» » » Юрій Гріщенко. пята (заключна) частина. Коли в сімї уболівають хтось за "Динамо" а хтось за "Шахтар", але панує злагода!)))

Автор: Sobolenko від 11-03-2020, 21:15, подивилося: 734

Можеш сформувати дві - за всю кар'єру взагалі і суто області окремо

Страж воріт-Рибак В. Центральний захисник - Биченко С. і Тобілко О.
Правий захисник - Мачульский С. , зліва - Калініч А. В центрі Ткаченко В., Каплюченко Ф.
Крайні хави - Горобець В і Кошадзе Л. Янчук С. і Гопка О. в нападі.

Голкіпер-Швець Я. Центральний захисник - Пономаренко С.,Степанюк Ю. Правий захисник Ломко О., зліва Борячук О. В центрі Марущук А., Андрієнко Р. і Корольков В. Два вінгери Горобець В.,Вдовіченков А. Янчук С.нападник.

83. Самий пам'ятний матч в своїй кар'єрі назви. Самий драматичний матч. Сама яскрава перемога. Сама прикра поразка.

Самий пам'ятний матч проти «Чорноморця» в 1/8 кубка України. Хоч ми і програли ту гру 1:2, але атмосфера була неймовірна. Сама яскрава перемога, напевно проти ФК «Бучі». Це була кубкова гра. Після важкої гри в чемпіонаті тренер дав відпочити деяким гравцям, в тому числі і мені, залишивши нас в запасі. Після першого тайму рахунок був 0:0. Вийшовши після перерви на заміну на 52хвилині, відзначився голом на 87хвилині. С.Закарлюка з пенальті зрівнює рахунок . Арбітр додає 4 хвилини. І на останній компенсованій хвилині С.Радевич чудовою передачею виводить мене віч на віч з голкіпером і я оформлюю дубль:))) Відразу прозвучав свисток про завершення гри. Самий драматичний матч теж в кубку, в 1/16 в серії після матчевих пенальті перемогли вищоліговий запорізький «Металург». Емоції зашкалювали, це було щось неймовірне. Ну а сама прикра поразка це в фіналі кубка України серед аматорів, в Яремчі. Вдома ми виграли 2:0, а там судді просто «убили», програли 3:0!

83. І на останок питання буде про твою сімю. Хто забезпечує тобі надійний тил)))

Це моя кохана дружина Альона,та двоє синів Єгор та Назарій!:)

84. Як дружина ставиться до твої футбольної частини життя?

З дружиною мені пощастило, вона позитивно ставиться до футбольної частини мого життя, конфліктів на рахунок футболу не має:)) з розумінням відноситься. Я змалечку вболіваю за «Динамо», а дружини улюблена команда «Шахтар». Разом вболіваємо за «Барселону», тому ігри за участі цих команд,переглядає разом зі мною.:))

Така домашня підтримка стимулює до успіхів!)))