» » » Євген Лут: Я хотів грати в футбол, розвиватися, прогресувати, а не спостерігати за ним з лави запасних!!!

 
 
 
Найближчі матчі:
ФІНАЛ КУБКА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ. 28 травня. 16-00. Стадіон "Уманьферммаш". "Базис" - "ЛНЗ-Лебедин"

Книгу "Історія футболу Уманщини. Книга перша. Від "Маккабі" до "УТК-Ятрань" бажаючі можуть придбати в Умані: в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни) а також у "ВІЗАВІ" (вулиця Тищика). Книга там присутня в твердій та мякій обкладинках. Бажаючі з інших міст можуть придбати звернувшись до автора (можна і укрпоштою і новою поштою).
У ПРОДАЖУ унікальний для нашої області довідник для уболівальника - "Гід по чемпіонату Черкаської області 2017". В ньому представлено всі команди, що планували грати в цьогорічному чемпіонаті (тобто з ватутінцями і командою Городища) - їх історію, статистику, історію і статистику зустрічей з усіма трьома командами Уманщини. Тобто прийшовши на будь-який матч чемпіонату області в Умані, Паланці чи Городецькому, ви будете максимально озброєні інформацією! Придбати можна буде лише в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни). Саме "SOCCER.BIZ.UA" надрукував перший тираж видання. Наклад обмежений, поспішайте придбати. На матчах в Городецькому 9 та 12 травня запитуйте у Олександра Клімова
Євген Лут: Я хотів грати в футбол, розвиватися, прогресувати, а не спостерігати за ним з лави запасних!!!

Автор: Sobolenko від 18-08-2019, 21:42, подивилося: 983

0 Євген Лут: Я хотів грати в футбол, розвиватися, прогресувати, а не спостерігати за ним з лави запасних!!!

Євген Лут: Я хотів грати в футбол, розвиватися, прогресувати, а не спостерігати за ним з лави запасних!!!

Велика літня серія інтервью з гравцями «УТК» завершиться для вас знайомством з двома нашими земляками, які розпочинали займатися футболом в одній групі. І наразі вони в одній команді. Але шлях з дитячого футболу у дорослий виявився у них різний. Мова про Євгена Лута та Сергія Трояна.

Хто навчить не опускати ніколи рук і не здаватися? Що зробили в «УТК» після торішньої поразки в Лебедині? Для чого існує «УТК-2»?


1. Женя, я особисто знаю твоїх батьків, пам'ятаю твою групу, в якій ти починав свою "футбольну освіту". Але більшість уболівальників, читачів навряд чи то знають. Тому розпочнемо зі стандартних питань. Коли і де ти народився? Хто твої батьки?

Я народився 15 вересня 1995 р в м Умань , в районній лікарні. Мама - Лут Алла Василівна, працює в МЛДЦ «Вікторія» (МРТ кабінет). Але вільний від роботи час вона присвячує себе футболу і є запеклим вболівальником ФК «УТК» І «Ятрань 80-ті», в якій є медпрацівником! Тато - Лут Руслан Леонідович. Працює в Уманському навчальному пункті, майстром виробничого навчання. Але я не уявляю свого тата без футболу!!! Я дуже чудово пам’ятаю, як мама брала мене з собою до тата на футбол - це було, мабуть, найкраще, що на той момент зі мною траплялось! Тато тоді грав за ФК «Оскар». Саме в той час і зародилась у мене любов до футболу і я зрозумів, якому виду спорту присвячу своє життя. Але я не можу не згадати про свого «футбольного агента» - це мій дідусь - Лут Леонід Павлович, який також є футбольним фанатом ФК «УТК» і не пропускає жодної гри.

Євген Лут: Я хотів грати в футбол, розвиватися, прогресувати, а не спостерігати за ним з лави запасних!!!

Євген Лут: Я хотів грати в футбол, розвиватися, прогресувати, а не спостерігати за ним з лави запасних!!!

2. Ти так розлого відповів на перше питання, що всі зрозуміли - в такій родині син не може проскочити повз футбол))) Але коли ти став систематично займатися футболом? Хто був твоїм першим тренером?

Футболом я почав займатись із 6 років. Першим справжнім тренером був Дьомін Віктор Миколайович

3. Ваша група була в ФК "Іллічівець-Умань". Пам'ятаю як активно працювали. Згадай про здобутки в дитячому футболі? Хто з тих, з ким тоді розпочинав, заграв в дорослому футболі?


Ми чимало подорожували з Миколайовичем та здобували багато призових місць, але мабуть найбільше запам’ятались золоті медалі, які ми здобули в чемпіонаті Черкаської області.
Я розпочинав свій футбольний шлях з Сергієм Трояном , Олегом Мельником, Збриським Ігорем

4. Ваш тренер з часом продовжив роботу в ДЮСШ? Ваша група перейшла з ним? Я просто тоді не вникав в історію, просвіти.

Нашу групу Миколайович передав ДЮСШ до Лісового Г.В. Та Вовка С.В. А сам по сімейним обставинам змушений був переїхати до Росії. Наскільки я так пам’ятаю.

Євген Лут: Я хотів грати в футбол, розвиватися, прогресувати, а не спостерігати за ним з лави запасних!!!

5. Багато талановитих гравців губляться на переході з юнацького футболу до дорослого. Як то було в тебе? Яка команда стала для тебе першою в дорослому футболі?

Після юнацького футболу, мені запропонували грати за уманську районну команду «Комунальник», в якій я провів 2 сезони і здобув багато ігрової практики. Потім поступила пропозиція виступати за ФК «Уманьферммаш», де я провів 3 сезони і рідко виходив на футбольне поле, нажаль(((( Можна сказати ,що команда «Уманьферммаш» стала для мене першою дорослою командою.

6. Ті роки саме на пікові був наш чемпіонат району. Сильний, цікавий турнір був?

Так, на той момент чемпіонат Уманського району був сильним турніром порівняно з сьогоднішнім днем, а для мене особисто став джерелом гарного досвіду. Адже на той момент в команді зі мною грали досвідчені гравці, в яких можна було перейняти багато досвіду та отримати цінні поради.

7. Давай детальніше про період в "Уманьферммаші".

Мені запропонував грати за «Уманьферммаш» Дегтярьов Анатолій Вікторович, який на той момент теж грав за «Комунальник». На той період, коли я прийшов в команду, в ній грали професіонали своєї справи. А саме: Казанюк О.Ф., Янчук С.Л., Репін С.Л. та багато топових гравців. Порівнюючи з районним чемпіонатом, обласний - це небо і земля! Все набагато швидше - мислення , культура паса, інші вимоги. Тому мені було важко перелаштуватися з юнацького футболу до великого. Можливо, це і послугувало тому, що я так мало з’являвся на футбольному полі, про те це було для мене великим досвідом.

8. Згоден, що заради такого досвіду можна було і потерпіти. Але чи не затягнувся той процес? Чи не пересидів тоді "на лавці"?

Можливо і пересидів. В якісь я мірі жалкую, що раніше не покинув команду .

Євген Лут: Я хотів грати в футбол, розвиватися, прогресувати, а не спостерігати за ним з лави запасних!!!


9. Троян з тобою по суті там був і він відразу перейшов до "УТК" і закріпився в основному складі. Що тебе стримувало від такого кроку?

Можливо якась надія, що я все ж таки заграю і в якісь мірі страх щось змінювати !

10. Що тебе спонукало таки зробити той крок - перейти до "УТК"?

Я хотів грати в футбол, розвиватися, прогресувати, а не спостерігати за ним з лави запасних!!! Команда «УТК» на той момент показувала чудовий футбол , молода, перспективна, прогресуюча команда. Тому це і стало причиною для зміни команди!

11. Як пройшов процес адаптації в новому колективі, в новій команді, у нового тренера? Виникли з цим проблеми?

Проблем взагалі ніяких не виникло. Колектив мене прийняв дуже тепло. Я практично всіх знав, тому мені доволі швидко вдалось адаптуватися в команді. Мікроклімат в команді просто бомба, один одного постійно підтримують, жартують , допомагають і за межами футбольного поля. Одним словом - велика родина.

12. Ти виборював місце в основному складі, але травми тебе декілька разів відкидали назад. Але ти не здавався ніколи і доводив знову, що ти гравець основної обойми. І ніколи не скаржився. Звідки такий характер?

Батьки мене завжди вчили ніколи не здаватися попри всілякі труднощі, а характер виробився сам по собі.

Євген Лут: Я хотів грати в футбол, розвиватися, прогресувати, а не спостерігати за ним з лави запасних!!!

13. Що розкажеш про свій перший сезон в "УТК"? Які найяскравіші моменти, ігри, емоції?

Перший сезон в «УТК» виявився для мене важким. Важко було увійти в такий швидкий ритм гри, інший рівень гри , суперники. Мабуть найяскравіший момент першого сезону для мене був, коли ми в дома обіграли «ЛЗН-Лебедин». То був видовищний матч як для нас так і для вболівальників.

14. 2018-й взагалі став тріумфальним для команди. Які найяскравіші спогади, моменти?

Звичайно ж це здобуття кубка Черкаської області і чемпіонства, якого всі чекали з нетерпінням !!!

Євген Лут: Я хотів грати в футбол, розвиватися, прогресувати, а не спостерігати за ним з лави запасних!!!

15. В фіналі ти вийшов в стартовому складі, але трапився епізод з призначенням пенальті після порушення з твого боку та ще й довелося робити тренеру заміну до перерви. Перегорів? Пам'ятаю, як ти дуже близько до серця брав. Як пережив той момент?

Можливо і перегорів. Не часто доводиться грати в фіналі кубка області, він в мене ще й був перший . Велика відповідальність - одна помилка може коштувати кубка!!! Так, я дуже засмутився, що в деякій мірі підвів команду і тренера. Після гри мене всі підбадьорювали, казали, що у всіх таке траплялось , щоб не опускав голову і працював далі і все вийде. Я дуже вдячний команді за підтримку, в той момент вона дуже була потрібною для мене .

Євген Лут: Я хотів грати в футбол, розвиватися, прогресувати, а не спостерігати за ним з лави запасних!!!

Євген Лут: Я хотів грати в футбол, розвиватися, прогресувати, а не спостерігати за ним з лави запасних!!!

16. Що тренер, колектив зробили після поразки в Лебедині в заключному матчі першої половини сезону?

Проаналізували гру, зробили правильні висновки . На цьому життя не закінчується , потрібно рухатись далі . Як кажуть, без поразок немає перемог.

17. Я мав на увазі день, коли гравці разом з сім'ями зібралися....

В Ятранівці ?

Так

Після закінчення першого кола , тренер запропонував зібратись всім разом з сім’ями відпочити .
Відволіктися від нищівної поразки. Відпочинок був незабутній : смачні шашлики та юшка у чудовому колективі були гарним релаксом для нас

18. Що скажеш про цей сезон?

Цей сезон видається цікавим, але, водночас важким . Суперники на голову вищі, ніж в минулому році .В кожному матчі вирують бурхливі пристрасті. Саме цікаве все ще попереду !!!

19. Ти подекуди виходив на полі в складі "УТК-2". Існування другої команди в клубі виправдане на твою думку? Що дає існування фарм-клубу?

На всі 100%!!! Це гарна можливість для гравці, які не потрапили в першу команду, або проводили мало часу на футбольному полі, підтримувати свій ігровий тонус. Також в «УТК-2» є чимала кількість перспективних молодих гравців, які в найближчий час зможуть підсилити «УТК».

Євген Лут: Я хотів грати в футбол, розвиватися, прогресувати, а не спостерігати за ним з лави запасних!!!

20. Впевнений, що ти ще далеко не сказав свого не те що останнього а бодай основного слова в футболі. Які маєш мрії, сподівання футбольні?

Я просто хочу грати в футбол, і отримувати від нього задоволення! Звичайно кожен футболіст мріє виступати на професійному рівні, і я не виключення, тому все ще попереду .

21. Ти відносно недавно позбувся статусу "холостяк". Познайом читачів зі своєю "другою половиною". Вона, доречі, як сприймає "той твій футбол"?

Лут Юлія - моя дружина. Працює майстром манікюру. З перших років наших стосунків вона ходила на мої матчі. Юля одобрює моє хобі. Переживає та підтримує мене і команду на іграх. Моя дружина мотивує мене досягати нових висот , вірити в себе та ніколи не зупинятись на досягнутому .

Євген Лут: Я хотів грати в футбол, розвиватися, прогресувати, а не спостерігати за ним з лави запасних!!!

22. Це дуже добре, коли є такий "тил"! Маючи таку підтримку дружини, батьків та ще й дідуся, то побажаю тобі в подальшому перемог та успіхів! Давай ще кілька бліц-питань як і всім.

Маєш хобі, крім футболу?

Настільний теніс , баскетбол

23. Кіно полюбляєш?

Так

24. Дома чи й в кінотеатр ходите?

В дома , але якщо є можливість то і в кінотеатрі)

Євген Лут: Я хотів грати в футбол, розвиватися, прогресувати, а не спостерігати за ним з лави запасних!!!

25. В новому вже був кінотеатрі в Умані?

Так) На «Король лев» ходили.

26. І як враження від нового кінотеатру? А ще в інших "центрах уваги" нинішньої Умані були? Я про нову частину Софієвки, про площу, набережну

Були, нам дуже сподобалось. Та й взагалі дуже приємно, що наше місто вдосконалюється! Що є де провести вільний час з друзями!

27. А щоб на твою думку ще Умані не вистачає?

Гарних доріг, побільше спортмайданчиків. Футбольної команди, яка виступала хоча б в другій лізі.
Але, найголовніше , нашим людям потрібно навчитися цінити те , що маємо!!!

28 Улюблена команда в світовому футболі?

«МанСіті»

29. А є кумир серед футболістів?

Марсело.


30. По амплуа найближче він тобі? Бо якось без Роналдо (Баланюк вже дістав блокнотик і записує вас в чергу, не перестаючи точити шаблюку в куточку))))) чи Мессі....

Та , все ж таки захисник). Вибачте , але Роналдо.

Євген Лут: Я хотів грати в футбол, розвиватися, прогресувати, а не спостерігати за ним з лави запасних!!!

Що?? Роналдо? Злякався помсти Баланюка і задумався, "ввімкнув задню"?))))

Аххаах

Між Роналдо і Месі я вибрав би 1го. Але Марсело поза конкуренцією !)

(чутно шурхіт в куточку - Баланюк ховав шаблю, але одночасно клацнув запобіжник мого нагана і зачухалися в мене руки....)))))

Євген Лут: Я хотів грати в футбол, розвиватися, прогресувати, а не спостерігати за ним з лави запасних!!!

31. Ну раз з кумирами так, то не будемо далі про футбол)))) Є улюблені автори, книжки?


Ден Браун , Інферно, Код Леонардо да Вінчі, Ангели і демони)

32. Є якесь питання, на яке хотів би відповісти але не задали? Або можливо просто наостанок щось хотів би сказати?

та ніби все)))


Ігор Соболенко.
Серпень 2019 року.


Євген Лут: Я хотів грати в футбол, розвиватися, прогресувати, а не спостерігати за ним з лави запасних!!!

Категорія: Новини / Чемпіонат області

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.