» » » УТК-2 в другому турі першості області поступилися у Вільшані.

УТК-2 в другому турі першості області поступилися у Вільшані.

Автор: Sobolenko від 24-07-2020, 11:59, подивилося: 491

0 Свій другий офіційний матч в сезоні фарм-клуб УТК провів у Вільшані проти місцевого "Колоса". І поступилися гості з рахунком 1-2. Дещо із запізненням (з суб'єктивних причин), але надолужу і подам традиційно інформацію.

Почну зі складу УТК-2: Решетило, Бровченко О., Думенко (67, Устенко), Темчишин, Рябченко (80, Березянський), Любченко, Лісовий (75, Шевчук) Корнієнко (60, Мельник), Раковський, Ткач (60, Бровченко А.), Єжаченко.

Про перебіг матчу і враження розпитав у головного тренера УТК-2 Олександра Єжаченка:

Важливим моментом стала боротьба з полем. Наші гравці звикли до комфортних умов гри. А тут сухе і нерівне поле. Але це навіть на користь молодим гравцям - поля можуть бути різними за станом, розмірами, але вони завжди однакові для обох команд.
Приколом стало те, що ми третій рік поспіль у Вільшані отримуємо в першому таймі пенальті в одні і ті самі ворота! От хоч щось роби з жеребом, щоб нам ті ворота не попадалися на перший тайм))) Зверніть увагу - я не сказав, що пенальті не було. Порушення там було (правда, на мою думку в передуючому моменті було порушення на нашому гравцеві), тому пенальті мало місце.
Але некоректно списувати суто на поле. Команда "Колос" традиційно серед лідерів першої обласної ліги. Це непоступливий міцний колектив. Не маю сумнівів, що з Вільшани мало хто поїде "зі щитом".
Щодо перебігу гри. В першому таймі обидві команди мали моменти. У нас, наприклад, чудовий шанс мав Ткач. Єжаченко поцілив у штангу. А господарі два моменти реалізували. Причому в другому моменті прикрість сталася з молодим центральним захисником - Олександру Бровченку сонце засліпило очі і він невдало зіграв головою, вивівши сам на сам з нашим воротарем суперника.
В другому таймі ми досить швидко один м'яч сквитали. Зробив це Анатолій Любченко. Хвилин за 10 сам на сам з воротарем вийшов Єжаченко. Але поспішив пробити - боявся, що на кочках не проведе далі. Господарі ж грали по рахунку, оборонялися. І їм вдалося втримати перемогу.
Результатом не можу бути вдоволеним, ми все ж програли. Але грою своєї команди не розчарований. Ми працюємо наразі з молоддю. І такі бойові матчі з міцним суперником однозначно плюс в досвід.