» » » Чемпіонат області у вищій лізі. 8 тур - результати.

Чемпіонат області у вищій лізі. 8 тур - результати.

Автор: Sobolenko від 26-06-2011, 09:00, подивилося: 2163

2 Чемпіонат області у вищій лізі. 8 тур - результати.8 тур - 25 червня (субота)

43. ФК "Авангард" – ФК "Уманьферммаш" 1:2
Загалом і цього сезону монастирищенська команда, м'яко кажучи, не сильно радує своїх уболівальників результатом. Але і тут "Уманьферммаш", як і в Золотоноші, здобув лише мінімальну перемогу. А якщо згадати про поразку в Катеринополі між цими виїздами, то трохи непокоїть те, що наша команда збавила темп. Можна констатувати, що це повязано з травмою провідного форварда Сергія Янчука. А враховуючи, що попереду важка кінцівка першого кола ("Зоря", "Христинівка" і "Шпола-ЛНЗ"), то це , скажем так, не є добре.
В Монастирищі рахунок відкрив Олександр Гут - в середині першого тайму він в гарному високому стрибку реалізував подачу зліва Баланюка). В середині другого тайму Олег Мороз використав передачу Сергія Коломійця. Хвилин за 14 до кінця арбітр зі Шполи Ольга Литвиненко призначила 11-метровий і господарі скоротили рахунок до мінімуму. Але на більше їх не вистачило.

44. ФК "Зоря" – ФК "Спартак" 5:0

45. МФК "Христинівка" – "Метровагонмаш-ШЗЗЧ" 1:2
Хрстинівка. Міський стадіон. 300 гл.
Арбітри: Зубко, Погорілий, Лушніков.
Христинівка: Хоменко, Ндже, Карась (46, Пономар), Моргунов, Половенко, Єросов, Лебідь, Вагін, Моєсеєнко, Мпок, Ндонг.
Метровагонмаш: Дячук, Корбут,Каплюченко, Бовкун, Маняк, Удовиченко, Сокирко, Запісецький, Попадюха, Неїжпапа, Бондаренко.
Голи: 1:0 - Ндонг (27), 1:1 - Запісецький (65), 1:2 - Неїжпапа (80)
Попередження: Запісецький (14), Маняк (32), Неїжпапа (43).

Чи не центральний матч туру. Минулого року обидві команди ще грали в першій обласній лізі а вже цього сезону вже на повен голос заявили про свої амбіції у вищій лізі. Метровагонмашівці після сьомого туру входили до лідируючої трійки. Христинівці теж видали переможну серію і розташовувалися неподалік. До того ж цікаво було побувати на міському стадіоні Христиніки. Тепер на вас чекатиме окремий матеріал про те , як у Христинівці рухаються до світлого футбольного майбутнього.
Матч розпочався бурхливо. Вже на 30-й секунді господарі створили стовідсотковий момент. Прохід лівим флангом, чудовий простріл і Мпок Пол Янік без перешкод пробиває з 5 метрів! Але поряд з стійкою!
Надалі команди помилок в захисті не припускалися і по воротам вдавалося пробити хібащо з далекої відстані. Скажу, що обидві команди демонстрували непоганий рівень гри, що підтвержував невипадковість їхніх місць у турнірній таблиці. Суперники були рівними і гідними один одного.
На 22-й хвилині неузгодженість захисників 2Христинівки" призводить до гострої атаки зліва. Подача і Удовиченко хай і з незовсім зручного положення але дуже небезпечно пробиває метрів з 4-5. Але Хоменко рятує господарів.
На 27-й хвилині. господарі заробили кутовий. Убойний удар метрів з трьох головою шполяни відбивають ледь не гуртом. Починається справжня пожежа у воротарському. Одні добивають. Інші по-хокейному відбиваються! Але Ндонг знаходить шпарину в частоколі ніг і рахунок відкрито! 1:0!
До прерви по-справжньому гострих моментів команди не створили. Все має вирішитися по перерві.
на 55-й хвилині господарі мали закріпити заявку на перемогу. Мпок з центральної ліні тікає сам на сам з воротарем. Вривається в штрафну і абсолютно вірно пробиває в дальній кут під ногу голкіперу, але Олександр Дячук дивом реагує і ногою переводить м'яч на кутовий!
Тим часом шполяним прикладають зусилля, щоб відігратися. І на 65-й хвилині їм це вдається. І також після кутового! Подача справа і серед маси захисників Микола Запісецький, ветеран шполянського футболу, головою підправляє круглого в дальній кут! 1:1.
Через три хвилини Моргунов Олександр, що вийшов на заміну, двічі міг виводити Христинівку вперед! Спочатку він дуже небезпечно пробивав головою після подачі зі штрафного. І тут після кутового ще один удар головою прийшовся в хрестовину!
На 71-й хвилині Олександр Єросов відмінно пробив з лінії штрафної але і тут Дячук дотягується до м'яча ще й кидком в ноги парирує добивання в притул!
А ось "Метровагонмаш" свій шанс не марнує! Подача зі штрафного (зверніть увагу на вагу стандартних положень!). Нападник виграє верхову боротьбу у Ндже Лопеса і продовжує політ м'яча далі і Неїжпапа без перешкод головою закидає м'яча "за комір" воротареві"! 1:2!
Надалі господарі намагалися відігратися. І мали реальний момент. Але Ндже, що пішов вперед, метрів з 6 просто не влучив головою по м'ячу, хоча був абсолютно один!
Шполяни вистояли і здобули важку і важливу перемогу. Попереду у них шполянське дербі. Дуже цікаво. В тому ж турі в Умані повторення кубкового фіналу!

46. ФК "Шпола-ЛНЗ-Лебедин" – ФК "Городище" 4:3
Господарі невимушено перемагали 4:1 і відверто розслабилися. за що ледь не поплатилися - гості скоротили перевагу шполян до мінімума і ледь не створили сенсацію.

47. "Колос - БЗК" – ФК "Ретро" 3:2

48. ФК "Колос" – "Наша Ряба" 2:4
Цікавий матч. Вже до 5 хвилини катеринопільці вели 0:2. Що і послужило заділом для перемоги. Варто відмітити, що "Наша ряба" за 7 днів в трьох матчах здобула 7 очок у непростих суперників. А враховуючи календар, катеринопільці можуть добряче піднятися в таблиці до кінця першого кола.

Змінив: Sobolenko