» » » Чемпіонат області у вищій лізі. 12 тур - результати.

Чемпіонат області у вищій лізі. 12 тур - результати.

Автор: Sobolenko від 20-08-2011, 23:14, подивилося: 2147

67. ФК "Авангард" - МФК "Христинівка" 0:2
68. ФК "Зоря" - ФК "Шпола-ЛНЗ-Лебедин" 0:1
69. ФК "Уманьферммаш" - "Колос - БЗК" 1:0
70. ФК "Спартак" - ФК "Колос" 1:1
71. "Метровагонмаш-ШЗЗЧ" - "Наша Ряба" 0:2
72. ФК "Городище" - ФК "Ретро" 0:0[

Чемпіонат області у вищій лізі. 12  тур - результати."Уманьферммаш" - "Колос-БЗК" 1:0
Умань. 300 гл.
Арбітри: Лихотворик, Салівончик, Михайлюк
"УФ": Щербина, Репін, Коломієць С. (78, Гаврилюк), Дзига О., Казанюк Д., Злобін (86, Дегтярьов Д.), Рубанчук, Гончарук (63, Троян, 76, Гаврилюк), Ляхович, Голуб, Янчук (87, Дудник).
"Колос-БЗК": Манжега, Зоря, Гаркавий, Дузь, Сухостат, Кудря (46, Кретов), Івах, Оленковський, Школьний, Грінько (46, Руденко), Дричук (67, Гопка)
Попередження: Школьний (51), Злобін (75), Гопка (90), Дегтярьов Д. (90+2)

Один з матчів, долю якого може вирішити один момент.
В другому таймі обидві команди не мали нагод вразити ворота суперника. Отож все вирішив гол Сергія Янчука в дебюті матчу.
Враховуючи несподіваний результат в Золотоноші, уманчани вийшли в трійку лідерів. На руку і результат в Шполі, де "Метровагонмаш" поступився катеринопільцям. Все лише розпочинається.

• Реєстрація: 15.02.2011

Сегодня мой день: Христиновка и Умань победили. Молодцы!!!

• Реєстрація: --

На сайті м.Городище неправильна турнірна таблиця. Команді "Колос - БЗК" зараховано технічну перемогу в матчі з "Колос" Чорнобай, тому не 8 місце а 5, та в активі 20 очок.

Правильна турнірна таблиця:
_sered_komand_vishhoji_ligi/2011-04-28-3

<
21 серпня 2011 12:30

shpola-LNZ-Lebedyn-champion

шпола лнз лебедин виграв игра була рівна але шпола оказалась сильныш суддя трохи помагав білозірю але в 2 тайм назначив 100% пенальті в ворота білозіря забив Диндіков олексадра в пятницю команда з лебедина 1996-95 рік виграли кубок губернатора все найінтересніше відбувалось в 2 таймі рахунок 2-1 умань теж молодці