"УТК-2" перемагає "Шевченків край" і залишається лідером першості області

Автор: Sobolenko від 20-10-2020, 13:27, подивилося: 373

0 "УТК-2" перемагає "Шевченків край" і залишається лідером першості області

Арбітри: Коливай О., Бевзюк Д., Макаренко Є.

УТК-2: Решетило, Темчишин (55, Корнієнко), Рябченко , Лут, Любченко, Устенко, Бровченко О., Шевчук (65, Мельник), Ткач, Рудь (78, Бровченко А.), Єжаченко (89, Є.Казанюк).

Шевченків край: Галущенко, Покась, Куць, Шевчук, Петриченко (80, Крамаренко), Кучер, Жох, Франчук, Ветушко, Гиндик, Безпояско. На 89 хв на заміну вийшов Коваленко, але я не відмітив замість кого (травмований гравець)

Голи: Ветушко (30), Корнієнко (67), Єжаченко (84), Любченко (85)

Попередження: Шевчук (51), Безпояско (72)

В передостанньому турі «УТК-2», що в середу в перенесеному матчі вийшли на перше місце в таблиці, приймали гостей з Городища. «Шевченків край» загалом якихось турнірних перспектив не мав, але був вмотивований і дав справжній бій. Матч вийшов дуже напруженим і складним для тепличників.

Перший тайм. По суті рівна гра. Господарі ніяк не могли знайти свою гру. Багато помилок, не в'язалася традиційна комбінаційна гра. А відтак незвична для гри у Паланці невелика кількість справжніх гольових моментів у господарів. Відмітив два моменти у Артема Рудя на 20-й та 25-й хвилинах. У гостей моментів теж було мало, але вони отримали шанс і впевненість у них появилася. А на додачу ще й гол прийшов несподівано у ворота «УТК-2». Зі штрафного з дуже гострого кута м’яч оминув всіх і влетів у сітку. Молоді воротарі тепличників, що міняють по черзі один одного так само по черзі припускаються в останніх матчах результативних помилок… «Хвороби росту»…. Після цього господарі агресивно завелися і мали чудовий шанс перед перервою, але Єжаченко на 41-й хвилині не вдалося реалізувати вихід один на один.

Олег Мельник виконує подачу…

… Олександр Корнієнко зрівнює рахунок!

По перерві господарі долали спротив суперника і проблеми у власній грі. І були винагородженні. У важкому матчі тепличники таки переломили хід подій. При цьому зіграли свою важливу роль заміни, проведені Єжаченком. Олег Мельник відзначився аж трьома результативними передачами, а Корнієнко забив такий важливий перший гол в середині тайму! Спочатку Мельник видав класну подачу на Корнієнко, який головою зрівняв рахунок. Потім також головою забив з подачі кутового Мельником Єжаченко.

Євген Єжаченко виводить «УТК-2» вперед

І буквально тут же закріпив перевагу Любченко, класно розібравшись на ривку з оборонцем і пробивши в дальній кут! Після цього господарі вже не надали гостям шансу і були дуже близькими до того, щоб збільшити рахунок. Власне і забили, але гол Рябченка арбітр відмінив. А ось два виходи практично сам на сам Єгор Казанюк та Корнієнко не реалізували.

Анатолій Любченко знімає питання про переможця!

УТК-2 залишається на першому місці. В заключному турі в матчі "Базис-2" - "УТК-2" визначиться чемпіон першості області