» » » "УТК-2" ефектно відстоює титул чемпіона першої обласної ліги!

 
 
 
Найближчі матчі:
ФІНАЛ КУБКА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ. 28 травня. 16-00. Стадіон "Уманьферммаш". "Базис" - "ЛНЗ-Лебедин"





Книгу "Історія футболу Уманщини. Книга перша. Від "Маккабі" до "УТК-Ятрань" бажаючі можуть придбати в Умані: в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни) а також у "ВІЗАВІ" (вулиця Тищика). Книга там присутня в твердій та мякій обкладинках. Бажаючі з інших міст можуть придбати звернувшись до автора (можна і укрпоштою і новою поштою).
У ПРОДАЖУ унікальний для нашої області довідник для уболівальника - "Гід по чемпіонату Черкаської області 2017". В ньому представлено всі команди, що планували грати в цьогорічному чемпіонаті (тобто з ватутінцями і командою Городища) - їх історію, статистику, історію і статистику зустрічей з усіма трьома командами Уманщини. Тобто прийшовши на будь-який матч чемпіонату області в Умані, Паланці чи Городецькому, ви будете максимально озброєні інформацією! Придбати можна буде лише в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни). Саме "SOCCER.BIZ.UA" надрукував перший тираж видання. Наклад обмежений, поспішайте придбати. На матчах в Городецькому 9 та 12 травня запитуйте у Олександра Клімова




"УТК-2" ефектно відстоює титул чемпіона першої обласної ліги!

Автор: Sobolenko від 5-11-2019, 20:35, подивилося: 504

11 "УТК-2" ефектно відстоює титул чемпіона першої обласної ліги!

Першість Черкаської області серед команд першої ліги 2019 року.
Фінал.
«УТК-2» - «Колос» (Вільшана) 3:0 (1:0)

3 листопада 2019. Корсунь-Шевченківський. 250 глядачів.
Арбітри: Погорілий М., Баранов І., Цибулько Є.
«УТК-2»: Решетило, Темчишин, Рябченко, Устенко (85, Попов), Думенко, Лісовий (87, Авраменко), Ткач (56, Любченко), Горобець ((81, Гут), Корнієнко (58, Єжаченко), Потапов, Король (81, Крочак)
«Колос»: Котолуп, Горбинко (20, Болдирєв), Бобінський, Вермянчук, Губатий, Литовченко, Діденко (69, Безпояско), Вєтров , Олійник (46, Семененко), Горбань (57, Харченко), Котенко.
Голи: Потапов (34, 68, 83)
Попередження: Вермянчук (4), Горбинко (12), Ткач (40), Діденко (51), Король (63), Семененко (66), Лісовий (69), Бобінський (86)

Цьогорічна формула проведення турніру в першій обласній лізі передбачала таку собі стадію плей-оф – півфінали і фінал. І як на мене, то у вирішальному двобої за титул чемпіона зійшлися дві найсильніших команди першості. Що характерно тепличники вже зустрічалися з вільшанським «Колосом» у фіналі обласної першої ліги – в 2012-му в Городищі перша (і тоді єдина) команда ФК «УТК» в дебютному своєму сезоні дуже прикро поступилася після автогола за кілька секунд до вже здавалося неминучої серії пенальті… Повторення не вийшло – тепер фарм клуб «УТК-2» взяв такий собі переконливий реванш і тим самим відстояв здобутий і минулого року чемпіонський титул…

"УТК-2" ефектно відстоює титул чемпіона першої обласної ліги!

"УТК-2" ефектно відстоює титул чемпіона першої обласної ліги!

Дебют матчу був таким, що комусь віддати перевагу було важко. Першими небезпечний момент створили «УТК-2», але Котолуп встиг заблокувати удар Корнієнка. Тут же небезпечно подавав Горобець, але не встигли на передачу Думенко і Лісовий. На що «Колос» відповів своїм небезпечним моментом. Масована атака завершилася ударом з підбору Литовченка – намагався поцілити у дальню «дев’ятку», але трішки неточно.


"УТК-2" ефектно відстоює титул чемпіона першої обласної ліги!

"УТК-2" ефектно відстоює титул чемпіона першої обласної ліги!

"УТК-2" ефектно відстоює титул чемпіона першої обласної ліги!

В середині тайму «УТК-2» стали схиляти шальки терез з положення рівноваги у свій бік і створили два моменти на 26 та 29 хвилинах. Але удар Горобця парирував воротар, а Потапов трішки не поцілив у дальній нижній кут метрів з 7-8. Вже на 34-й хвилині Роман Потапов реабілітувався. Темчишин чудово зіграв на випередження, перехопив м’яча біля центральної лінії, розігнав атаку, в результаті якої Потапов мав чистий вихід сам на сам з воротарем – 1:0! За три хвилини «УТК-2» розігнали просто естетично витончену контратаку в стилі «віялом» (як в регбі і як у легендарного Лобановського в «Динамо»), але Котолуп знову встиг стрибком в ноги завадити забити кращому бомбардиру першості Корнієнку. І при цьому всьому на перерву команди ледь не пішли за нічийного рахунку! Юний центральний захисник і такий же юний голкіпер «УТК-2» що називається «привезли». Артем Устенко, який дуже впевнено провів дебютний сезон у першості області, віддавав (зверніть увагу – намагався зберегти м’яча) не зовсім обачну передачу на Решетила. Суперник ледь не перехопив. Але ледь не рахується…

"УТК-2" ефектно відстоює титул чемпіона першої обласної ліги!

"УТК-2" ефектно відстоює титул чемпіона першої обласної ліги!

"УТК-2" ефектно відстоює титул чемпіона першої обласної ліги!

"УТК-2" ефектно відстоює титул чемпіона першої обласної ліги!

"УТК-2" ефектно відстоює титул чемпіона першої обласної ліги!

По перерві «Колос» прогнозовано спробував відігратися і врятувати фінал. І вже на 47-й хвилині лише досвідчений Дмитро Думенко, якому якраз напередодні виповнилося 30 років, підстрахував Решетила і виніс м’яча з лінії воріт. За хвилину Потапов вкотре майже вирвався сам на сам з воротарем… пішли гойдалки. У «Колоса» продуктивно спрацював правий фланг, звідки було створено два небезпечних моменти – на 53-й та 62-й хвилинах. Але Решетило був уважним. В «УТК-2» ж очікувано стало з’являтися багато простору для контратак. Правда, другий гол забили якраз не в контратаці. Єжаченко вправно подав зліва – король завдав вже фірмового удару головою. Котолуп і тут дивом врятував «Колос». Але Потапов був на підборі безжальним – 2:0! Це вже була вагома заявка на перемогу. «Колос» не здавався (навіть в штангу зі штрафного поцілили). Але по правді «УТК-2» були значно ближчими для збільшення відриву. Той таки Горобець мав чистий вихід один на один (Король асистував), але і тут Котолуп здійснив крутий сейв і м’яч від кінчиків його пальців поцілив у штангу і прокотився по лінії воріт! Ну а поставив знак оклику в фіналі і сезоні той таки невгамовний Роман Потапов – причому у своєму стилі : чистий (який вже!) вихід сам на сам з воротарем майже змарнував і сам же з гострого кута добив значно складніший м’яч! 3:0!!!

"УТК-2" ефектно відстоює титул чемпіона першої обласної ліги!

"УТК-2" ефектно відстоює титул чемпіона першої обласної ліги!

"УТК-2" ефектно відстоює титул чемпіона першої обласної ліги!

"УТК-2" ефектно відстоює титул чемпіона першої обласної ліги!

"УТК-2" ефектно відстоює титул чемпіона першої обласної ліги!

"УТК-2" ефектно відстоює титул чемпіона першої обласної ліги!

«УТК-2» відстоює чемпіонський титул і готує ряд молодих гравців, які при належній роботі над собою принесуть користь і першій команді тепличників!

"УТК-2" ефектно відстоює титул чемпіона першої обласної ліги!

"УТК-2" ефектно відстоює титул чемпіона першої обласної ліги!

"УТК-2" ефектно відстоює титул чемпіона першої обласної ліги!

"УТК-2" ефектно відстоює титул чемпіона першої обласної ліги!

"УТК-2" ефектно відстоює титул чемпіона першої обласної ліги!

Категорія: Новини / Чемпіонат області

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 11
  • ICQ: {icq}
5 листопада 2019 22:21

Dima Dubin

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 15.08.2019
 
Пол первого утк играло,натаскивают молодежь ,Николай Василевич наберите деток по 13-15 лет,пусть они играют,а не половина клоунов(думенко,корниенко,рябченко,ежаченко,авраменко).!!!! 

<
  • Публикацій: 2695
  • Коментарів: 1335
  • ICQ: {icq}
6 листопада 2019 12:23

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Цитата: Dima Dubin
Пол первого утк играло,натаскивают молодежь ,Николай Василевич наберите деток по 13-15 лет,пусть они играют,а не половина клоунов(думенко,корниенко,рябченко,ежаченко,авраменко).!!!! 
В принципі на такий пасквіль і відповідати недоречно. Обзиваючи когось, ви насамперед показуєте хто ви. Можливо вам невідомий афоризм, то поділюся : коли ви кидаєте в когось лайном, то не факт, що ви влучите в ціль, а ось свої руки ви точно замараєте. Це щодо того хто є насправді "клоуном".
Щодо "грало пів першої команди". Грало три чоловіки з першої команди. Причому Король лише цього року дійсно став гравцем першої команди. Думенко весь рік зіграв за другу команду (повернувся із-за кордону з роботи). І коли потрібно було замінити дискваліфікованого Подколзіна, то Дмитро у важливому матчі в Золотоноші зіграв чудово. Єжаченко взагалі лише влітку повернувся із-за кордону. І в першу команду не відразу потрапив би. А завдяки саме другій команді і Дмитро, і Євген збережені і для нашої команди, і для футболу взагалі, де вони ще не все сказали. Щодо Авраменка, то він по суті завершив грати і не вам вказувати де і як йому що робити. Рябченко взагалі був взятий з пересічної команди першості району. Але завдяки непересічній працьовитості своє місце в команді отримав не за просто так. Корнієнко повернувся до футболу через 8 років і , попои це, став кращим бомбардиром в першості. Щодо ваших "порад" рро кого набрати. 13-річні грають в дюфл. А потім зникають при переході в дорослий футбол. А саме завдяки другій команді зникне на цьому переході значно менше. От згадаєте ще прізвища тих таки Любченка чи Лісового. За сезон змужнів Устенко. Такщо Микола Васильович обійдеться без цінних порад чергового "консультанта", яких біля ФК УТК бачили симало. 
П.с. умисно не скочувався до хамства. То ваш стиль. 


<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 11
  • ICQ: {icq}
6 листопада 2019 12:50

Dima Dubin

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 15.08.2019
 
Ещё сезон или два и на игры ваших команд перестанут вообще ходить,область надоела уже!!! Футбол не интересный,ксли в 2011-2013 годах был ферммаш,то игры были уровня второй лиги украины,а сейчас рыгать хочется от этого цирка!! А по поводу ,того ,что дети теряются во взрослом футболе,я вам скажу так, казану лучше взять готова легионера типа раковского или подколзина и играть ,чем замотивировать финансово пацана 14 летнего и подсказать и научить играть,вы мне эти сказки про думенка и остальных не рассказывайте,ваше дело ясное ,вам платять деньги и вы обязаны выгородить УТК! А то что детки пропадают,это ужасно,я когда играл в футбол ,мы тальному по 10 голов билы,а сейчас не могут не ,то что у тального выиграть,а у хрестиновки! Пора задуматься , что лучше ,сделать хорошую команду и играть на хорошем уровне и выращивать детей или палить на область никому не интересную бешеные деньги на судей и подобное!!! Задумайтесь Игорь Михаличь!

<
  • Публикацій: 2695
  • Коментарів: 1335
  • ICQ: {icq}
6 листопада 2019 13:32

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Цитата: Dima Dubin
Ещё сезон или два и на игры ваших команд перестанут вообще ходить,область надоела уже!!! Футбол не интересный,ксли в 2011-2013 годах был ферммаш,то игры были уровня второй лиги украины,а сейчас рыгать хочется от этого цирка!! А по поводу ,того ,что дети теряются во взрослом футболе,я вам скажу так, казану лучше взять готова легионера типа раковского или подколзина и играть ,чем замотивировать финансово пацана 14 летнего и подсказать и научить играть,вы мне эти сказки про думенка и остальных не рассказывайте,ваше дело ясное ,вам платять деньги и вы обязаны выгородить УТК! А то что детки пропадают,это ужасно,я когда играл в футбол ,мы тальному по 10 голов билы,а сейчас не могут не ,то что у тального выиграть,а у хрестиновки! Пора задуматься , что лучше ,сделать хорошую команду и играть на хорошем уровне и выращивать детей или палить на область никому не интересную бешеные деньги на судей и подобное!!! Задумайтесь Игорь Михаличь!


Гордію ви знаєте що робити, Казанюку ви знаєте що робити, Соболенку теж... Гроші теж овправно рахуєте (не знаю як свої а чужі ви чудово рахуєте). То можливо варто не "цінні вказівки" роздавати а самому щось зробити? Он Тальному ви набивали по десять, то зробіть команду, щоб "не ригали" подібні вам. Ато покищо на таке тягне від ваших "порад. Задумайтесь, анонім.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 11
  • ICQ: {icq}
6 листопада 2019 14:03

Dima Dubin

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 15.08.2019
 
Давайте я стану тренером УТК и буду делать

<
  • Публикацій: 2695
  • Коментарів: 1335
  • ICQ: {icq}
6 листопада 2019 14:16

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Цитата: Dima Dubin
Давайте я стану тренером УТК и буду делать

От до Миколи Васильовича в приймальню - там якраз оголошення "шукаємо таланти в ФК УТК". Микола Васильович людина мудра. Він оцінить ваші здібності. І принагідно пожене всіх тих неуків казанюків, єжаченків і заодно соболенка))) А ще краще (ви демонстрували неабияку обізнаність куди і як витрачати кошти) за свої кошти створили клуб, чи знайшли спонсора, інвестора і зробили все як ви там вище мудро вказали. Щоб не тягнуло "нікого ригати". 

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 11
  • ICQ: {icq}
6 листопада 2019 19:08

Dima Dubin

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 15.08.2019
 
Игорь Михаличь,не рассказывайте мне эти сказки:) я не отрицаю в футбол денег вкладывается не мало,но извините ,подскажите почему на игры ферммаша в 2011-2013 году ходило по полторы тисячи ,а на игры утк если и собирается человек 300-500 ,то это за радость? 

<
  • Публикацій: 2695
  • Коментарів: 1335
  • ICQ: {icq}
7 листопада 2019 16:37

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Цитата: Dima Dubin
Игорь Михаличь,не рассказывайте мне эти сказки:) я не отрицаю в футбол денег вкладывается не мало,но извините ,подскажите почему на игры ферммаша в 2011-2013 году ходило по полторы тисячи ,а на игры утк если и собирается человек 300-500 ,то это за радость? 
 
І це ви ще про чиїсь казки розписуєте?))) Та тут головний казкар ви - у вас хтось "клоуни", на когось півтори тисячі приходило. Ви у нас неабиякий знаток, то без проблем знайдете, де в мережі протоколи арбітрів згаданих вами рясних глядачами часів - приведете приклади а не фантазії свої. Ходили що тоді, що зараз практично одні ті самі. Але ж вам "ось тоді було"...
Доречі. В нас в Умані таких як ви "ми набивали тальним десяток" кожен другий (ну це якщо слухати всі ці вихваляння). Але за дивним збігом обставин 40 років не могли уманчани виграти той таки чемпіонат області. Акурат до УТК. Яке то вже двічі зробили - в принципі як за всю сторічну історію до того). 
 
 
І наостанок (марно час витрачати більше наміру немає). Я так зрозумів, що перейти від слів ("поради" всім) до справ у вас наміру не проглядається. А так було б чудово - сказав мужик і зробив - зацікавив спонсора, зібрав чи виховав людей і зібрав на свою команду повний стадіон глядчіа, що не ригають там)))
На цьому - всіх благ. 

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 11
  • ICQ: {icq}
7 листопада 2019 18:58

Dima Dubin

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 15.08.2019
 
Не ровняйте чемпионат области тех годов и сейчас... пример простой по поводу людей,на финале в 2011 году кубка сколько было людей,а сколько на финале утк было людей?

<
  • Публикацій: 2695
  • Коментарів: 1335
  • ICQ: {icq}
7 листопада 2019 19:18

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Цитата: Dima Dubin
Не ровняйте чемпионат области тех годов и сейчас... пример простой по поводу людей,на финале в 2011 году кубка сколько было людей,а сколько на финале утк было людей?

да-да... Зраза чемпіонат області не такий... ЛНЗ-Лебедин було ніяке (Кубок України їм ніяким подарували і медалі в першості України), Альтаїр теж ніякий, Златокрай то з Базисом теж ні про що... Ви не зупинятйесь - фантазуйте далі))) 
Крім фіналу 2011-го ще збиралася третина колись стадіону? І на скільки в 2016-му було на думку експерта менше? Цікаво почитати ще ваші фантазії (на конкретику - про протколи чи як там ідея "порулити" командою не подарованою кимось а створеню самому - звісно казки не понаписуєш)))


А взагалі у вас явно якийсь комплекс неповноцінності відносно УТК))) Переглянув ваші коментарі - як почали з обсиралова під інтервью Подколзіна так і не вгамуєтеся))) То вам чого матч "золотий" (у "експертів же лише один матч в сезоні може бути "золотим" - бо більше двох претендентів на чемпіонство у природі не буває))) то ті "клоуни", то не туди "Гордій гроші витрачає", то "Казанюк не такий"))) Риторика дуже знайома. Є простий афоризм - "собаки гавкають а караван іде далі". Такщо продовжуйте)))

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 11
  • ICQ: {icq}
7 листопада 2019 20:44

Dima Dubin

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 15.08.2019
 
Играйте дальше,пусть детки пропадают)

Інформаційне повідомлення