» » » "УТК" перемагає у Білій Церкві.

"УТК" перемагає у Білій Церкві.

Автор: Sobolenko від 14-06-2020, 10:56, подивилося: 762

0 "УТК" перемагає у Білій Церкві.

УТК провів черговий спаринг у Білій Церкві проти однойменного клубу, що виступав в аматорській першості України.

Реаалії сьогодення - температурний скрінінг, замкнений стадіон, відсутність рукостискань і т.д.

"Біла Церква" - "УТК" 3:4 (0:4)
"УТК": Щербина (46, Решетило), Дудник (58, Коломієць), Яловенко (46, Гончаренко), Подколзін (58, Бровченко), Лут (46, Рябченко), Рудь (58, Потапов), Новіков (54, Лісовий), Горобець (54, Любченко), Потапов (32, Троян), Лебедєв ;6, Раковський), Король (46, Ібрахім)
Голи в "УТК": Влад Лебедєв (12), Артем Король (24), Роман Потапов (31), Сергій Новіков (41).

Перший тайм пройшов за цілковитої переваги гостей, що цілковито відображав рахунок, за якого пішли команди на перерву - 0-4. Тепличники забивали дуже гарні м'ячі. Причому на всі смаки! Судіть самі. На 12 хвилині гарну передачу справа від Артема Рудя класично на випередження замкнув Влад Лебедєв. На 24-й хвилині результативною стала дуже витончена комбінація - ціле мережево з передач сплели перед штрафною і Артем Король забив метрів з 16-ти. На 41-й хвилині навпаки - індивідуальні дії вилилися у забитий гол - Роман Потапов промчав від своєї (!!!) штрафної до чужої і поклав мяча, мов у більярді, у самий кут від штанги! А перед перервою вже Дмитро Подколзін розрізною передачею знайшов Сергія Новікова і той з лінії штрафної пробив точно!

В перерві і на початку другого тайму було проведено цілий ряд замін (достатньо сказати, що Олександр Казанюк використав по факту два повних склади). І господарі скористалися кількома помилками в першій половині другого тайму. Рахунок скоротився до мінімуму - 3:4. Але після третього пропущеного м'яча перевага знову була цілковито за гостями. Лише явних гольових моментів вони створили 5-6 штук. Але рахунок так більше і не змінювався.