» » » "УТК" в Драбові просто прорвало - тепличники розгромили принципового суперника 6:1!

Автор: Sobolenko від 18-09-2020, 22:05, подивилося: 744

0

Чемпіонат області.

«Альтаїр» –« УТК» 1:6 (0:2)

17 вересня. Драбів. 16-00

Арбітри: Погорілий М., Цибулько Є., Шланчак В.

Альтаїр: Магльований, Аджубей (46, Олійник, 62, Погрібний), Гопка, Олефір, Таранушич (40, мисюра), Вакуленко (46, Александров), Бреус, Халілов, Дедов, Зоря, Манасян.

УТК: Сорокін (86, Щербина), Коломієць (86, Дудник), Тарасенко (86, Думенко), Подколзін, Лут (75, Троян), Горобець, Новіков (83, Любченко), Потапов, Поплавка, Король (65, Лебедєв), Ібрагім (77, Раковський).

Голи: Пемпем Нжоя (29, 67), Віталій Горобець (31), Роман Потапов (59), Владислав Лебедєв (82, 90+2), Віталій Зорі (89, пенальті).

Попередження: Король (19), Александров (64), Гопка (85)

Перед грою Олександру Казанюку вручили відзнаку від Міського Голови Черкас з нагоди ювілею команди майстрів

Цей поєдинок був винесений за обопільною згодою сторін із суботи на четверг. «Альтаїр» звернувся з відповідним проханням про перенесення матчу. «УТК» пішли на зустріч. Тільки вирішено не на резервний день то переносити а знайдено компроміс у тому, щоб зіграти на два дні раніше. Але і при цьому матч не розпочався о 16-00 у домовлений день. Стартовий свисток було дано із запізненням на 17 хвилин. Уболівальники ніяк не могли розібратися в українському дурдомі під назвою «карантин». Вони читають, чують в новинах про допуск на матчі в Україні уболівальників. Але не сильно вникають у суть, що то мова про матчі професійних ліг а в тому таки чемпіонаті області свої регламенти і т.д. Тому і виникли протиріччя між інспектором та уболівальниками. Поки останні вимушено не залишили новенькі індивідуальні крісла реконструйованих трибун і не знаходили за ними, матч не розпочинався. Доречі. Раз згадав про трибуни. Здивувало, що при чудових новеньких трибунах на стадіоні в Драбові саме поле було просто в жалюгідному стані. Напевне найгірше в лізі. Але навіть воно сьогодні не завадило гостям провести найкращий матч із зіграних на сьогодні.

Гості активно увійшли в гру. Вже на 2 хвилині чудовий шанс був у Короля, який гарно прикрив м'яча корпусом, але пробив зблизька вище. Господарі не довго теж запрягали. І хвилини з 10-ї мова пішла про рівну гру з рівними шансами. Як кажуть - на зустрічних курсах. Зокрема на 10 хвилині фантастичний шанс мав Бреус, але не реалізував вихід сам на сам - пробив мимо. Тут же контратаку завершував Зоря і закручував м’яча у дальній кут – дещо неточно. А на простріл Манасяна за хвилину просто ніхто з партнерів не відгукнувся. В цей час виокремив би у господарів Дєдова на лівому фланзі та Зорю в центрі нападу. Подекуди вмикався на протилежному фланзі Вакуленко. Але загалом в захисті гості відіграли надійно, хоча подекуди було не так і легко.

Горобець. 0:2

Так тривало десь до середини тайму. А там дуплетом вистрілили тепличники - за якісь дві хвилини вони забили двічі! Спочатку в прорив по центру пішов Горобець. М'яч у нього то вибили, але тут же з підбору класно пробив Ібрагім! Нарешті такий важливий гол забив Мунір, чим віддячив за довіру Казанюку, який саме його поставив в стартовому складі у нападі. За дві хвилини вкотре відбір здійснив Горобець. Причому він то зробив на чужій половині поля. І логічно тут же завдав удару метрів з 18-ти. За що був нагороджений! Голкіпер зіграв вкрай невдало (можливо - горбик?)і пустив м'яча, замість того, щоб зафіксувати його. 0:2. Гості отримали додатковий імпульс впевненості. Вони помітно більше вигравали єдиноборств. Можливо в такий момент перерва була на користь господарям.

Але, взявши гру під контроль з середини першого тайму, гості не віддали ініціативи і по перерві! Господарі намагалися чинити спротив і врятуватися. Але з кожною хвилиною ставало більш очевидно – сьогодні тепличники нарешті здобудуть свою першу перемогу в Драбові. Вони практично повністю перегравали на всіх ділянках і в більшості епізодів суперників. Якщо коротко - рахунок на табло відображає перебіг подій.

Потапов. 0:3

На 59-й хвилині чисто вивели сам на сам з воротарем Потапова. І Роман холоднокровно реалізував «буліт», пробивши під опорну ногу голкіпера. Стало 0:3 і шанси господарів зводилися вже радше до теоретичних. А на 67-й Ібрагім забив взагалі супер-гол! Він шарандахнув метрів з 17-18-ти практично в саму «дев’ятку» і м’яч від однієї штанги влетів під самісіньку іншу! Рідко побачиш гол, коли м’яч побував в двох «дев’ятках» відразу! Цей гол остаточно зламав спротив господарів і віру їх уболівальників. Вперше почулося тут на трибунах на адресу своєї команди «ганьба!». Лише додам, що той вигук був поодиноким. І згадалося класичне – від любові до розчарування у спорті один крок.

Ібрагім. 0:4

У гравців в червоному основним було питання – скільки часу залишилося до фінального свистка. Гості ж навпаки отримували задоволення від гри. На 82-й хвилині Владислав Лебедєв відібрав м’яча у чужому карному майданчику (!) і довів справу вже до 0:5! Пахло каталонсько «манітою» (п’ять по каталонські і «Барса», накидавши «Реалу» легендарні п’ять «сухих» м’ячів, підіймала до гори розгорнуту п’ятірку). Але цим не завершилося. Господарі спочатку спромоглися на гол престижу. Гості прогавили швидкий розіграш штрафного і привезли в свої ворота пенальті. А Зоря його реалізував вдало. Але Владислав Лебедєв встиг відновити різницю у п’ять м’ячів, забивши впритул в компенсований час.

Дуже важко давалися ігри тепличникам в Драбові. Тим паче цінна така впевнена перемога над одним з найпринциповіших своїх суперників! Сподіваюся, що це надасть додатково сил та емоцій на фінішну частину сезону. А по курсу відразу два «Дербі Уманщини» - в наступному турі в Паланці чи на центральному в Умані зійдуться «УТК» та «Базис» в чемпіонаті. А за тим «УТК» прийме «Базис» і в чвертьфіналі кубка області! Уболівальники на Уманщині цієї осені точно не замерзнуть – буде гаряче! Ну а «Альтаїру» потрібно відійти від болючого подвійного удару, щоб в кінці сезону врятувати ситуацію. Такщо не на часі теж зупинятися…