» » » Центральний матч. частина друга. Сама гра. Лідери не визначили переможця у битві при Лебедині.

Автор: Sobolenko від 18-09-2017, 00:02, подивилося: 986

0 Центральний матч. частина друга. Сама гра. Лідери не визначили переможця у битві при Лебедині.
Традиційне рукотискання передматчеве капітанів. В обох командах капітани на п’ять. тому,мабуть, і грають під п’ятими номерами.

”ЛНЗ-Лебедин” (Лебедин) – “УТК” (Уманський р-н) 1:1
16 вересня, Лебедин, 16:00. Глядачів 600
Арбітри:Фощій Юрій (Черкаси), Цибулько Сергій (Канів), Шланчак Володимир (Городище)
“ЛНЗ”: Козаченко – Листопад, Калініч, Коломієць – Лобов, Гуд, Ткаченко (Алєксандров 83), Дєдов (Барбанов 79), Вакуленко – Грицай, Стєпанов (Карнаух 71)
Головний тренер: Василь Гречаний
“УТК”: Єрошов – Олефір, Коломієць, Подколзін, Троян, Малютін, Кальченко (Баланюк 79), Горобець, Казанюк (Ткач 60), Потапов, Манасян (Павленко 71)
Головний тренер: Олександр Казанюк
Голи: Подколзін (12) – Потапов (29)
Попередження: Попередження: Гуд (30), О.Казанюк (53)

Горобець в боротьбі з Ткаченком.

Кальченко проти Калініча

Центральний матч туру і всього другого кола чемпіонату Черкаської області виправдав всі сподівання і став окрасою сезону. Відтак інформації і вражень скільки, що в рамках одного репортажу вийде «занадто багато букв» а відтак вирішив піти нетрадиційним шляхом а розбити все на три частини. Ну матч нерядовий і підхід до його висвітлення нетривіальне має бути.

Матч першого кола між цими суперниками був перенесений (через фінал кубка області) і тим самим був зіграний вже після всіх. І тим самим став своєрідною вишенькою на торті. Тепер же все відбувалося згідно календаря. А відтак якби не зіграли сьогодні суперники остаточно нічого б ще не вирішилося. Так матч центральний і в турі і в усьому другому колі. І перемога в ньому ставала б ще яким козирем в цьогорічних розбірках за титул чемпіона області. Але такий в нас цьогорічний чемпіонат, що легкого життя не очікується практично в жодному матч. І ніхто не помре від здивування, якщо в заключних 6 турах хтось з претендентів на титул візьме і втратить очки. І лебединцям і тепличникам ще грати і з «Альтаїром», і з «Уманьферммашем» і т.д. Отож в Лебедині чемпіона області не визначали. Але ціна поєдинку від того не ставала меншою.
Вакуленко зустрічає Коломійця.

Манасян проти Калініча

Тренери обох команд дуже добре вивчили суперника. Мало того, що команди грали між собою в першому колі. Так ще за тиждень до зустрічі змогли побачити один одного в бою. Отож секретів практично не було. І обидві команди без розкачки розпочали зустріч. І весь відведений арбітрами час на чудовому газоні лебединського стадіону тривав трилер з непередбачуваним до останнього кінцем. Матч був видовищним і глядачі ні на мить не могли відірватися від нього. При цьому якоїсь зливи гольових моментів не було. Тут справа більше в класі гравців на полі. І в тій таки обізнаності наставників у слабких і сильних сторонах супротивника. Якихось безглуздих помилок тактичних або технічних гравці не припускалися. Ноги, зрозуміло, ніхто не прибирав. А тому віддати комусь перевагу було важко. При цьому вже на 12-й хвилині «ЛНЗ-Лебедин» повів у рахунку. Занадто багато швидкісний Дєдов отримав часу і простору на своєму лівому фланзі. Він зробив гострий простріл і Дмитро Подколзін, намагаючись перервати передачу, зрізав м’яча у самісінький кут власних воріт. 1:0. З такою командою як «ЛНЗ-Лебедин» то занадто велика і ризикована фора. Але гості абсолютно не знітилися і ні на мить не виключилися з гри. Ніяким нокдауном, можливим при таких прикрих авто голах, і не пахло. На 20-й хвилині гості розіграли гарну комбінацію і Потапов з гарної позиції не став бити а прийняв рішення відкотити м’яча набігаю чому Олександру Казанюку. Але той в зіткненні з Петром Степановим опинився на газоні і удару не послідувало. Гравці в білому і їх уболівальники вимагали пенальті, але арбітр мав іншу з цього приводу думку і гру не зупинив. Я занадто далеко перебував, щоб мати власну категоричну думку з цього приводу. Що до чого буде змога скласти думку всім бажаючим за традиційним телерепортажем від ФК «УТК». І така ситуація не вплинула на стійкість гравців «УТК». Й уже на 29-й хвилині тепличники змогли відігратися. Причому зробили це гарно. Казанюк пасом виводить на гарну позицію Манасяна. Арсен не пробиває зі штрафної а викладає ювелірну навісну передачу на дальню штангу. А там Роман Потам не менш філігранно пробиває по дузі в дальній кут! Без шансів для досвідченого Дмитра Козаченка. Буквально тут же, на 34 хвилині могли вперше самі забити господарі. Потужний удар із-за штрафної Євгена Гуда Віктор Єрошов в стрибку парирував. Але першим на добиванні опинився Петро Степанов. Та з близької відстані нападник запустив м’яча вище! Ближче до перерви господарі спробували таки захопити ініціативу. Але до матеріального чогось це не призвело – на табло залишилося 1:1.
Коломієць проти Дєдова.

Кальченко проти Ткаченка

Другий тайм розпочався з того, що господарі вдруге в матчі, як кажуть футболісти, «пробачили» гостей. На 47-й хвилині після подачі кутового м’яч продовжили на дальню стійку. А там залишили самого Ткаченка. Але він теж спрямував м’яча вище!
Казанюк проти Гуда.

Потапов проти Р.Коломійця

Останні настанови від казанюка Ткачу. Граючий тренер "УТК" мав чіткий план на гру.

Подколзін проти Ткаченка

Весь другий тайм тривали гойдалки. Практично рівна гра. Було чимало стандартів, що за такої щільної гри відіграють важливу роль. Але більше помилок оборонці не припускалися ні «ЛНЗ-Лебедин» ні «УТК». Інколи вони діяли на межі своїх можливостей. Інколи здавалося, що ось-ось і буде шанс гольовий. Але в останній момент м’яч або вибивали, або перехоплювали, або виборювали. Були і сейви воротарів. Сумно чи нудно не було точно. Але і голів більше не було. І дуже цікавий матч лідерів чемпіонату не виявив переможця. Обидві команди продемонстрували змістовну гру і можна лише подякувати їм за це. Відмітив би, що попри ціну результату, напругу і т.п. команди вели жорстку, чоловічу боротьбу, але без перегибів чи ексцесів. Ніщо не зіпсувало свято футболу. Ну а тепер попереду ще шість турів-актів чудового сезону. Все саме цікаве лише починається.

Акробатичний етюд з підтримкою. Манасян з Калінічем.

Гості святкують свій гол у ворота суперника.