» » » Чемпіонат області у вищій лізі. 10 тур - результати.

Чемпіонат області у вищій лізі. 10 тур - результати.

Автор: Sobolenko від 9-07-2011, 20:59, подивилося: 1615

2 10 тур - 9 липня (субота)

55. ФК "Авангард" – ФК "Зоря" 0:3 (0:1)
Кардинальні зміни в складі монастирищенців і дещо вольяжний настрій білозірців призвели до того, що в першому таймі очікуваного погрому господарів не було. Того більше - перший момент створив "Авангард". Загалом перевага , зрозуміло, була на боці "Зорі". І перед самою перервою вона таки гол забила (вийшло доволі курйозно). По перерві моментів було багато. Але Олексій Красніцький (уманчанин на воротах господарів) рятував "Авангард". І лише з пенальті і удар впритул на 90-й хвилині не зміг парирувати.

56. МФК "Христинівка" – ФК "Уманьферммаш" 0:1 (0:0)
Важка гра двох доволі рівних суперників. Очевидці засвідчують, що нічія була б доволі справедливою. Але уманчани спромоглися вирвати перемогу на 90-й хвилині - Сергій Репін забив головою після подачі кутового. Епізод викликав негативну реакцію у христинівських гравців, одного з яких арбітр навіть вилучив.

57. ФК "Шпола-ЛНЗ-Лебедин" – ФК "Спартак" 11:1
Аганесов відзначився відразу покером.

58. "Колос - БЗК" – "Метровагонмаш-ШЗЗЧ" 0:2

59. ФК "Колос" – ФК "Городище" 2:0

60. "Наша Ряба" – ФК "Ретро" 8:1
Знаний за виступами в т.ч. і за уманські команди Віталій Підвісіцький забив аж 6 м'ячів!

Змінив: Sobolenko