» » » Чемпіонат області у вищій лізі. 19 тур - результати.

Чемпіонат області у вищій лізі. 19 тур - результати.

Автор: Sobolenko від 8-10-2011, 19:38, подивилося: 2078

2 Чемпіонат області у вищій лізі. 19  тур - результати.19 тур - 8 жовтня (субота)

109. ФК "Уманьферммаш" - ФК "Авангард" 3:0
110. ФК "Спартак" - ФК "Зоря" 2:4
111 "Метровагонмаш-ШЗЗЧ" - МФК "Христинівка" 0:2
112. ФК "Городище" - ФК "Шпола-ЛНЗ-Лебедин" 1:2
113. ФК "Ретро" - "Колос - БЗК" 4:1
114. ФК "Наша Ряба" - ФК "Колос" в середу

ФК "Уманьферммаш" - " Авангард" (Монастирище) 3:0 (0:0)
Умань. Стадіон "Уманьферммаш". 100 гл.
Арбытри: Шлончак В. (Городище), Христич (Черкаси), Луценко (К.-Шевч.)
"Уманьферммаш": Щербина, Репін, Коломієць С. (55, Мороз), Дзига О., Казанюк Д. (89, Дегтярьов Д.), Рубанчук (75, Злобін), Голуб (46, Гаврилюк), Ляхович, Ситін, Гончарук (68, Ю.Дзига), Янчук.
"Авангард": Красніцький, Мельник, Погорей Д., Погорей С., Греков, Новохацький, Малий, Семенько, Бакум, Боровик, Гітун. До початку гри відбулася заміна - з першої хвилини грав Авраменко. На заміну вийшли Каплун та Шутко.
Голи: Янчук (55), Авраменко (62, автогол), О.Дзига (90+1)
Попередження: Голуб (45).

Багато кого попереджав, що ніщівна поразка в останньому турі, якої зазнав "Авангард" вдома проти чорнобаївців 0:7, не має вводити в оману. Команда з Монастирища дещо змінила склад перед другим колом і стала вести відчайдушну боротьбу за виживання. До того ж буквально за годину до початку гри шалена злива рясно вкрила вологою Умань. В тому числі і футбольний газон. Добре, що він на "Уманьферммаші" в ідеальному стані і дренажна система вбирала воду мов губка. Але всеодно це на гру впливало і часто-густо футболісти припускалися на перший погляд дитячих помилок.
Як би там не було, а перший тайм не приніс задоволенням тим справжнім уболівальникам, що розміняли тепле сухе місце вдома на мокре місце на стадіоні (відмічу, що фан-рух хоч і поніс певні втрати в складі, але своє місце на стадіоні зайняв і вболівав щосили). Цікавих моментів було мало. По суті їх було три. На 10-й хвилині Сергій Янчук міг відкривати рахунок, але Олексій Красніцький парирував удар метрів з 7. На 28-й хвилині безглуза помилка захисника "Авангарду" - від його голови м'яч потрапив до Гончарука. Але В'ячеслав перекинув з 6 метрів і голкіпера і ворота. А ось на 33-й хвилині мали забивати гості. В контратаці вони вивели Семенько один на один з воротарем, але удар відверто розчарував прихильників "Авангарду". Мимо.
По перерві господарі значно активізувалися - втрачати очки просто не мали права. І на 55-й хвилині відкрили рахунок. Серія помилок захисту "Авангарду", м'яч опиняється у Гончарука. Той відпасовує на Янчука і той пробиває повз голкіпера. А на 62-й хвилині тойже Гончарук прострілював справа і рикошет від захисника Богдана Авраменка збив з пантелику голкіпера Красніцького (по іронії долі обоє уманчани і були серед кращих у гостей). Відчувалося, що гра по суті зроблена. В кінцівці господарі просто розривали гостей. На 78-й хвилині Красніцький врятував після виходу сам на сам Ситіна. На 88-й він парирував удар Янчука. Тоді ж поряд зі стійкою пробив Ю.Дзига. А ось О.Дзига гол для своєї родини забив!)))) На 90+1 хвилині Янчук м'яко скинув під удар і Олександр з 18 метрів поцілив в нижній кут. Навіть після цього ще могли забити. Але С.Гаврилюк, вийшовши сам на сам, перестарався і віддав зайву передачу....
Залишилося три тури. Починається саме цікаве!

Змінив: Sobolenko