» » » "УТК" проти канівчан розвіяв чари "сухих" воріт суперника. Але головне - попереду!

Автор: Sobolenko від 13-09-2020, 19:01, подивилося: 550

0 "УТК" проти канівчан розвіяв чари "сухих" воріт суперника. Але головне - попереду!

Чемпіонат області. вища ліга

УТК - Родень (Канів) 9:1 (4:1)

12 вересня. Паланка.

Арбітри: Погорілий, Шульга, Єрьоменко

УТК: Сорокін (70, Щербина), Дудник (25, Коломієць), Тарасенко, Думенко, Троян (70, лут), Новіков (70, Казанюк О.), Горобець (59, Любченко), Потапов, Поплавка, Король (62, Лебедєв), Ібрагім (67, Раковський).

Родень: Луценко, Семенченко, Левченко, Секрет, Приймич, Магула, Сизоненко, Дяченко, Булага, Анікєєнко, Хоменко (54, Смаголь)

Голи: Анікеєнко (12), Новіков (25), Король (29, 45), Думенко (38), Потапов (67), Лебедєв (69,82), Раковський (88), Казанюк (90+1)

Безпрецедентна (особисто для них) серія тепличників з трьох матчів без забитих м’ячів (а відтак і з втраченими очками) не була перервана тиждень тому в кубку області (по причині зняття суперника, «Базиса-2») і впиралася в домашній матч проти канівчан. Попри те, що в футболі буває всіляке, все ж сумнівів, що тепличники заб’ють нарешті і переможуть, не було. Канівський футбол (мова про місто, бо є «Росава» з громади поряд, яка поживає і почувається дуже впевнено) переживає який рік темні часи. Команда виживає суто завдяки ентузіазму організатора-тренера та самих гравців. А відтак об’єктивно не може тягатися на рівних з іншими конкурентоспроможними колективами області. Але не будемо сипати сіль на рани канівчан, а лише побажаємо їм здолати всі негаразди і дожити до своїх світлих футбольних часів.

З перших хвилин тотальна перевага господарів. І це виливається в цілий ряд реальних гольових моментів. Але просто блискуче діє голкіпер гостей - Луценко вже в перші 15 хвилин здійснив мінімум три блискучих сейви! Це було щось – три хвилини поспіль гостьовий голкіпер зривав оплески постійних глядачів, що вже звикли до «резервації» за парканом – він парирував удари послідовно Горобця, Поплавки та Ібрагіма! І так сталося, що буквально вперше перейшовши на чужу половину поля, рахунок відкрили гості! Із зони правого захисника Анікєєнко влучно пробив в самий нижній кут. За цим послідувала вже в середині тайму перша заміна в УТК. Тиск УТК ще збільшується, хоча здавалося – куди вже більше?! І хоча продовжує творити дива у "рамці" Луценко, голи таки пішли у ворота гостей. Ще мінімум три-чотири блискучих сейви здійснив Луценко, але і чотири рази йому довелося виймати м'яча з сітки своїх воріт. На 25-й хвилині прорив справа Потапова завершився націленою передачею на Новікова і той також низом влучно поклав у кут воріт. 1:1. За три хвилини Потапов знову асистував – тепер замикав вже Король. 2:1. На 37-й швидкий розіграш кутового призвів до третього гольового асиста справа – тепер Думенко замкнув простріл. 3:1. А перед самою перервою в фірмовому для себе стилі взяв на себе гру Горобець і його прохід завершився асистом на Короля, який оформив дубль. 4:1.

Характер гри після відпочинку абсолютно не змінився. Тотальна перевага господарів. Збитися з ліку скільки сейвів Луценка (я особисто нарахував ще п’ять таких «порятунків» у другому таймі і всього 11-ть за матч!!!). І при цьому тепличники таки своїх п'ять ще забили.

На 67-й хвилині нарешті забив Роман Потапов. Реалізував вихід сам на сам. І зробив то ефектним ударом. 5:1. 68-ма хвилина. Новіков класно вивів у вільну зону Поплавку, але Ярослав не став сам бити а видав на Лебедєв і той впритул забив. 6:1. На 82-й Поплавка подібним чином знову знайшов Лебедєва і той оформив дубль. 7:1.На 88-й хвилині Казанюк класним «черпачком» за спини закинув Раковському а той не менш класно в один дотик пробив. 8:1.А поставив крапку сам граючий тренер – Олександр Казанюк вперше цього року вийшов в складі першої команди і до гольового пасу встиг додати і гол.

Незадовго до матчу Сергій Троян став батьком! У нього народилася доця! Побажаємо доці і новоспеченим батькам всього самого найкращого!!!

Безгольове прокляття сьогодні могли і зняли майже всі. Могло бути ще більше. Але то суттєво в розрізі прийдешніх матчів – там такої кількості гольових моментів не буде і треба ними буде розпорядитися вміло. Отож попереду в «УТК» ударна кінцівка чемпіонату та і кубка області.

Доречі, вольова перемога УТК. 9:1