» » » "УТК-2" перемагає лідируючий "Урожай" і виходить на перше місце в тублиці.

"УТК-2" перемагає лідируючий "Урожай" і виходить на перше місце в тублиці.

Автор: Sobolenko від 16-10-2020, 10:02, подивилося: 522

0 "УТК-2" перемагає лідируючий "Урожай" і виходить на перше місце в тублиці.

Першість області. Перенесений матч

УТК-2 – Урожай 3:2 (3:1)

14 жовтня. Паланка.

Арбітри: Цибулько Є., Погорілий, Коливай.

УТК-2: Юрченко, Темчишин, Устенко (46, Думенко), Бровченко О., Лут, Лісовий, Ткач (63, Корнієнко), Казанюк О., Рудь (87, Мельник), Король (78, Бровченко), Єжаченко (68, Шевчук).

Урожай: Соловей, Пустовіт, Смоляр, Рокицький Ю., Михайлюк (22, Мельниченко), Силка, Сініцин, Рокицький О., Кулик (73, Пшоно), Сухецький, Гончар.

Голи: Лісовий (12), Рудь (20), Сініцин (26, пен, 63), Король (43)
На 12 хв. Лісовий не реалізував пенальті (воротар).
Попередження: Король (9), Силка (82)

У Паланці зустрічалися лідери першості - "Урожай" по набраним очкам а "УТК" за втраченими. Господарі впевнено розпочали матч. Вже на 7-й хвилині Соловей вперше врятував гостей від гола після удару Казанюка а після кутового м’яч пішов вище. За хвилину удар Темчишина вже відбив захисник у воротах. І все ж закономірно до середини тайму господарі повели в два м'ячі.

Пенальті, коли збили О.Казанюка.

Ян Лісовий пробиває 11-метровий...

... і на добиванні таки відкриває рахунок. 1:0!

На 11 хвилині ткач гарно розігнав атаку, кинувши у ривок Олександра Казанюка. На вході у штрафну Олександра збили – пенальті. Ян Лісовий з 11-метрової позначки не зміг переграти голкіпера, але сам же перший на добиванні. Удар головою Соловей фактично знову ледь не парирував. Але «ледь» не рахується і рахунок таки відкрито! 1:0.

Артем Рудь робить 2:0!

Ну а на 20-й хвилині Казанюк класною розрізною передачею виводить Рудя сам на сам з воротарем . Артем чітко пробиває в нижній кут. 2:0.

2:1. Єгор не вгадує кут при 11-метрововому.

Але господарям не сильно хотілося комфортного життя. І на 25-й хвилині молодий захисник з ще молодшим голкіпером на пару «привозять» пенальті і у ворота господарів. Сініцин класично розводить голкіпера і м’яча по різним кутам. 2:1.

Ця прикра помилка дещо вплинула на перебіг гри - вона підрівнялася. Але кінцівка тайму знову був за тепличникам. І таки забили третій м'яч в "роздягальну".

Артем Король забиває, як з’ясувалося, переможного м’яча. 3:1.

На 42-й хвилині Казанюк вивів сам на сам з воротарем Єжаченка. Але Соловей знову рятує свою команду! Кутовий теж не приносить результату. Але підбір за «УТК-2» і Казанюк повторно подає. Тепер м’яч залітає на дальню стійку. Там Артем Рудь з партнером від бокової лінії, дограючи до кінця, повертають м’яча у воротарську і Артем Король розстрілює впритул метрів з 5 головою. 3:1!

Другий тайм розпочався з чергового момента господарів, але Король не поцілив у ворота. Але загалом гра набула характеру такої собі «нестійкої рівноваги». Важко було віддати очевидну перевагу комусь. Моментів при цьому особливо не було. І тут гримнуло – Сініцин знову забив зі стандарту. Тепер зі штрафного. Тільки аж метрів з 30-35-ти! Відверто невдало зіграв голкіпер. В принципі стабільності чекати від зовсім юного Юрченка недоречно. Як кажуть – проблеми росту. Залишається лише Єгору, та іншим молодим гравцям «УТК-2» робити висновки з набутим досвідом і зростати у своїй майстерності.

Оскільки рахунок став «слизьким» , то це додало напруги в матчі ще більше. Але господарі і з цим впоралися і здобули важливу перемогу. Перемогу, яка вивела їх на перше місце в турнірній таблиці. За два тури до фінішу. Вже цієї неділі «УТК-2» прийматиме «Шевченків край» з Городища. А потім, досить імовірно, у матчі «Базис-2» і «УТК-2» визначатиметься переможець першості області 2020.