Автор: Sobolenko від 19-05-2019, 11:02, подивилося: 509

0 "УТК" перемагає в непростому поєдинку в Черкасах "Дніпро"

МСК “Дніпро” - ФК “УТК” 1:3
Черкаси. 18 травня. 16-00. Центральний стадіон. 300 глядачів.
Арбітри: Погорілий М. (Камянка), Залозний В. (Городище), Крикун З.. Інспектор: Лаврінець П. (Канів)
МСК «Дніпро» (Черкаси): Ковальчук , Дашко, Дзюба (Молчан , 90+1), Кулик, Лукомський , Ляхович (Черняк , 90+3), Масоха (Танцюра , 73 ), Пантелей , Загоруйко (Шевченко, 79 ), Сухецький (Борисенко, 79)
«УТК»: Єрошов, Дудник, Подколзін, Яловенко, Троян , Коломієць (Рудь , 64 хв.), Горобець , Пемпем Нжоя (Думенко, 90+4), Потапов (Білоус 85. ), Король (Казанюк 68,) Раковський (Лебедєв , 46).
Голи: Масоха (15) - Король (7 ), Подколзін (48 з пен.), Лебєдєв (90+2).
Попередження: Король (67), Пантелей (84), Ібрагім Мунір (90)

МСК "Дніпро"

ФК "УТК"

Капітани перед грою.

Черговий матч ФК «УТК» проводив в Черкасах. А це означало черговий марш-кидок на всю голову розбитою дорогою до обласного центру. Командам обласного чемпіонату доводиться відчувати на собі те «щастя». Будемо сподіватися, що нібито передбачені на цю дорогу 260 мільйонів гривень таки будуть вагомим шансом привести її до адекватного стану.

Ультрас "Дніпра" дуже активно і злагоджено підтримували свою команду всю гру.

Суперником у тепличників був дебютант обласного чемпіонату. МСК «Дніпро» є черговою спробою відродити (в перспективі) в обласному центрі професійну команду. В Черкасах своя доволі неординарна футбольна історія майстрівської команди. Вона то злітала ледь не до самих всеукраїнських вершин (бували і за крок до вищого дивізіону), то зникає взагалі. Ось і зараз в місті немає майстрівської команди (після переїзду «Черкащина-Академія» до Білозіря) і саме новостворений муніципальний спортивний клуб із славною назвою покликаний усунути таку прикрість. Наразі в МСК «Дніпро» зібрано юних місцевих гравців. Вони успішно виступають в першості України до 19 років. Паралельно вони набувають досвіду протистояння дорослим суперникам в обласному чемпіонаті. Логіка дій очевидна і залишається лише побажати відродженій команді, її молодому тренеру успіху і досягти бажаного.

0:1. Артем Король

На правах більш досвідченої команди гості не стали довго запрягати а зі стартовим свистком заволоділи ініціативою. І вже на 3-й хвилині створили перший небезпечний момент біля воріт суперника. Для черкащан стало несподіванкою прицільне вкидання з аута від Яловенка і Раковський в чужому карному майданчику мав час і прийняти м’яча і пробити. М’яч пройшов поряд зі стійкою. Втім «швидкий гол» тепличники таки забили! На 7-й хвилині юний Артем Король «обікрав» оборонця «Дніпра» і чітко реалізував практично вихід сам на сам з голкіпером. Артем не став зближуватися а точно пробив з лінії штрафної. 0:1. Тут же гостро відповіли черкащани, але удар Гарнаги парирував Віктор Єрошов. На 11-й та 14-й небезпечно метрів з 17 пробивали відповідно Горобець та Дудник. Але в першому випадку м’яч пройшов поряд з воротами а потім на місці виявився голкіпер. Не забиваєш ти – заб’ють тобі. Банально, але факт. Причому, відмічу, гол Артем Масоха забив дуже гарний. Він зльоту поцілив у самісіньку «дев’ятку». І відчайдушний стрибок Єрошова лише став гарною оправою у цій картині. 1:1. Такий успіх додав впевненості господарям. Вони і так виглядали добре організованими і в пристойній фізичній формі. Хоча все ініціативою продовжували володіти футболісти «УТК». І вони мали реальні шанси піти на перерву, ведучи в рахунку. Але удар Подколзіна головою після подачі кутового прийшовся в поперечину, а рейд Потапова завершився сейвом Ковальчука. Ближче до перерви темп гри впав і було очевидно, що обидві команди «піднаїлися».

Удар Подколзіна в поперечину

Другий тайм знову бурхливо розпочали гості. І вже за дві хвилини Владислав Лебедєв голкіпера випередив після подачі Яловенка. Але м’яч пройшов над поперечиною. Ну а на 49-й хвилині затяжна атака «УТК» завершилася спробою Трояна виконати подачу і м’яч поцілив в руку оборонця. Арбітр розцінив то як гру рукою (в кінці першого тайму був вже подібний епізод в карному майданчику черкащан, але тоді арбітру, схоже, банально завадила су толока з гравців перед ним). Пенальті виконував Дмитро Подколзін. Він пробив у нижній кут. Богдан Ковальчук і тут зреагував на удар, дотягнувся до м’яча, але той таки опинився у сітці. 1:2!

1:2. Подколзін реалізує пенальті.

Невдача не підкосила молодь черкащан. І їх ряди не втратили стрункість. Тепличники шукали шляхи до чужих воріт, але то було не так і легко. Натомість потрібно було мати на увазі, що «Дніпро» в будь-який момент спроможний відпустити пружину контратаки. А рахунок то був «слизький». Поступово з наближенням фінального свистка напруга зростала. На 65-й хвилині лише з порушенням правил зупинили прорив Короля. Причому Артем настоював на тому, що то трапилося вже у карному майданчику. Але арбітр мав протилежну думку і призначив штрафний. Віталій Горобець пробивав у дальню «дев’ятку», але трішечки не поцілив. На 80-й хвилині право на штрафний удар з дуже небезпечної позиції отримав вже «Дніпро». Але Віктор Єрошов продемонстрував свою майстерність. За три хвилини півзахисник «УТК» дуже необачно «обрізається» в центрі поля і «Дніпро» розгортає миттєво дуже небезпечну контратаку. Але знову на місці наш голкіпер. На 89-й хвилині два небезпечних кутових від Олександра Казанюка, але удари Ібрагіма Муніра не принесли позитивного результату. І ледь не поплатилися за це гості. На 90-й хвилині Володимир Борисенко вийшов на практично убивчу позицію, але йому забракло впевненості і він втратив час на удар. А ось Владислав Лебедєв, не будучи молодшим за суперників, зробив все напрочуд холоднокровно. На 2-й компенсованій хвилині він пішов у відбір на чужій половині і змусив захисника помилитися. Тим самим Владислав вискакував практично сам на сам з воротарем. Але Владислав не став поспіхом бити а холоднокровно на замахові «прибрав» набігаю чого захисника і лише за тим «розстріляв» впритул ворота! 1:3. І тепер остаточно стало зрозуміло, що «УТК» свою перемогу не упустить.

1:3. Лебедєв...

Взаємна повага ультрас і гравців

рахунок на табло

Матч закінчився заслуженою перемогою «УТК». При цьому «Дніпро» показав себе з гарного боку і ні тренерові, ні уболівальникам не було приводу дорікнути молодим гравцям. Власне гравці і фанати лише подякували один одному і потисли руки…

Вже наступної суботи другий домашній матч проведе ФК «УТК». 25 травня о 16-00 на Центральному стадіоні в Умані тепличники будуть приймати «Росаву». Запрошую всіх на цей матч! Нагадаю, що саме «Росава» вибила «УТК» з цьогорічного розіграшу кубка області і вам гарантовано видовище !!!