"УТК-2" розгромили традиційно незручне для себе "Тальне" 7:3

Автор: Sobolenko від 30-07-2020, 17:25, подивилося: 368

0 "УТК-2" розгромили традиційно незручне для себе "Тальне" 7:3

Третій тур першості області. Перша ліга.

Паланка. Початок о 16-00. Без глядачів.

Арбітри: Цибулько С., Шланчак В., Лисенко М.

УТК-2: Решетило, Темчишин, Устенко (65, Березянський), Бровченко О. (55, Шевчук), Рябченко (74, Авраменко), Любченко, Казанюк О.(46, Лісовий), Ткач (64, Крочак), Троян, Корнієнко (46, Мельник), Єжаченко (55, Бровченко А.).

Тальне: Козак (85, Хмара), Жук (74, Бевзюк), Вовк (37,Борійчук), Гладушев, Фещенко, Пантелей, Черепенко (85, Коваль), Табунчик (35, Онищенко, 80, Якубенко), Бондаренко (80, Івченко), Ступак, Коноваленко.

Голи: Єжаченко (2, 19 пен,49), Любченко (16, 34), Мельник (57), Коноваленко (60), Бровченко А. (69), Ступак (71, 76)

Попередження: Жук (19), Любченко (23), Борійчук (73)

В третьому матчі першості області фарм-клуб тепличників приймав традиційно незручного для себе суперника. В першій обласній лізі що свого часу перша команда, що згодом друга ФК «УТК» майже завжди претендували на призові місця а тальнівчани ні. Але практично постійно матчі проти «Тального» тепличникам давалися важко і часто завершувалися втратами очок. Але цього разу господарі не просто ще до перерви зняли питання про переможця, а взагалі могли довести справу до непристойного рахунку.

Все розпочалося вже на другій хвилині, коли Олександр Казанюк гросмейстерським пасом в розріз вивів на ударну позицію Євгена Єжаченка, а той не менш класним пострілом у «дев’ятку» відкрив рахунок. Гості не «посипалися» і досить таки впевнено почувалися. Навіть провели дві небезпечних атаки. На 7-й хвилині Решетило кінчиками пальців дотягнувся до прострілу а потім оборонці врятували ситуацію. На 16-й хвилині троє тальнівчан взагалі дуже витончено все зробили – там і пас п’яткою, зрячий пас під удар, але в підсумку Бондаренко пробив трішки неточно. І буквально на цій же хвилині чергового свого м’яча дальнім ударом забив Любченко! Тепер він то зробив з 25-ти метрів! А за три хвилини черговий урок від Казанюка – лише так можна назвати пас на Трояна. Сергій чудово прикрив м’яча корпусом і захисник відверто його завалив – пенальті. Єжаченко шансів не залишив. 0:3. Далі гру продовжувалася під цілковитим контролем господарів. І вони до перерви ще реалізували один момент – Троян асистував зліва а Любченко доборовся до кінця і буквально розстріляв ворота! Любченко в кожному матчі відзначається ззабитими м’ячами…

Другий тайм розпочався в тому ж дусі. На 49-й хвилині Єжаченко оформив другий в трьох матчах хет-трик. Потім відзначився Олег Мельник. Рахунок став 6:0 а ще грати було вдосталь. Тут гості гол престижу таки забили. Причому зробив то найкращий у їх складі – Коноваленко накрутив по центру кількох супеників і точно пробив у дальній кут. За три хвилини юний Андрій Бровченко з асисту Трояна своїм дебютним голом відновив різницю у шість м’ячів. Правда за наступних 7 хвилин Коноваленко організував ще два м’ячі у ворота «УТК-2» - він асистував а завершував обидва рази Ступак. 7:3. І на цьому команди вгамувалися – і так десяток голів настріляли на двох…