Домашня перемога "УТК" над "Росавою" для тих, хто не злякався літнього дощу

Автор: Sobolenko від 26-05-2019, 20:28, подивилося: 785

0 Домашня перемога "УТК" над "Росавою" для тих, хто не злякався літнього дощу

«УТК» - «Росава» 4:0 (2:0)
25 травня. 16-00. Умань. Центральний стадіон. 500 глядачів.
Арбітри: Залозний В. (Городище), шульга С. (Камянка), Погорілий М. (Камянка). Інспектор: Смаглій В. (Черкаси)
«УТК»: Єрошов (88, Щербина), Дудник, Подколзін, Яловенко (88, Трегубов), Троян, Горобець, Ібрахім (81, Любченко), Рудь (85, О.Казанюк), Король (60, Раковський), Потапов (77, Лут), Лебедєв (67, Коломієць).
«Росава»: Соколовський, Бовшик, Морозов, Матвієнко, Малимон, Франчук І. (84, Чорноіван), Конюша, Головко, Франчук В. (55, Панічев), Пархоменко (83, Осика), Катрюк (66, Волошенко).
Голи: Лебедєв (4), Король (42), Горобець (69), Морозов (85, автогол)
Попередження:Лебедєв (33), Франчук І. (43), Король (48), Ібрахім (80)

Черговий матч чемпіонату Черкаської області серед команд вищої ліги ФК «УТК» проводив вдруге на Центральному стадіоні в Умані. І до цієї зустрічі тепличники наполегливо готувалися. Зокрема було прийнято рішення долучитися до благодійної акції по збору коштів для порятунку 12-річного уманчанина Дениса Терещука. Відповідний банер був розміщений при вході на стадіон (доречі, там тепер і інформаційний стенд з розкладом матчів «УТК»), поширювалася інформація в соціальних мережах.

До того в перерві зустрічі відбулася приємна і неординарна для нашого краю подія (не лише суто в футбольному чи спортивному розрізі). Адже відбулося нагородження районної федерації футболу, яка була визнана найкращою в Україні. Так високо відзначають прогрес в розвитку футболу у нас не вперше – 5 березня 2015 року Уманський район отримав почесну відзнаку в числі трьох кращих осередків розвитку аматорського та масового футболу в Україні. Тепер же Федерація футболу України визнала Уманську районну федерацію футболу кращою на Всеукраїнському рівні за 2018 рік з розвитку масового футболу. Це заслуга всіх причетних до нашого районного футболу.

Нагороджується федерація футболу Уманського району

Разом з усіма прикладеними зусиллями виникла загроза, що не всі дійдуть до трибун Центрального стадіону цього дня. Власне так, напевне, і сталося. Адже прогноз погоди передбачав зливу, і під час гри дощ таки то пускався то припинявся. Ну а частина футбольних уболівальників у нас одночасно дуже прискіплива до футболістів і дуже ніжна в плані вимог до себе (літній теплий дощ може стати на заваді їх непереборному бажанню відвідати матч). І тим паче приємно що приблизно пів тисячі справжніх уболівальників відвідали і цей матч. І гравці щиро вдячні їм за то і приклали максимум зусиль, щоб не розчарувати своїх прихильників.

Спражніх уболівальників і цінителів футболу літнім дощем не злякаєш!

2:0. Король забиває.

В гості до «УТК» цього дня завітали футболісти з Канівщини а саме Степанецької ОТГ. Я представляв цього суперника. Лише нагадаю, що саме «Росава» цього року позбавила можливості «УТК» відстояти кубок області. І те, що троє гравців «Росави» пропускали цю зустріч через дискваліфікацію, не впливало розслаблююче на колектив Олександра Казанюка. «Росава» - міцний суперник і недооцінки не пробачить. А відтак господарі провели максимально вмотивовано весь матч від стартового свистка до фінального.

Матч розпочався бурхливо і дуже вдало для господарів. Їм вдалося забити швидкого м’яча – юний Владислав Лебедєв влучно пробив з лівого кута карного майданчика! 1:0! За перші двадцять хвилин «УТК» взагалі могли зняти всі питання про переможця в цьому матчі. На 11-й хвилині чистий вихід сам на сам з воротарем мав Горобець. Пробив своєчасно і технічно повз голкіпера, але і трішки повз самі ворота. На 15-й хвилині невисокий на зріст Король гарно пробивав головою після подачі Артема Рудя – теж поряд зі стійкою. На 16-й хвилині індивідуально сильно зліва зіграв Потапов і бив, як і Лебедєв у дальню «дев’ятку», але захисник зміг підставити голову і врятувати свою команду! А на 18-й хвилині свій перший вихід сам на сам з воротарем мав Лебедєв. Причому відразу аж троє (!) тепличників вивалилися на Соколовського. Владислав проявив егоїзм (то в принципі нормально для форварда – он в попередніх матчах то виливалося в голи) і пробив сам. Але воротар виявився вправнішим. Змарнувавши такі гольові нагоди, «УТК» не відправив у нокаут гостей. І ті прийшли до тями. І стали намагатися вирівняти гру. На 22-й хвилині вони навіть стали вимагати призначення 11-метрового в епізоді, коли центральний захисник господарів Яловенко жорстко виніс м’яча. На думку гостей спочатку він мав контакт із ногою їх гравця раніш ніж з мячем. Цей епізод став немов натиском на спусковий гачок – апеляцій від представників і гравців «Росави» стали стабільним фоном на всьому відрізку матчу, що залишався. Коментувалося все і в одній тональності. В матчах з цим суперником я того не замічав раніше. Але власне самих гравців «УТК» то все не сильно турбувало. І той таки Лебедєв самотужки міг довести справу до великого рахунку ще до перерви. Достатньо сказати, що він ще двічі виходив сам на сам з воротарем, але переграти Соколовського так і не зміг. А ось Артем Король свій гол забив – знову головою з подачі справа Артема Рудя (згадайте 15-у хвилину). 2:0.

Перерва була насиченою (про то писав докладно). Не підкачали і гравці по перерві. «Росава» аж ніяка не склала зброї і шукала шляхи до воріт Єрошова. Дуже непроста команда. Тим паче кинули в бій свого самого результативного нападника в торішньому чемпіонаті. І високий Олександр Панічев став створювати загрози. На 56-й хвилині лише неабияка майстерність Віктора Єрошова врятувала «УТК» після удару Панічева головою зблизька. В середині тайму планові заміни стали робити тренери, щоб підтримати високий темп. «Карти, які виклав на стіл» Олександр Казанюк, виявилися козирнішими. Але спочатку в середині тайму черговий вихід сам на сам з воротарем реалізував Віталій Горобець. 3:0. Власне питання про переможця можна було вважати закритим. В час, що залишався, господарі мали значно більше нагод, щоб збільшити відрив, ніж гості, щоб його скоротити. На 78-й хвилині вище воріт метрів з 8-9 пробив Потапов. На 81-й хвилині подача Раковського ледь не завершилася авто голом. На 85-й хвилині простріл справа таки призвів до автогола. А між цими епізодами непогано пробивав ще молодий Анатолій Любченко, що вийшов також на заміну. На 86-й хвилині мав всі шанси зробити собі подарунок Сергій Троян. Йому саме цього дня виповнилося 25 років. І він теж отримав вихід сам на сам з воротарем (який за матч для тепличників?!). Весь стадіон хором вимагав «сам!» і доброзичливо пробачив Сергію його егоїзм. Нажаль, трішки промахнувся. Ну а поставити крапку в матчі міг Олександр Казанюк – йому викотили м’яча під удар метрів з 16-ти, але граючий тренер цього разу спрямував круглого вище…

Закономірна перемога господарів над непростим суперником. Гості були дуже розчаровані. І до постійних апеляцій під час гри шукали якийсь негатив і після неї. Зокрема вони вбачали ледь не провокацію з боку нашого Сергія Коломійця. Мовляв на шляху з поля він навмисно ударив чи штовхнув суперника. Було багато озвучено звинувачень. Які не мали підстав. Аж в підсумку з’ясувалося, що сам «постраждалий» гравець «Росави» (до його беззаперечної честі!) визнав, що не було ні удару, ні провокації.

Наступний домашній матч «УТК» проведе 8 травня, в суботу о 16-00. В гості приїде катеринопільська «Наша Ряба». Але скоріше за все цей матч відбудеться, нажаль, не на Центральному стадіоні в Умані а на клубному в Паланці. Уболівальники беззаперечно стали звикати до зручності у відвідуванні арени в самому центрі Умані. Але в означені дні Центральний стадіон в Умані буде завантажений іншими матчами – змаганнями ДЮФЛ України. Слідкуйте за новинами.