Автор: Sobolenko від 26-09-2017, 20:04, подивилося: 983

«УТК-2» - «Центр-Монтаж-Енерго» 1:3 (0:2)
«УТК-2»: Прудиус, Мельник Р., Рябченко, Малютін, Ткач, Павленко, Мельник О-р (86, Турчак), Темчишин (86, Казанюк Є.), Потапов (84, Притула), Корнієнко (63, Абрамочкін), Авраменко (68, Карандевич)
«ЦМЕ»: Налікашвілі, Яловенко, Кордюк, Вовченко (90+3, Попов), Іванов, Мітленко (90+1, Погорілий), Полозюк, Комаї Шарив Дін Танко (90+1, Устенко), Здебський (66, Нехта), Горщинський Вл., Горщинський М. (87, Діденко).
Голи: Горщинський В. (23), Горщинський М. (41, 86), Потапов (59, пенальті)
На 13 хвилині Горщинський В. не реалізував пенальті (воротар)
Попередження: Вовченко (17), Комаї Шариф Дін Танко (31), Яловенко (40), Темчишин (50), Ткач (83) , Кордюк (83)

Черговий свій і передостанній в цьому офіційному сезоні матч фарм-клуб «УТК» проводив проти «Центр-Монтаж-Енерго». З огляду на якісь турнірні цілі то обидва суперники були в однаковому положенні. Перед «УТК-2» з самого початку керівництвом не ставилося завдань у вигляді того чи іншого занятого місця. А «ЦМЕ» вже забезпечив собі перше місце в підгрупі на першому етапі. Але від цього мотивація у команд не ставала меншою і матч видався досить бойовим та інтенсивним.

Дебют поєдинку вийшов досить сумбурним. Було багато боротьби, неаргументованих втрат м’яча, спроб індивідуально вирішити ігровий момент. Футболісти входили в гру. Можливо в неї входив і арбітр. Томущо на 13-й хвилині після помітної паузи він прийняв дуже, скажемо так, суперечливе рішення і призначив пенальті у ворота господарів. В карному майданчику захисник Михайло Рябченко однозначно першим за суперника зіграв у м’яч. За тим Комаї Шариф Дін Танко вдарив в ногу суперника. Але все-таки арбітр вказав на 11-метрову позначку. Пенальті взявся виконувати кращий гравець «ЦМЕ» Владислав Горщинський. Але переграти Євгена Прудиуса він не зміг. Це черговий парируваний пенальті Євгеном!
13 хвилина. Михайло Рябченко першим грає в мяч...

... Але арбітр після паузи вирішує призначити пенальті...

... який виконував В.Горщинський...

Втім через 10 хвилин В.Горщинський такий реалізував «стандарт» - забив він зі штрафного. Загалом «ЦМЕ» прогнозовано мав певну перевагу. Але не тотальну. І «УТК» пробували відповідати своїми гострими випадами. На 33 хвилині небезпечно з меж штрафного бив Потапов. Поряд зі стійкою. За 5 хвилин вже Налікашвілі здійснив сейв після удару Павленка. Але наприкінці тайму зіграла роль різниця у досвіді деяких гравців. На 41 хвилині небезпечний штрафний виконували «УТК-2». Голкіпер парирував. Підбір був теж за тепличниками. Але Олександр Мельник необачно обрізався біля чужого карного майданчика. І «ЦМЕ» організував тут же контратаку. Темчишин здавалося ліквідував загрозу на своєму фланзі. Але вкидання з аута завершилося подачею і гарним голом від максима Горщинського. 0:2.

Але і це не зламало «УТК-2». На початку другого тайму тепличники один м’яч сквитали. Призвела до цього подвійна груба оборонця. Він спочатку зіграв занадто самовпевнено і його обікрав Роман Потапов. А затим захисник ще й збив нападника. Пенальті. Сам Потапов чітко його реалізував.

В подальшому гості продовжували мати певну перевагу. Яскравий сейв після штрафного здійснив Євген Прудиус. Але рахунок при цьому залишався хитким. Лише 1:2. Що залишало шанси господарям. Але на 86-й хвилині третій гол гостей зняв питання про переможця.

Далі на «ЦМЕ» очікує фінальна частина першої ліги. Де потрібно задовольняти амбіції (ніхто не приховує, що на меті лише перше місце) цьогорічні. Довелося навіть почути з трибун самовпевнене «Ми наступного року і вищу лігу виграємо!».

Ну а на «УТК-2» очікує заключний матч у Христинівці. Ну а за тим потрібно спокійно проаналізувати набутий досвід. Досвід цікавий і нестандартний для нас – роботи в режимі «Фарм-клубу»