Автор: Sobolenko від 19-05-2019, 22:37, подивилося: 489

«УТК-2» - «Урожай» (Корсунь-Шевченківський) 3:1 (0:1)
19 травня. 16-00. Паланка. 100 глядачів.
Арбітри: Шкурченко О. (Ватутіно), Макаренко Є (Черкаси), Коливай О. (Сміла)
«УТК-2»: Решетило, Д.Казанюк, Коломієць, Думенко, Рябченко (90+1, Кирпатий), Любченко, Корнієнко (82, Казанюк Є.), Мельник О. (72, Темчишин), Вовкотруб (46, Устенко), Гут (78, Авраменко), Лебедєв (46, Кулик)
«Урожай»: Соловей, Пшоно, Смоляр, Скорба, Мірцхулава, Сидоренко, Білоус, Нехта, Гончар, Говоров, Євич (62, Суходольський).
Голи: Сидоренко (40), Корнієнко (52), Гут (65), Устенко (90+4)
Попередження: Смоляр (90+3)

В другому турі першості області увійшли в турнір і минулорічні його переможці – фарм-клуб «УТК». Тепличники на своєму полі в Паланці приймали гостей з Корсунь-Шевченківського. Матч розпочався дуже бурхливо. Вже до третьої хвилини команди встигли обмінятися убійними моментами. Спочатку господарі пробили вище воріт метрів з п’яти. А потім затяжна атака «Урожаю» завершилася тим, що двічі вступав в гру Володимир Решетило а раз взагалі врятував господарів Дмитро Казанюк, що вибив м’яча з самої лінії воріт!

Взагалі відмічу, що склад «УТК-2» зазнав відчутних змін в порівнянні з минулим сезоном. Забивні торік Король і Павленко тепер в першій команді (правда, Михайло наразі травмований). Натомість появився молодий Любченко, якого О.Казанюк уважно тримає в полі свого зору, і досвідчений Гут. Додамо, що сьогодні Олександр Єжаченко довірив місце в «старті» молодому голкіперу Володимиру Решетилу і півзахиснику Олексію Вовкторубу. Якщо другий стабільно мав в попередньому сезоні місце на полі у всіх матчах, хоча і з заміни, то Володимир мав в активі в дорослому футболі лічені хвилини. Правда, Єжаченко перед молодим захисником вибудував мур із досвідчених захисників – серед ветеранів першої команди Думенка, Казанюка і Коломійця затесався лише один Рябченко. Цілком імовірно, що саме зміни у тепличників призвели до того, що вони досить таки невиразно провели першу половину матчу. Дехто з гравців випадав з гри. Частими були невимушені помилки. А в купі з досить таки сміливою грою гостей то призвело до того, що на перерву пішли за рахунку якраз на користь гостей – на 40-й хвилині прослідувала гарна передача в розріз в зону за спиною центрального захисника Думенка. Молодий голкіпер Решетило тут припустився позиційної помилки (хоча до цього діяв впевнено) і Олександр Сидоренко покарав його, перекинувши м’яча. 0:1. Тут варто згадати супер-шанс у Вовкотруба. Але Олексій на 11-й хвилині не реалізував вихід сам на сам з голкіпером. А на 18-й хвилині Соловей парирував гарний удар Гута. В гостей також був ще момент – на 34-й хвилині Нехта видряпав м’яча в захисників ледь не у воротарському (!), але зарядив круглого значно вище воріт!

В перерві Єжаченко зробив перші дві заміни. Він зняв нападника Лебедєва (напевне далася взнаки вчорашня важка поїздка до Черкас і гра за першу команду) і Вовкторуба, якому бракувало якоїсь зарядженості на боротьбу. І саме лівим флангом атаки «УТК-2» пішли основні загрози воротам корсунців. Вже на 52-й хвилині «УТК-2» відігралося. Гут нарешті не перетримав м’яча і своєчасно розігнав атаку через Кулика зліва. Останній гарно прострілив і Корнієнко ледь не заніс м’яча у ворота! Відмічу саме активність Олександра Кулика, що вийшов на заміну. Він не потрапив до стартового складу, ледь не «пролетів» повз «вісімнадцять», а тому дуже хотів скористатися шансом.

На 65-й хвилині Гут взагалі вивів господарів вперед – реалізував вихід сам на сам з воротарем. Гра в «УТК-2» явно налагодилася. Команда помітно додала в порівнянні з першим таймом. І якщо рахунок на користь «Урожаю» до перерви можна було назвати цілком справедливим, то і перевага господарів тепер була абсолютно справедливо реалізована у голи. «УТК-2» міг спокійно зняти всі питання про переможця задовго до фінального свистка. Але на 73-й хвилині якимось дивом Корнієнко не поцілив по м’ячу перед порожніми воротами і змарнував чудову передачу Дмитра Казанюка справа. Через чотири хвилини з ідеальної позиції Гут поцілив у дальню штангу. Завдяки цьому теоретично інтрига існувала до останніх хвилин. Лише тоді юний Артем Устенко замкнув ще одну гарну передачу справа Дмитра Казанюка.
Непроста, але заслужена вольова перемога «УТК-2»