Огляд сьомого туру чемпіонату Черкаської області. Вища ліга. 2020

Автор: Sobolenko від 12-08-2020, 22:18, подивилося: 910

«Альтаїр» - СК «Росава» 1:1

Олійник Артем (80) - Чорноіван Дмитро (89)
Вакуленко Антон (77хв.(н.п.) Альтаїр)

фото з сайту "Черкаський спорт"

«Росава» в другому турі поспіль відібрала очки у минулорічного призера і одного з фаворитів на старті цьогорічного сезону. Очевидно, що до кінця кола команда зі Степанців компенсувала не зовсім вдалий старт. Як мінімум в моральному плані (адже очок дві нічиї принесли лише два). Натомість «Альтаїр» однозначно не може бути вдоволений результатами першого кола, особливо на домашньому стадіоні. Це я про підсумковий результат матчу. А склався він досить драматично. Достатньо сказати, що господарі лише на 80-й хвилині змогли відкрити рахунок. При цьому буквально перед цим вони ще й пенальті не реалізували. А на додачу гості в ендшпілі ще й поновили нічийний рахунок.

СК «Базис» - ФК «Родень» 6:0
Рибак Микола (5), Тастанкулов Владислав (14), Ординський Володимир (20,78), Попсуй Олександр (30), Кравченко Сергій (84)

Фото з сайту СК "Базис"

Тут ніякої інтрига не особливо очікувалося і не сталося. «Базис» ще до перерви зняв питання про переможця і особливо не напружувався в другому таймі.

ФК “Авангард” - «Олімп» 0:6
Доненко Іван (37), Карамалак Олександр (38, 45+2), Козубенко Олександр (45), Оганесов Антон (52), Підвисіцький Віталій (69)

Фото ФБ з сторінки "Олімпу"

«Авангард» гідно чинив спротив все перше коло, крім першого свого матчу. Та ще й здобув впевнену перемогу над іншим аутсайдером і позбувся прикрого нуля в графі «очки». «Олімп» в свою чергу гучно зацементував репутацію грізної команди перемогою над «Базисом». І що могло статися в матчі між такими командами? А сталася розгромна перемога гостей! «Олімп» в 9 заключних хвилин першого тайму вбив інтригу в матчі і в другому таймі довів справу до повного розгрому. І весело поїхав собі назад до Кам’янки…

«Златокрай-2017» - ФК «УТК» 1:0
Аргеєв Олександр (44)

В Золотоноші на фініші кола зійшлися команди, що посідали перший і другий рядок турнірної таблиці. Перемога гостей могла влаштувати таку тіснявину в таблиці, що залишалось би лише йти до шаманів по прогнози на друге коло. Але «Златокрай-2017» в напруженому і невидовищному матчі здобув вже фірмову для цього сезону «суху» перемогу і заслужено пішов на короткий відпочинок в статусі одноосібного лідера та ще у відриві. «УТК» поїхав додому у роздумах. У роздумах як тепер у короткому другому колі спробувати ліквідувати відставання від лідера. Втім цим голова зайнята і у всіх інших переслідувачів.