» » » "УТК-2" розгромною перемогою проти конкурента здобуває вихід до півфіналу першості області.

Автор: Sobolenko від 21-10-2019, 21:52, подивилося: 605

0 "УТК-2" розгромною перемогою проти конкурента здобуває вихід до півфіналу першості області.

«УТК-2» - «Шевченків край» (Звенигородка) 6:1
20 жовтня. Паланка. 100 глядачів.
Арбітри: М.Білорус, Є.Цибулько, Бурлай М.
«УТК-2»: Решетило (80, Московський), Темчишин, Устенко, Думенко (46, Попов), Кирпатий (66, Рябченко), Горобець, Ткач (46, Крочак), Потапов (63, Гут), Корнієнко (46, Мельник), Єжаченко, Король.
«Шевченків край»: Савельчук, Пилипенко, Рокицький Ю., Веселов, Снісар, Рокицький О., Новаженов, Мацюк, Білецький (65, Чуприненко), Вовченко, Зозуля.
Голи: О. Корнієнко (12, 45),. Р. Потапов (16), Є. Єжаченко (38), Г. Крочак (61, 78)- А. Зозуля (74)

1:0

Два попередніх сезони перша обласна ліга проходила за формулою, коли до фінального етапу пробивалися по три кращих команди з двох підгруп. І в 2017-му, і в 2018-му в підсумку весь пєдистал призовий посідали «вихідці» з підгрупи «Б». І цього року в цій підгрупі було три явних фаворити. Але тепер за зміненою формулою проведення турніру до заключної частини могли потрапити лише по дві команди. А відтак комусь з числа «УТК-2», «Колос» та «Шевченків край» «світила» перспектива «пролетіти». Причому радше за все третього зайвого в особистому протистоянні мали визначити у Паланці минулорічні золотий та срібний призери. Багатообіцяюча «афіша» матчу. І вийшло яскраво. Але за великим рахунком лише з боку однієї команди – господарі не залишили жодного шансу і здобули розгромну перемогу по всім статтям…

2:0

Дебют матчу був за «УТК-2» - вже до 16-ї хвилини вони вели в рахунку 2:0. Спочатку Андрій Ткач вишукано закинув за спини захисникам на хід Артему Королю. Останній не став бити а проткнув м’яча вздовж воріт і Олександр Корнієнко забивав вже у порожні ворота. А потім спрацювала зв’язка Горобець-Потапов. Віталій видав фірмову діагональ а Роман прийняв, обробив, «прибрав» захисника і влучно пробив. 2:0.

«Шевченків край» відповів трьома потужно виконаними штрафними від беззаперечно кращого гравця у своєму складі. Андрій Зозуля гарматно пробивав з різних позицій на 20-й, 23-й, 30-й хвилинах. Але в усіх випадках чудово зіграв Володимир Решетило!

3:0

4:0

А ближче до перерви господарі практично зняли питання про переможця – Єжаченка вивів сам на сам з воротарем Горобець а Корнієнка Ткач – 4:0 і на перерву.

На другий тайм Олександр Єжаченко зробив ряд замін з прицілом вже на майбутнє. Але кардинально то на хід матчу вже не вплинуло. На 60-й хвилині Крочак отримав м’яча після удару Євгена Кирпатого і пробив впритул точно. 5:0. Гості на 74-й хвилині спромоглися на «гол престижу» (господарі таки припустилися помилки і дали розкішний шанс Андрію Зозулі). Але Горобець на 78-й хвилині розірвав правий фланг і виклав «цукерочку» тому таки Крочаку – той не подавився такими солодощами і відновив різницю у п’ять м’ячів…

6:1 – більше ніж переконлива перемога «УТК-2» над прямим конкурентом. Якщо додати перемогу в попередньому турі у Вільшані, то вийде кінцівка групового етапу для фарм-клубу «УТК» на оцінку «відмінно». Але тепер треба ще постаратися заробити гарну оцінку і взагалі за весь сезон – попереду півфінал першості.