» » » "УТК-2" здолав незручного для себе суперника.

"УТК-2" здолав незручного для себе суперника.

Автор: Sobolenko від 3-06-2019, 23:09, подивилося: 639

0 "УТК-2" здолав незручного для себе суперника.

«УТК-2» - «Тальне» 1:0 (1:0)
2 червня. Паланка. 50 глядачів.
Арбітри: Макаренко Є. (Черкаси), Лисенко М. (Христинівка), Ястремський Р. (Умань)
«УТК-2»: Решетило, Д.Казанюк (67, Темчишин), Устенко А., Думенко, Рябченко, Любченко, Горобець, Троян (90+2, Крочак), Мельник О. (70, Кулик), Корнієнко (76, Вовкотруб), Король (82, Гут).
«Тальне»: Білоус, Коваль, Жук (78, Півторак), Кучеренко (60, Борійчук), Гладишев (84, Петренко), Фещенко, Онищенко (60, Бондаренко), Коноваленко, Корчевський (27, Якубенко, 58, Бевзюк, 86, Козак), Черпенко.
Гол: Корнієнко (26)
Попередження: Онищенко (1), Черпенко (27), Думенко (27), Кулик (76), Жук (78), Борійчук (90+2)

Черговий свій матч фарм-клуб тепличників проводив проти незручного для себе суперника. Достатньо лише згадати, що навіть тріумфального для себе сезону у першій лізі «УТК-2» так і не зміг обіграти «Тальне»! А якщо взяти до уваги перемогу тальнівчан в попередньому турі над звенигородцями, то взагалі про ніяку легку прогулянку мови не могло і бути. Не ввело в оману і те, що вже на 2-й хвилині Корнієнко створив перший небезпечний момент, але Білоус здійснив перший свій сейв у матчі. Другої нагоди довелося чекати до 26-й хвилини. Справа підключився Дмитро Казанюк, але його гарний навіс гості ніби локалізували. Та м’яча підхопив Троян і подав вже зліва а Корнієнко чудово зіграв на дальній стійці і головою спрямував таки м’яча у сітку! 1:0. Власне це був єдиний гол до перерви. Та і явних гольових моментів особливо більше не було (ну ще раз тальнівчани поцілили в поперечину, але там радше йшло б про курйоз – гравець робив навісну подачу від центральної лінії).

Загалом була гра в першому таймі близька до рівної. «Тальне» постало явно сильнішим, ніж я бачив у Старих Бабанах у кубку області. Причому тальнівчани демонстрували місцями змістовний комбінаційний футбол. Чого і близько не було у тому таки згаданому кубковому матчі. Ну тут не варто забувати і про поле в Паланці, яке дозволяє саме грати а не лише боротися.

Початок другого тайму був цілковито за господарями. І по хорошому вони мали знімати всі питання про переможця за якихось 17 хвилин. Саме за ці 17-ть хвилин Артем Король мав чотири (!!!) чудових нагод забити гол. Але цього дня ну просто по-чорному не таланило Артему! Що цікаво – саме цього дня Артем був іменником! Але подарунок сам собі не зробив… Точніше (треба бути справедливим!) завадив йому то зробити голкіпер «Тального»! Спочатку Ростислав Білоус парирував 11-метровий від Артема (на 53-й хвилині невиправдане порушення на Корнієнку). На 57-й хвилині Білоус парирував гарний удар Короля з лінії штрафної. На 59-й хвилині Артем мав чистий вихід сам на сам і знову не переграв Білоуса!!! А на 62-й хвилині Дмитро Казанюк видав ідеальну передачу справа і Артем опинився сам перед воротарем на куті воротарського! І тут Білоус врятував «Тальне»!!! Це було неймовірно!

Схоже такі невдачі вплинули на подальшу гру. Вона розбилася на фрагменти. Напруга зростала. Господарі мали ще можливості зняти той градус емоцій (ну спеку природню то вже подіти нікуди було). Але все творив дива Білоус! Він парирував удар метрів з 8 головою Любченка, переміг у протистоянні відразу проти двох тепличників (Вовкотруб і Кулик вийшли на одного голкіпера!)… А не забуваємо, що рахунок залишався мінімальним. А «Тальне» славиться характером. І команда Каплюченка боролася до останнього! Навіть гол забили , але арбітр раніше зафіксував перед тим порушення правил (перед цим також з порушенням правил забили і господарі і теж гол не було зараховано). Але рахунок залишився незмінним, що принесло перемогу «УТК-2».

Обидві команди продемонстрували непоганий футбол. Я вже говорив – в цій підгрупі буде ще та колотнеча і відвертого аутсайдера не буде. Що стосується нашої команди, то відмічу наступне. Досвідченні Троян та Горобець з першої команди свій клас продемонстрували. Як і ветерани Казанюк та Думенко. Але потішила насамперед молодь – юний дебютант Артем Устенко добре зіграв в центрі оборони. Анатолій Любченко вже демонструє певну стабільність, що буде фундаментом при належній роботі для подальшого прогресу. Артем Король сьогодні не забив. Але ж він мав ті моменти! І не сумніваюся, що він зробить висновки і ще своє заб’є. Черговий матч у воротах провів юний Володимир Решетило. Вітаю його з тим, що зіграв «на нуль». Сподіваємося, що Вовкотруб та Кулик демонструватимуть стабільність, яка поки не притаманна молоді…. Отож рухається «УТК-2» вперед…