» » » Палало сьогодні у Паланці на футбольному полі - "дербі" між "УТК" та "Базисом" і у других команд таке!

Автор: Sobolenko від 22-08-2020, 23:40, подивилося: 1014

0 Палало сьогодні у Паланці на футбольному полі - "дербі" між "УТК" та "Базисом" і у других команд таке!

Паланка. 16-00.

Арбітри: Шланчак В., Цибулькою С., Погорілий М.

УТК-2: Решетило, Темчишин, Рябченко, Коломієць, Бровченко О., Любченко, Казанюк, Троян (83, Бровченко А.), Єжаченко, Ткач (78, Шевчук), Корнієнко (65, Мельник).

Базис-2: Кузьмак, Ястремський, Ковтун, Тастанкулов, Полозюк (68, Кобець), Гринчук (46, Панов), Борисюк (56, Сергієнко), Тарасюк, Кравченко (68, Янчук), Крочак (46, Тепляков), Горщинський

Голи: Горщинський (4), Любченко (32), Корнієнко (34), Казанюк (39), Єжаченко (74), Ястремський (75), Янчук (87)

Попередження: Рябченко (51), Ткач (68), Темчишин (90+4), О.М.Єжаченко (75, тренер «УТК-2»)

До заключного туру першого кола обидві фарм-команди з Уманщини підійшли з максимальним настроєм на перемогу. «Базис-2» в попередніх двох турах виривав перемоги на останніх хвилинах і підійнявся на друге місце. А «УТК-2», демонструючи невластиву в попередні роки симетрію ( вдома перемагали а на виїзді мінімально програвали), причаївся помітно нижче у таблиці. Особливістю цього ігрового уїк-енду стало те, що обласна федерація з якогось дива поміняла місцями ігрові дні для вищої та першої ліг. Чому я так логіку не вловив. Саме цікаве, що обидві команди першої ліги, яких це могло зачепити (тобто фарм-клуби, які можуть використовувати певну кількість гравців з першої команди), грали якраз між собою. Тобто зиску нікому не проглядалося. Як кажуть «тайна сія єсть глубоко похована»… Але то таке. Додало лише головного болю тренерам. Тренери тепличників завчасно узгодили, хто має менше шансів потрапити у склад на важливий матч першої команди в неділю у Степанцях. В «Базиса», де тренером в обох команд є С.Янчук, свої погляди і плани.

Матч розпочався бурхливо – вже до четвертої хвилини команди обмінялися забитими голами! Але гол Олександра Казанюка на 2 хвилині не було зараховано – асистент арбітра С.Цибулько зафіксував офсайд. Присутні навколо стадіону мали на це свою думку, але раз відео не має, то промовчу. А ось гол Максима Горщинського знайшов своє відображення на табло. Помилився центральний захисник господарів О.Бровченко і м’яч перелетів через нього. Чим і скористався нападник. В першій половині тайму гості виглядали більш зібраними і по спортивному зліші. Гра їхня виглядала компактнішою. Натомість у господарів не все ладилося. Але в кінцівці тайму тепличники тричі поспіль забили. Спочатку вони швидко ввели м’яча з аута і Анатолій Любченко продовжив свої бомбардирські подвиги у сезоні! За дві хвилини Єжаченко видав гросмейстерську передачу на Корнієнка, і кращий бомбардир минулорічної першості нарешті забив! А ще за кілька хвилин Анатолій Любченко виступив в ролі блискучого асистента – поборовся до кінця біля самої лицевої лінії, виборов м’яча і прострілив – Олександр Казанюк забивав упритул! На 43-й хвилині Олександр Казанюк віддячив Анатолію чудовою розрізною передачею, але вихід сам на сам не вдалося реалізувати. Втім і так було все добре для господарів – на перерву пішли за рахунку 3:1 на їх користь.

В першому таймі господарі явно переломили хід гри і продовжили її контролювати по перерві. Так на 55-й хвилині небезпечного удару завдавав Троян, але Кузьмак парирував його. Перед собою. Але м’яч був вкрай на незручні висоті, щоб Казанюк добити зміг. На 72-й хвилині знову просто класно відборовся Любченко і асистував Ткачу. Але Андрій метрів з 12-ти промахнувся! Втім за хвилину все одно рахунок став 4: Троян асистував Єжаченку. Але менше ніж за хвилину гості відновили різницю у два м’ячі – Ястремський скористався асистом Янчука, що таки вийшов на поле.

А потім трапився епізод, який підігрів гру так, що пристрасті вже були не на жарт! На 75-й хвилині гості створили надзвичайно гострий момент. Але удар Максима Горщинського впритул майже Решетило дивом парирував! На добивання кинувся той таки Горщинський, але господарі в диму спалахнувшої «пожежі» м’яча таки винесли! При цьому Горщинський і ще пару чоловік були на газоні. Арбітр матчу Володимир Шланчак явно ніякого порушення не фіксував. Але з подачі асистента арбітра Сергія Цибулька своє рішення змінив і призначив пенальті у ворота «УТК-2»! Що характерно – момент від асистента арбітра був аж на дальній стійці воріт! Якщо чесно, то не згадаю, чи бачив, щоб асистент арбітра допомагав зафіксувати порушення у штрафній аж на дальній від себе стійці! На полі спалахнуло, як вигорівша трава на навколишніх домогосподарствах! Зірвався з місця і головний тренер «УТК-2» - Олександр Михайлович Єжаченко побіг на поле! Ніколи (напишу капсом – НІКОЛИ! ) не виправдовував вибігання тренерів на поле! І зараз не виправдовую. Лише констатую – глибоко переконаний, що без забігу Єжаченка несправедливий пенальті ніхто не відмінив би (хоча арбітри і доводить протилежне – що і так відмінив би! Тобто ще раз змінив би своє рішення?). Щодо несправедливості призначення пенальті в цьому моменті. Щоб ви зрозуміли. В цей момент сам нападник «Базиса-2» Максим Горщинський чесно признався, що в моменті було порушення з його боку (гра рукою). Не посоромився і не побоявся це повторити і після гри! Якщо чесно – то от просто бракую слів, щоб висловити респект гравцю! Закінчилося це все тим, що рішення про призначення пенальті було скасовано арбітром і він ввів м’яч у гру … «спірним мечем», віддавши його господарям… Фух… оце так заварилося на полі!

На 87-й хвилині оборона господарів прогавила Сергія Янчука і той скоротив відставання своєї команди до мінімума. У вже компенсований час два супер-шанси мали господарі. Але удари Любченка та Коломійця Роман Кузьмак парирував. А останній момент створили ще гості, але господарі вистояли.

Матч видався видовищним, що є вже фірмовою ознакою для УТК-2 у Паланці. При цьому пронизаний духом «дербі». Епізод на 75-й хвилині підпалив і так все підігріте. Попереду ще матчі другого кола. Що в основних команд, що у других.