» » » "УТК" в "бронзовому" протистоянні переконливо перемагає прямого конкурента в Золотоноші.

Автор: Sobolenko від 27-10-2019, 16:00, подивилося: 572

0 "УТК" в "бронзовому" протистоянні переконливо перемагає прямого конкурента в Золотоноші.

«Златокрай-2017» (Золотоніський р-н) – ФК «УТК» (Паланка) – 0:3 (0:2)
Арбітри: Залозний В. (Городище), Коливай О. (Сміла), Железняк Р. (Черкаси),
ФК «Златокрай-2017»: Манжела, Котелюх, Коркішко (М.Дровольський , 90+1), Безгуба (Кіт, 46), Логвиненко (Лебідь, 90), Скороходов, Аргєєв (Блонський, 46), Лобов ( Гуд, 46), Гамалій (Панченко, 46), Сутула (Д.Масло, 72), В. Зоря .
«УТК»: Щербина (35,Єрошов), Дудник, Думенко (90+3, Устенко) , Яловенко, Лут, Горобець, Новіков (90+3, Любченко), Потапов (90+1, Рудь), Троян (84, Єжаченко), Ібрахім (90+3, Ткач), Король (72, Лебедєв).
Голи: Потапов (27з пен., 44), Новіков (58).
Попередження: Лут (61)

Так сталося волею календаря, що в передостанньому турі в особистих протистояннях мали зійтися в Кочубієвці претенденти на «золото», і в Золотоноші претенденти на «бронзу». Навіть ситуація була подібною – перемога робила господарів відповідно чемпіонами і бронзовими призерами. Інші результати відкладали «коронацію» на заключний тур.

В Золотоноші зустрічалися колективи, які по черзі були викреслені «Базисом» з числа учасників перегонів за чемпіонським титулом. Звісно настрою ті поразки обом командам не додавали і робили справою честі вибороти вже комплект за третє місце. «Златокрай-2017» випереджав «УТК-2017» на одне очко і приймав суперників на власному полі. До того ж три поспіль матчі «УТК» не могли здолати цього опонента. В тріумфальному для «УТК» 2018-му році «Златокрай-2017» став єдиним клубом в області, що в підсумку мав позитивний баланс проти підопічних Олександра Казанюка (2:2 в Золотоноші і 3:1 в Паланці). В 2019-му в Умані гості теж не поступилися, причому взагалі вели в рахунку 2:0. Отож беззаперечно матч 26 жовтня очікувався інтригуючий і з обопільними шансами на успіх.

Команди активно розпочали зустріч і вже до 4-ї хвилини обмінялися гострими випадами. У гостей по центру оборони продирався Потапов, але не став бити а відпасував партнеру а в того не так щоб складним вийшов удар. А у господарів дуже гостру передачу з правого флангу зробив Коркішко, але партнерам забракло сантиметрів, щоб замкнути. Загалом на полі точилася приблизно рівна боротьба. Причому можна було напевне говорити і про подібність обраних тренерами шляхів до перемоги. Обидва колективи мали дуже активні фланги. В «Златокраю-2017» то були згаданий Коркішко (справа) і Аргеєв (зліва). Причому останньому активно допомагав підключеннями Скороходов. В «УТК» була подібна картина з Потаповим (справа) і Трояном (зліва). За центр поля розгорнулася боротьба між Гамалієм, Лобовим та Сутулою з одного боку та Горобцем, Новіковим (при підтримці Короля та Ібрахіма, що не просто не боялися чорнової роботи а встигали всюди!) з іншого. Всі перераховані вище гравці прикладали максимум зусиль, комбінували багато, але оборона обох команд до пори до часу з напруженням, але витримувала тиск. До пори до часу. В середині першого тайму, на 26-й хвилині Роман Потапов змусив помилитися свого опонента на фланзі – увірвався в карний майданчик, «гойданув» захисника і бив збитий граючим тренером Миколою Безгубою. Пенальті. Сам же Роман Потапов чітко реалізував 11-метровий – Манжела зреагував на удар, але м’яч був спрямований точно в самий нижній кут. 0:1. Характер гри не сильно змінився – можна говорити було про паритет на полі. Періодично команди обмінювалися моментами. На 30-й хвилині Манжела здійснив сейв після удару Короля. А на 32-й хвилині Зоря дуже небезпечно пробивав головою, але трішки неточно.

Кінцівка тайму вийшла ударною у гостей. На 42-й хвилині метрів з 19-20 небезпечно пробивав Потапов, але Манжела знову виручив свою команду. На 43-й хвилині Ібрахім забив головою після подачі з кутового, але перед цим асистент арбітра просигналізував про те, що м’яч залишав межі поля. І гол не було зараховано. Але буквально за хвилину оператор табло таки змушений був вивести цифри «0:2». Віталій Горобець у своєму фірмовому стилі взяв ініціативу на себе, попер, мов танк через центр оборони суперника, обігрався в «стіночку» коротку з партнером і пробивав майже з 11-метрової позначки. Але Манжела кинувся під удар і відбив його. Та Роман Потапов був у потрібному місці у потрібний час і не схибив! Господарі не випали в нокаут і встигли відповісти небезпечною атакою з ударом зліва Скороходова. Але під удар кинувся Євген Лут…

Рахунок на табло геть не влаштовував тренера «Златокраю-2017» і в перерві він зробив аж чотири заміни! І цілком очікувано господарі з перших секунд тайму понеслися вперед. Самий гострий момент їм вдалося створити на 52-й хвилині – Максим Сутула метрів з п’яти головою спрямував м’яча в штангу! Але буквально за 10 хвилин стало очевидним, що «УТК» холоднокровно очікуваний наступ «Златокраю-2017» стримав і починає розгортати контргру, з урахуванням того, що суперник вимушений розкриватися і оголяти тили. На 55-й хвилині небезпечно прострілював Троян, але удар Горобця метрів з 8-10 був неточним – вище. А на 58-й хвилині Сергій Новіков чудовим ударом зльоту з лінії штрафної забив, мов у більярді, - від штанги! Стало 0:3. Господарі не здавалися до їх честі і йшли вперед. В свою чергу «УТК» теж не грало на утримання рахунку і не збиралося віддавати ініціативу. Наприклад, на 79-й хвилині Роман Потапов цілком міг оформити хет-трик – він протащив м’яча метрів з 45 правим флангом і бив буквально з воротарської. М’яч воротаря «пробив», але енергії перетнути лінію забракло… На 80-й небезпечно бив невтомний Ібрахім, але поряд з воротами. У «Златокраю-2017» самий реальний шанс забити «гол престижу» трапився на 87-й хвилині. Але Віктор Єрошов здійснив два супер-сейви. Спочатку він парирував ефектно удар метрів з семи, а потім з другого кута в такому ж стрибку парирував і удар Зорі! Було видовищно! Ну а поставити крапку міг Ібрахім, якого Лебедєв в компенсований час виводив сам на сам з воротарем. Але Ібрахіму просто забракло сил – він їх за 90 з гаком хвилин віддав всі до останку!

В підсумку впевнена і справедлива перемога гостей. Перемога над дуже непростим суперником. «Златокрай-2017» укомплектований дуже пристойно. Але цього дня саме футболісти «УТК» продемонстрували більш організовану саме колективну гру. Казанюку вдалося віднайти «ключі» до своїх підопічних – вони відпрацювали дуже якісно і саме так як то хотів тренер. Цікавим нюансом цього матчу та і багатьох інших було те, що Олександр Казанюк має можливість і робить то - "підтягує" до пршої команди тих, хто в заявці фарм-клубу. В Золотоноші відразу пять таких гравців опинилися в числі 18-ти в протоколі... Додам ще пару слів про дуже мудрий хід президента ФК «УТК» (тепер про то можна). Микола Васильович після поразки від «Базису» приїхав на тренування до команди. І підтримав своїх футболістів. Відбулася батьківська розмова. Не «рознос» було влаштовано – а саме підтримано команду. І команда відповіла відповідним чином на полі у дуже важливому матчі.

Ще не можна вітати «УТК» з «бронзою» - потрібно ще постаратися за тиждень у домашньому матчі проти канівчан. Ну а уболівальники зможуть побачити заключний акорд футбольної осені-2019.