» » » Цікавим матчем "УТК" в Камянці стартує друге коло чемпіонату області!

Цікавим матчем "УТК" в Камянці стартує друге коло чемпіонату області!

Автор: Sobolenko від 29-08-2019, 20:18, подивилося: 583

0 Цікавим матчем "УТК" в Камянці стартує друге коло чемпіонату області!

«Олімп» (Кам’янка) – «УТК» (Паланка) -1:2 (0:1)
Арбітра: Цибулько С., Коливай О., Михайлюк П.

«Олімп»: Іщенко, Гарнага, Левенець, Петько (64, Грищук), Козубенко, Клименко (76, Зоря), Бабенко, Бабій (67, Лушпіган), Глущенко (67,Степанов), Підвисіцький, Оганесов.
«УТК»: Єрошов, Дудник (90+3, Думенко), Подколзін, Яловенко, Лут, Ібрахім, Новіков (83, Казанюк), Троян (61, Рудь), Потапов, Лебедєв (57, Король), Раковський (64, Горобець).
Голи: Подколзін (24, пен.), Король (76), Степанов (90).
На 25-й хвилині Бабенко не реалізував пенальті (воротар).
Попередження: Яловенко (66), Гарнага (87), Дудник (90+2), Лут (90+4)

Друге коло після двомісячної паузи стартувала матчем у Кам’янці. Цей поєдинок відбувся раніше за інші матчу туру по причині участі частини гравців «УТК» у міжнародному ветеранському турнірі у Бресті і за люб’язної згоди «Олімпу» на відповідне звернення.

Матч очікувався для тепличників непростим. Суперник не входить до числа претендентів на медалі цьогорічного чемпіонату області, але при цьому намагається давати бій у кожному матчі будь-кому. Достатньо сказати, що «Олімп» має в своєму складі кращого на цей момент бомбардира турніру. На Антона Оганесова претендував один з лідерів турніру, але «Олімпу» вдалося втримати такого помітного гравця. Відповідно Олександр Казанюк налаштовував свою команду на дуже серйозну боротьбу. При цьому традиційно акцентувалося, що тепличники мають грати в свою гру.

Власне зі стартовим свистком арбітра гості і взялися то реалізовувати. «УТК» швидко захопили ініціативу і стали шукати шляхи до воріт Іщенка. Вже на 3-й хвилині небезпечний удар зі штрафного Раковського голкіпер парирував, але м’яч знову підхопили гравці у білому. І вивели на удар Новікова, але той трішки схибив метрів з 11-ти. На 9-й хвилині знову штрафний виконує Раковський. Олександра не лякає гострий кут по відношенню до воріт. Він пробиває по ним. Але м’яч поцілює в руку одного з гравців у «стінці». Але арбітр всім виглядом продемонстрував, що саме гри рукою він тут не вбачає. На 12-й хвилині вздовж лінії штрафної через частокіл ніг суперників продерся Роман Потапов. І завдав гарного удару з 20-ти метрів. Іщенко зміг дотягнутися пальцями до м’яча і перевів його в стійку воріт! На 16-й хвилині кутовий від Раковського замикав Подколзін, що підключився на «стандарт». Пробив, але поряд зі штангою. Перевага була помітна у гостей, але «Олімп» «тримав стрій» і очікував на свій шанс.

Темп гри був досить пристойний, попри спеку (останні дні останнього літнього місяцю дають прикурити). Але на екваторі тайму стався такий сплеск адреналіну, що спекотно стало б навіть морозного січня! Причому хочу відразу сказати, що навіть не згадаю чогось аналогічного. І так покроково хронології тих двох-трьох хвилин.

22 хвилина. Потапов приймає передачу і вправно прикриває корпусом м’яча, а захисник на то не зреагував і поштовхом в спину збиває Романа. Арбітр без вагань фіксує порушення і призначає пенальті. В принципі очевидне, господарі не так то і сперечалися (для «годиться» радше пара реплік).
23 хвилина. Пенальті виконує штатний пенальтист «УТК» Дмитро Подколзін. Пробиває низом в правий від себе кут. Іщенко «на мертво» ловить м’яча! І тут же асистент арбітра О.Коливай, що розташовувався по лінії воріт в межах карного майданчика (так вимагається) відмашкою прапорця сигналізує про порушення правил при виконанні удару. Арбітр підбігає і з’ясовується, що О.Коливай зафіксував те, що до удару голкіпер вийшов за лінію воріт (він має бути на ній). Скажу відверто – дуже рідко, коли таке порушення фіксується. Правда, на останньому чемпіонаті світу серед жіночих команд цього літа якраз таке траплялося. Причому дуже резонансно то було. Попри апеляції гравців «Олімпу» (уявляєте перепад емоцій у них за долю секунд? Від радості від парируваного пенальті до такого розчарування!) арбітру не залишається нічого іншого як прийняти рішення пенальті перебивати.

24 хвилина. Той таки Дмитро Подколзін знову бере м’яча. І пробиває тепер в інший кут і з іншим результатом – забиває! 0:1!

Один з уболівальників похилого віку мав питання до асистента рабітра, але представники "Олімпу" відвели дідуся назад на трибуну.

25 хвилина. Арбітр фіксує гру рукою в Ібрахіма Муніра і призначає пенальті тепер у ворота «УТК»!
25 хвилина. Бабенко переграє Єрошова. Але арбітр фіксує порушення у гравця «Олімпу» - Оганесов до удару забіг за лінію, так звану «дугу», яка відмірює 9-метрову відстань від 11-метрової позначки. Тут практично без апеляцій, як в попередньому рішенні.
26 хвилина. Перебиває той таки Андрій Бабенко. А тепер Єрошов парирує удар! Ви собі то уявляєте??? За дві хвилини два пенальті, обидва перебиваються і при цьому приносять кардинально протилежні результати!!! З розуму зійти!!

Такий укол адреналіну заводить «Олімп» і господарі вирівнюють гру! Самий яскравий був момент з гарматним ударом зі штрафного з далекої відстані. Але за 10 хвилин «УТК» вгамували сплеск суперника і знову захопили ініціативу. Але голів до перерви більше не було. Правда, перед самим свистком арбітра на відпочинок господарі ще претендували на ще один 11-метровий у ворота «УТК». Але і тут С.Цибулько гри рукою (як і на 9-й хвилині біля протилежних воріт) не фіксує.

Другий тайм пройшов знову таки у боротьбі. Гості мали перевагу, але «Олімп» навіть більше агресивніше відповідав ніж до перерви. Втім голів знову таки не було. Допоки на 75-й хвилині невисокий на зріст Артем Король не забив свого чергового гола головою! 0:2. Після цього «УТК» просто мали знімати всі питання про переможця у цьому матчі. На 83-й хвилині по самому центру продерся Віталій Горобець, але не поцілив у дальній кут. На 90+1 хвилині Рудь і Король взагалі вийшли двоє на одного! Перший Артем відпасував на другого Артема. Але Король поцілив у штангу (ви ще не забули серію з ударів у каркас воріт суперника в заключних матчах першого кола?! Там було 7 (!!!) таких випадків в 4 матчах – додаємо тепер ще двічі!!!). Ну в підсумку і отримали класику – не забили і пропустили! На 90+3 хвилині «зависуха» з правого флангу не знайшла адресата в особі гостей і Степанов перший на підборі пробиває зльоту – 1:2 Але не більше того. Ну в кінцівці матчу ще «прилетіло» від арбітра за незнання нових змін у правилах і методиках їх трактувань. «УТК» проводили заміну. Святослав Дудник почав рухатися до лави запасних. І отримав попередження за те, що не пішов до бокової лінії, яка була ближче…

Драматичний, цікавий і багатий на події матч приніс перемогу «УТК».