» » » Чемпіонат області у вищій лізі. 20 тур - результати.

Чемпіонат області у вищій лізі. 20 тур - результати.

Автор: Sobolenko від 15-10-2011, 22:05, подивилося: 1698

3 Чемпіонат області у вищій лізі. 20  тур - результати.20 тур 15 жовтня (субота)

115. ФК "Авангард" - "Наша Ряба" 7:5 (3:3)
В самому результативному матчі туру (а може і чемпіонату) аж 5 м'ячів у господарів провів Оксамитний (цікаво - а що ж він раніше так не голеадорив)))) і 4 м'ячі у гостей забив добре знайомий уманчанам Віталій Підвісіцький (і тим самим вийшов на перше місце серед бомбардирів - тепер у нього 21 гол)

116. ФК "Колос" - ФК "Ретро" 4:1

117. "Колос - БЗК" - ФК "Городище" 2:0

118. ФК "Шпола-ЛНЗ-Лебедин"- "Метровагонмаш-ШЗЗЧ" 0:0
Шпола. 200 гл. +12.
Арбітри: Шлончак С. (Черкаси), Лихотворик С. (Черкаси), Литвиненко О. (Шпола)
"Шполал-ЛНЗ-Лебедин": Хрієнко, Беркун, Винник, Кучер, Калініч, Розка, Диндіков (66, Гречаний), Семенов (82, Євтушевський), Колодяжний, Гопка (36, Миславський), Оганесов.
"Метровагонмаш-ШЗЗЧ" : Дячук, Маняк, Каплюченко, Бовкун, Корбут, Франчук, Вдовиченко, Пономар (84, Кузька), Білецький, Запісецький, Валченковський.
Попередження: Бовкун (11), Оганесов (28), Корбут (44), Франчук (75), Маняк (88), Білецький (90+2).
Вилучення: Бовкун (77, повторне попередження)

Матч за три тури до фінішу, коли напруга в боротьбі за золото досягає апогею. Та ще й дербі! Що тут говорити! Поступатися ніхто не хотів. З самого початку певною ініціативою заволоділи номінальні господарі. Воно і не дивно - вони ж бо на першому місці таблиці розташувалися. Але за перший тайм команди на двох по суті нічого надцікавого не створили. Багато боротьби. Здебільшого між штрафними майданчиками. По перерві "Шпола-ЛНЗ-Лебедин" , явно прокинувшись в роздягальні, прибавили обертів. І перевага їх тепер була незаперечною. Але "гості" не збиралися здаватися. І кількістю та уміння стояли на захсти власних воріт. Та ще й час від часу гостро контратакували. В цьому плані виділив би юного (1994 р.н.) Вальчуковського Антону не проблема була "накрутити" 2-3 більш досвідченних супротивників. Та все ж основні події розгорталися біля воріт метровагонмашівців. На 61-й хвилині їх врятував голкіпер Дячук, що парирував удар в дальній кут. Тиск зростав! Лебединці ніяк не хотіли втрачати гандикап перед "Зорею " (а з Черкас надходила інформація, що білозірці переграють уманчан). На 82-й хвилині Єгор Семенов бив без перешкод з 7 метрів і дивом не влучив у ворота. У тренерів навіть не витримали нерви і вони його відразу замінили. Удари повторювалися але то мимо то самовіддано діяли захисники! Про контргру метровагонмашівці забули - на 77-й хвилині безглуздо отримав повторне попередження Бовкун. Але все ж "Метровагонмаш" вистояв! Цікаво, що в 4-х метчах проти перших двох команд області ця команда не зазнала жодної поразки!
Але не довго сумувала і інша шполянська команда - надійшла звістка з Черкас - там уманчани відігралися! Як і позаминулого туру обидва претенденти на чемпіонство синхронно втратили очки. Навіть рахунки повторилися! Містика!
Відмічу дуже якісну роботу бригади арбітрів. У важкому матчі вони не дали жодного шансу на докори жодній стороні!
Зверну увагу і на той факт, що вперше в сезоні не зіграв за "Шполу-ЛНЗ-Лебедин" наш земляк Володимир Трегубо. Втретє не вийшов в стартовому складі і вперше не провів і хвилини на полі. Цікаво, що і в попередньому сенсаційному матчі (тоді в Шполі вистояли ватутінці) він не був у стартовому протоколі. Можливо його не вистачило, щоб достроково вже святкувати чемпіонство?....

119. МФК "Христинівка"- ФК "Спартак" 3:0
Тотальна перевага все ж не дозволила господарям відкрити рахунок в першому таймі. Але в підсумку - закономірна перемога.

120. ФК "Зоря"- ФК "Уманьферммаш" 2:2 (1:0)
Господарі вели в рахунку 2:0. Але уманчани змогли відігратися! Цим вони підклали свиню "Зорі" (зберігся відрив у три очки від "Шполи-ЛНЗ", хоча і втратила очки вдома) і самі допомогли в боротьбі за "бронзу"! Голи на рахунку В'ячеслава Голуба та Сергія Янчука.

Змінив: Sobolenko