Автор: Sobolenko від 22-09-2020, 20:23, подивилося: 505

Арбітри: Підвисіцький, Коливай, Ястремський

УТК-2: Решетило (65, Юрченко), Темчишин, Бровченко О., Устенко, Рябченко (70, Бровченко А.), Лісовий (55, Любченко), Рудь (62, Корнієнко), Ткач (66, Шевчук), Казанюк О. (46, Лебедєв), Троян, Єжаченко (83, Мельник).

Колос: Кречик, Нечипоренко (46, Сухенко), Волощук, Біляк (81, Діденко), Приз, Литовченко, Онученко, Бобінський, Агарін (65, Шадхін), Ветров, Семененко (65, ???)

Голи: Казанюк (24), Єжаченко (60), Лебедєв (64), Ветров (70)

Тепличники вийшли на матч у складі, де оборону складали молоді гравці, а ось в середині поля та нападі були ті, з ким багато років асоціювався основний склад тепличників. І перевагу вже зі старту господарі мали помітну, хоча гості аж геть не виглядали приреченими. Тим паче "Колос" славиться бійцівськими якостями.

Доречі, до гри передували якісь не зовсім зрозумілі події навколо "Колоса". Довелося навіть всім прочитати, що взагалі команда зніметься з першості. Але на мою думку то було з розряду "роздути з мухи слона" і навряд чи варто було виносити щось з роздягальні команди і робити з того "сенсацію". Різні розмови та емоції вирують в роздягальнях команд. Якщо виносити на люди, то "сенсацій" буде більше, ніж самих матчів... І дуже добре, що «Колос» аж ніяк не знявся і продовжив боротьбу.

До середини тайму певна перевага господарів не приносила чогось матеріального у вигляді моментів. Допоки не відкрили рахунок. На 24 хвилині Ткач гарно віддав на Єжаченка . Той подав на дальню, де Троян скинув Казанюку. Останній і завдав прицільного удару. 1:0.

1:0. Олександр Казанюк

Відкривши рахунок, тепличники стали створювати моменти один за одним. Навіть в падінні ножицями, як Єжаченко били. Але то в поперечину (34 хвилина Ткач), то вихід сам на сам не реалізують (голкіпер врятував гостей на 33 хвилині, коли його не переграв Казанюк)... Рахунок до перерви так і не змінився.

2:0. Євген Єжаченко

3:0. Владислав Лебедєв

Після відпочинку гості активізувалися. Рахунок дозволяв ще сподіватися на порятунок матчу. Але господарі на 60 хвилині забили дуже важливий м’яч. Єжаченко чудово зіграв індивідуально після класної скидки Трояна. 2:0. А за чотири хвилини Лебедєв чітко реалізував вихід сам на сам з воротарем. 3:0. І вагома заявка на перемогу. Єжаченко вдався до ряду замін. Зокрема на поле вийшов ще один юний голкіпер – Єгор Юрченко. І можливо хвилювання не дозволило йому врятувати команду, коли гості забили на 70-й хвилині. Сам юнак проаналізував свою помилку після гри: «Це не юнацький футбол. І потрібно було більшу стінку виставити». Якщо помилка проаналізована, то може принести користь у майбутньому. В кінцівці матчу господарі були ближчими до того, щоб збільшити перевагу, ніж гості до скорочення відставання. На 79 хвилині Лебедєв і Єжаченко змарнували вихід два в один. За хвилину воротар гостей врятував «Колос» після добивання Любченка. А ще за хвилину з гарної позиції невдало пробив Корнєєв.

Перегони в першій лізі тривають і навіть ще більш інтригуюче, ніж у вищій лізі (хоча там добряче палає!)!!! Тим цікавіше!!!