» » » Чемпіонат Черкаської області. Вища ліга. Огляд другого туру.

Чемпіонат Черкаської області. Вища ліга. Огляд другого туру.

Автор: Sobolenko від 6-07-2020, 09:22, подивилося: 872

0 2 тур. 5 липня.

СК «Росава» - СК «Базис» 1:2
Гуд Євген (90+4) - Смілянець Вадим (28), Гріщенко Юрій (68)

За оцінкою уболівальників (проводив опитування в телеграм-каналі та у фейсбук – 60 відсотків так проголосували) – центральний матч туру. «Росава», якщо має медальні амбіції, ніяк не мала втрачати очки вдома. І «Базис» після перемоги в Драбові і тут не волів оступатися – при такому позитивному старті лінивий не заговорив би про чемпіонські амбіції (відкинемо навіть той факт, що лише старт турніру). І «Базис» не зрадив статистиці – в Степанцях він здобуває для себе позитивний результат. Тепер перемогу принесли забиті м’ячі в середині обох таймів. А «Росава» вдруге поступилася 1:2.

Перший гол "Базиса" (фото з сайту СК "Базис")

ФК «УТК» - «Олімп» 2:1
Лебедєв Владислав (18), Лут Євгеній (32) - Оганесов Антон (78)

Другий в «рейтингу» матч туру приніс рахунок, як і перший. Тільки тепер на користь господарів. Тепличники повторили також рахунок для себе першого матчу. Тільки тепер драматургія була розписана дещо інакше. Тепер «УТК» впевнено контролював перебіг подій і вели з комфортним рахунком. Але «Олімп» зміг скоротити відставання до мінімуму і трішки зробити нерви господарям. Втім не більше того – перемога «УТК» була таки заслуженою.

Перший гол "УТК"

Другий гол "УТК"

“Альтаїр” - ФК “Авангард” 10:1
Зоря Віталій (13, 17, 29, 57,60 (пен.), 71 (пен.)), Олійник Артем (23), Вакуленко Антон (30), Манасян Арсен (62, 89), , -Віслевський Олександр (34 (пен.))

Розлючений домашньою поразкою в першому турі «Альтаїр» просто роздер на шмаття «Авангард», який проводив для себе перший матч. На цьому можна поставити було б крапку (рахунок на табло…), але не можна обійти бомбардирське досягнення Віталія Зорі – ШІСТЬ забитих в одному матчі м’ячів рідко зустрінеш! Цікаво, що Віталій розподілив м’ячі порівну – по хет-трику в кожному таймі!

Віталій Зоря - і так шість разів!!! (фото з Фейсбук від Sport Sportnews)

«Златокрай-2017» - ФК “Родень 8:0
Гонщик Вадим (19, 23, 29 (пен.)), Скороходов Денис (36 (пен)), Панченко Владислав (56, 77), Хрипченко Андрій (62, 65)

Тут все вийшло теж по суті «в одну калітку» - господарі забили по 4 м’ячі в кожному таймі. Тут Вадим Гонщик оформив хет-трик до 29-ї хвилини, як і Зоря в Драбові, але далі вирішив пригальмувати.

"Родень" перед першою грою в чемпіонатіонаті (фото з фейсбук)