатися

Манасян

Загалом дуже важка, але закономірна перемога «УТК» над сильним суперником. «УТК» продовжує переслідувати «ЛНЗ-Лебедин» в боротьбі за чемпіонство а «Базис» залишається одним з основних претендентів на комплект нагород.