» » » "УТК" впевнено завершує сезон-2019 і так само впевнено дивиться у майбутнє!

Автор: Sobolenko від 2-11-2019, 21:46, подивилося: 712

Арбітри: Ларін К., Ястремський Р., Фролова Ю.
«УТК»: Щербина (79, Решетило), Дудник, Подколзін, Яловенко (82, Трегубов), Думенко (60, Казанюк Д.), Потапов (52, Єжаченко), Новіков (82, Любченко), Горобець (55, Ібрахім), Рудь, Раковський, Король (46, Лебедєв).
«Родень»: Луценко (46, Гогінава), Плугар, Лизогуб, Шульга, Головньов, Баранов, Семенченко, Дяченко (31, Смаголь), Секрет, Штих, Приймич (75, Сторчеус)
Голи: Король (21, 32, 45), Лебедєв (46), Раковський (76)
Попередження: Дяченко (18), Гогінава (76)

Заключний матч сезону «УТК» проводив на своєму стадіоні у Паланці. 7 з восьми попередніх домашніх матчів тепличники провели на Центральному стадіоні в Умані. Головним мотивом того було зручність для уболівальників. І віддати належне – уболівальники в значній мірі відповідали на це «ногами» - приходили на поєдинки ФК «УТК» (від пів тисячі мінімум і більше тисячі на резонансні матчі) і навряд чи інші команди чемпіонату в середньому показник тепличників перекриють. Але при цьому часто-густо через різні обставини (незалежні від тепличників і тих таки уболівальників) виникало відчуття, що команда «УТК» на стадіоні грає, як і приїжджа команда, … в ролі гостей. Чому так, чому як не одне то друге щось заважало – мені особисто то важко зрозуміти. Але факт є фактом. А відтак свій останній матч в сезоні «УТК» вирішили провести на своєму рідному стадіоні, де точно відомо хто господар. А як буде в 2020-му – час покаже…

1:0

2:0

В звітному матчі господарів для завоювання бронзових медалей цілком влаштовувала і нічия а при поразці «Златокраю-2017» в Драбові то і поразка не завадила б нічим… Але, зрозуміло, що «УТК» такими розрахунками не переймався і грав традиційно грав лише на перемогу. Гості до їх честі до пори до часу тримали наступ господарів. Але протрималися до середини першого тайму. На 21-й хвилині Артем Король забив свого чергового м’яча головою з подачі Потапова справа. А за 11 хвилин він же замкнув вже ногою в стрибку простріл того таки Потапова. Згодом Казанюк поміняв флангами Рудя і Потапова. Але картина залишилася незмінною – знову Король забив після подачі справа (тепер відповідно від Артема Рудя). Тепличники ще мали моменти (Раковський, Горобець, той таки Король), але і того вистачало. 3:0 до перерви з хет-триком Артема Короля. Артем на цьому сьогодні був відправлений відпочивати. А замість нього вийшов ще один молодий форвард Владислав Лебедєв. І буквально на перших секундах другого тайму і він відзначився забитим мечем – замкнув простріл нарешті зліва (Думенко підключився). Питання про переможця не стояло. Команди зупинятися не мали бажання (за такого вітру то було ризиковано – якщо не здує, то замерзнеш!)і моменти періодично виникали. Могли забивати Потапов, Раковський, Лебедєв. Був гарний момент і у канівчан, але Дудник виніс м’яча з лінії воріт. Ну а заключний гол тепличників в цьому сезоні провів ще один форвард – Олександр Раковський. З подій відмітив би вихід на заміну багаторічного капітана «УТК» Дмитра Казанюка. Символічною була іще одна заміна – замість наддосвідченого Володимира Щербини вийшов юний голкіпер Володимир Решетило, що стало його дебютом в офіційних матчах першої команди клубу.

Легендарний капітан "УТК" Дмитро Казанюк знову з повязкою на полі в Паланці

По завершенні матчу до роздягальні зайшов президент ФК «УТК» Микола Васильович Гордій. Він щиро подякував команді за сезон. Микола Васильович назвав сезон успішним. Ще й таким, який дозволяє з впевненістю дивитися у майбутнє – адже в 2019-му відбулися зміни, омолодження, в порівнянні з чемпіонським 2018-м. Дехто з молоді вже інтегрувався в першу команду, дехто стукається в двері основного складу. І Микола Васильович висловив побажання саме в такому складі зберегти команду і на наступний сезон, щоб досягати поставлених цілей. Такщо ФК «УТК» не прощається а лише каже «до побачення!» своїм уболівальникам. Доречі, від імені всього колективу висловлю ВДЯЧНІСТЬ ВСІМ, ХТО ЩИРО ПІДТРИМУВАВ ФК «УТК» НА ПРОТЯЗІ ВСЬОГО СЕЗОНУ!!!

Наостанок цікавий факт. Минулого року "УТК" став першим в історії Умані і Уманського району колективом, який в своїй історії ставав і чемпіоном області і володарем обласного кубка, потім вперше оформив і дубль взагалі (і кубок і чемпіонство в одному сезоні). Здобуті цього року "бронзові" медалі роблять "УТК" ще по свому унікальним клубом на Уманщині - тепер в "УТК" повний флеш-рояль - є в активі і "бронзові", і "срібні", і "золоті" медалі чемпіонату, медалі за вихід у фінал кубка і медалі володаря кубка))) Такщо колекція всієї можливої гами кольорів))) Тепер можна сконцентруватися просто на наповненні музею)))