» » » Шальний матч "УТК-2" і "отаманів" з Маньківки. І для чого обовязковий "респект" від арбітра.

Автор: Sobolenko від 23-09-2019, 22:33, подивилося: 652

0 Шальний матч "УТК-2" і "отаманів" з Маньківки. І для чого обовязковий "респект" від арбітра.

«УТК-2» - «Отаман-Д» (Маньківка) 6:4 (3:1)
22 вересня. Паланка. 50 глядачів.
Арбітри: Макаренко Є., Шланчак В., Колесник В.
«УТК-2»: Московський, Темчишин, Яловенко, Рябченко, Любченко, Лісовий, Єжаченко, Корнієнко (46, Мельник, 65, Гут), Ткач (46, Устенко), Король, Лебедєв (61,Крочак)
«Отаман-Д»: Павленко, Мазуренко, Гоменюк (31, Колісніченко), Хміль, Савченко, Чемінава, Горщинський, Сірченко, Кушнір, Опалько (61, Маляренко), Богомазов.
Голи: Корнієнко (4, 42 ), Король (28, 80, 90+2), Лебедєв (61) – Горщинський (40, 68), Мазуренко (63, 65).
Попередження: Опалько (13), Гоменюк (15), Ткач (16), Лебедєв (35), Лісовий (77)

Свій черговий, перший домашній в другому колі, «УТК-2» проводили проти сусідів з Маньківки. Глянеш на таблицю – ніби фаворит в матчі очевидний – господарі. Вникнеш – а не все так просто. Маньківський «Отаман-Д» вже відбирав очки у всіх трьох лідерів – з «Колосом» і «Шевченковим краєм» зіграв результативні нічиї на старті 2 кола а «УТК» аналогічно зіграли ще в першій половині сезону. Отож інтрига передбачалася. На виході вийшло якесь надрезультативне видовище з десятком забитих м’ячів і ще купою змарнованих моментів. Команди вирішили зіграти, мабуть, без оглядки на тили…

1:0...

Вже на 3-й хвилині господарі створили перший реальний шанс забити. Рябченко пройшов зліва і зряче виклав м’яча під удар Лебедєву. Але Владислав з 10-ти метрів промахнувся. Втім не довго господарі трималися за голову – за хвилину вже Король видав гарний пас Корнієнку а ось той пробив холоднокровно – рахунок відкрито!

Тут в події вирішив втрутитися арбітр. І за три хвилини з 13-ї по 16-ту він роздав три «гірчичники». Всі дисциплінарні. За найменшу репліку. Причому гра не носила агресивного чи брутального характеру. Навіть видалося, що порушень правил було зафіксовано не більше, ніж роздано «профілактичних» карток. В арсеналі арбітра були лише картки, а усні попередження чи діалоги, вербальний контакт ( в тому числі і через почуття гумору), то не для «села», в яке доля закинула представника «Феміди». В арбітрів старих існував афоризм «суддя має все бачити, але не все чути». Мабуть, у молодих арбітрів інші вчителі. Заодно забуто і класичне – «класний той арбітр, якого не видно на полі». Втім то можна було б списати на стиль арбітражу (а він у кожного свій), якби такий «суворий» арбітр не «прошляпив» єдиний інцидент у загалом коректному матчі! На 21-й хвилині ні з того ні з сього здали нерви у молодого гравця «Отамана-Д» Віталія Сірченка. Олег Темчишин в абсолютно чистому підкаті відібрав м’яча, на що Сірченко спалахнув, мов сірник, і з двох рук відверто грубо штовхнув суперника! Абсолютно беззаперечне вилучення! На що суворий до того арбітр прореагував нерозумінням ситуації і консультацією з асистентом арбітра, якому і … і двадцяти років немає і який проводить свої перші матчі в житті у ролі рефері. Після гри поцікавився в арбітра щодо цього моменту. Відповідь – «я не в моменті був». Боротьба за м’яч а арбітр в кількох метрах «не в моменті»… Що він «не в грі» складалося враження у багатьох під час матчу не лише в цьому моменті. Причому висловлю свою думку останню, щоб не повертатися до теми арбітражу. Поняття «респект» на полі стосується не лише гравців. І арбітрів, їх реплік, це стосується не в меншій мірі (не даремно відповідний патч «respect» і на їх футболках красується). І їм не варто це забувати навіть тоді, коли ти приїжджаєш зі столиці до якогось села. Коли про це забути, то виявиться, що «село» на голову вище за «столицю». Бонус. Коли судив сам, існувало правило – їдеш на гру працювати а не туристом і сім’я та родичі в такій поїздці, скажемо так, «не рекомендуються». Мабуть, і тут щось змінилося…

Повернемося до гри. Вона значно більша варта уваги, ніж згаданий вище «герой». Гра господарям явно давалася і вони домінували. На 27-й хвилині Корнієнко поцілив у голкіпера з 10-ти метрів. А за хвилину Король продемонстрував майстер-клас грі … на паузах. Артем отримав передачу від Лебедєва і на трииииивалій паузі пробив від штанги у ворота (Артем, ти ще й в більярді шпілиш?)))) 2:0. Тут же мали шанси забити Лісовий та Ткач. Згодом – ще раз Лебедєв. Натомість залетіло «за комір» досвідченому Яловенку і Горщинський вискочив сам на сам з Московським і в дотик пробив повз Артема. Так раптом відродилася інтрига – 2:1! Але за дві хвилини статус-кво відновився. Єжаченко гарно увірвався у штрафну зліва і майстерно пробив у дальній кут. Але м’яч поцілив у штангу. Але з підбору Корнієнко лупонув у шпарину між оборонцями – 3:1! На цьому і пішли на перерву. Чотири м’ячі за тайм – немало. Але ще більше було попереду!!!

На 47-й хвилині черговий момент змарнував Лебедєв. На 50-й хвилині елегантно вивели сам на сам Короля, але Артем не зміг пробити повз голкіпера. На 61-й хвилині Владислав Лебедєв нарешті забив (асистував Єжаченко) – буквально перед своєю заміною. 4:1. Як кажуть – без питань. Без питань? А за сім хвилин вже 4:4!!! Аукціон небаченої щедрості влаштували біля своїх воріт тепличники! Двічі забиває Олег Мазуренко і ще раз Максим Горщинський!!! Такий кульбіт долі надає надсил гостям і вносить хаос в голови господарів – молодь «УТК-2» виглядали в легкому нокдауні! Але досвідчені гравці в складі фарм-клубу і потрібні для того, щоб молодь обросла м’язами і досвідом! Хвилин за 10-ть господарі опанували себе і знову захопили ініціативу. І стали тиснути. І на 80-й хвилині знову вийшли вперед! Артем Король знову забив головою (після аута від Яловенка!). А вже у компенсований час той таки Артем оформи хет-трик і поставив крапку у цьому шальному матчі! Хто був того дня на стадіоні – молодець і везунчик))))