» » » Чемпіонат області у вищій лізі. 7 тур - результати.

 
 
 
Найближчі матчі:
ФІНАЛ КУБКА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ. 28 травня. 16-00. Стадіон "Уманьферммаш". "Базис" - "ЛНЗ-Лебедин"





Книгу "Історія футболу Уманщини. Книга перша. Від "Маккабі" до "УТК-Ятрань" бажаючі можуть придбати в Умані: в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни) а також у "ВІЗАВІ" (вулиця Тищика). Книга там присутня в твердій та мякій обкладинках. Бажаючі з інших міст можуть придбати звернувшись до автора (можна і укрпоштою і новою поштою).
У ПРОДАЖУ унікальний для нашої області довідник для уболівальника - "Гід по чемпіонату Черкаської області 2017". В ньому представлено всі команди, що планували грати в цьогорічному чемпіонаті (тобто з ватутінцями і командою Городища) - їх історію, статистику, історію і статистику зустрічей з усіма трьома командами Уманщини. Тобто прийшовши на будь-який матч чемпіонату області в Умані, Паланці чи Городецькому, ви будете максимально озброєні інформацією! Придбати можна буде лише в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни). Саме "SOCCER.BIZ.UA" надрукував перший тираж видання. Наклад обмежений, поспішайте придбати. На матчах в Городецькому 9 та 12 травня запитуйте у Олександра Клімова




Чемпіонат області у вищій лізі. 7 тур - результати.

Автор: Sobolenko від 18-06-2011, 20:28, подивилося: 2556

11 7 тур - 18 червня (субота)

37. ФК "Колос" – ФК "Авангард" 5:0

38. "Наша Ряба" – "Колос - БЗК" 0:0

39. ФК "Ретро" – ФК "Шпола-ЛНЗ-Лебедин" 0:3 (готую детальний звіт і фото)

40. ФК "Городище" – МФК "Христинівка" 0:4

41. "Метровагонмаш-ШЗЗЧ" – ФК "Зоря" 2:1
Господарі відкрили рахунок в першому таймі і до середини другого повели 2:0. Але гості один гол сквитали і останніх хвилин 15 було спекотно, але шполянська команда вирвала важливу перемогу.

42. ФК "Спартак" – ФК "Уманьферммаш" 2:3
Гості вже на 2 хвилині повели в рахунку - Ольхович реалізував пенальті. Більше в першому таймі голів не було. Натомість початок другого був надбурхливим - на 46-й господарі відігралися але на 47-й Гаврилюк знову вивів уманчан вперед. На 58-й хвилині Сергій Коломієць закріпив перевагу. Господарі скоротили рахунок до мінімуму. Але не більше.
Склад "Уманьферммашу": Щербина (79, Прудиус), Репін (90, Дегтярьов), С.Коломієць (74, М.Коломієць), О.Дзига, Баланюк(65, Мороз), Гаврилюк, Ольхович (78, Гевел), Гончарук (84, Янчук), Ситін, Гут, Злобін (63, Д.Казанюк)


Чемпіонат області у вищій лізі. 7 тур - результати.Чемпіонат області у вищій лізі. 7 тур - результати.
Чемпіонат області у вищій лізі. 7 тур - результати.Чемпіонат області у вищій лізі. 7 тур - результати.
Чемпіонат області у вищій лізі. 7 тур - результати.

Категорія: Новини / Чемпіонат області

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 6
  • ICQ: {icq}
18 червня 2011 22:00

fhnbcn82

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 29.03.2011
 
Очень рад за Сашку Гута.Вышел в старте,но главное-то что днем ранее,тобишь в пятницу 17,06,2011 года у него родился сын!С чем его от всей души поздравляю!

<
  • Публикацій: 3142
  • Коментарів: 1344
  • ICQ: {icq}
18 червня 2011 22:02

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Согласен! Очень рад за молодого папу!)))) А футболист Гут еще не сказал последнего слова!

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 194
  • ICQ: {icq}
18 червня 2011 22:20

vatref

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 29.01.2011
 
Ігор! Раніше можно було нажати на фото і воно відкривалося на всю сторінку.А зараз через сервер radikal.ru/ Але збільшити фото, як було раніше не можно. Може ти знаєшь, як це зробити? Будь ласка напиши.

<
  • Публикацій: 3142
  • Коментарів: 1344
  • ICQ: {icq}
18 червня 2011 22:23

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Попередили, що якщо буду завантажувати фото як раніше, то перевантажу хостінг і мій сайт гапликнуть(((( Тому завантажую фото на файлообмінник і звідти кидаю ссилки на сайт - так не займає місця...

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 160
  • ICQ: {icq}
19 червня 2011 02:57

Шурик

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 15.02.2011
 
ФК "Уманьферммаш"- молодцы.


МФК "Христинівка" - браво

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 194
  • ICQ: {icq}
19 червня 2011 17:45

vatref

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 29.01.2011
 
А через який файлообмінник можно подивитись фото в нормальному вигляді?

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 5
  • ICQ: {icq}
20 червня 2011 07:19

shmel1979

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 25.05.2011
 
ФК ЛНЗ Лебедин ЛУЧШИЕ. Простите но я ярый болельщик ЛЕБЕДИНА. За сайт спасибо!!! За Умань тоже болею! И очень респект и уважуха за то что ребята поставили на место "Метровагонмаш-ШЗЗЧ" _ пусть не росслабляются!!!


<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 0
  • ICQ: {icq}
20 червня 2011 10:10

dyak

  • Група: Гости
  • Реєстрація: --
 
для shmell 1979-жодна серія,яка б довга вона не була,не буває вічна...не факт,що Лебедин візьме хоча б одне очко в Умані,там дійсно підібралась хороша команда із задачами на сезон,тому говорити,що вони поставили Метровагонмаш на місце просто не доцільно,тим більше,що не вам судити яке їхнє місце!за гру в Умані,особливо за перший тайм,не соромно-зробили,що змогли,якщо Лебедин зможе зіграти там краще,то хай зіграють,особисто я не проти цього.а справжні вболівальники,я говорю за адекватних людей,а не крикунів,підтримують свою команду,а не "боліють" проти інших

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 34
  • ICQ: {icq}
20 червня 2011 11:23

v manzenko

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 21.04.2011
 
...одна ОТРАДУШКА, это УФМ , спасибо . радуете, в оличии от некоторых., олимпиада опять без нас, будем болеть за БУЛЬБАШЕЙ smile

<
  • Публикацій: 3142
  • Коментарів: 1344
  • ICQ: {icq}
20 червня 2011 12:20

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Згоден з dyak(ом) - справжні уболівальники уболівають ЗА свою команду а НЕ ПРОТИ чужої! Це я не про Шполу, Умань чи когось конкретно! Я думаю, нажаль, горе-"Уболівальників" забагато і в Шполі, і в Умані, і в Тальному і т.д.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 194
  • ICQ: {icq}
20 червня 2011 14:28

vatref

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 29.01.2011
 
Dyak дійсно я з тобою згоден (я працював на цій грі)Перший тайм рівна гра, було рівно моментів для взяття воріт. У другому теж майже рівна гра, але дві недоречні помилки захисників і пропустили два м"ячі.Ну і раз чи два ти потягнув 100%, до речі Щербина теж.А так Шпола дуже навіть добра команда.От буде 2липня дербі шполянське, от там і побачимо хто є хто.Я думаю, що буде дуже цікава гра

Інформаційне повідомлення