» » » 90 хвилин з Олександром Казанюком – сезон 2020 під мікроскопом. ЧАСТИНА 3.

90 хвилин з Олександром Казанюком – сезон 2020 під мікроскопом. ЧАСТИНА 3.

Автор: Sobolenko від 4-01-2021, 15:56, подивилося: 669

0 Частина 3.

90 хвилин з Олександром Казанюком – сезон 2020 під мікроскопом.  ЧАСТИНА 3.

17. Попри точкове, але гучне підсилення («підписали» наддосвідченого центрального захисника Олександра Тарасенка, кращого воротаря області минулого року Олексій Сорокіна, потужного вінгера Ярослава Поплавку) старт другого кола важко вдалим було назвати. Що скажеш по матчам в Степанцях та Кам’янці, де ми здобули лише одне очко?

Я.Поплавка дебютував в Степанцях.

Знову ж таки – не було звичної перерви між колами. Ні про яку втрату фізичної форми і мови не йшлося. Але в Степанцях, всі знають, специфічне поле. Там будувати атаки через короткі, середні передачі нереально. І на мою думку в Степанцях була бойова нічия. Було більше боротьби, ніж самої гри. І там така нічия, що не можна бути розчарованим. Ще раз повторюся – на тому полі створювати щось дуже важко. І «Росава» підсилилася в міжсезоння. Взяли кваліфікованого тренера, який вніс теж свої корективи в команді. І команда виглядала впевнено.
Кам’янка - це друга гра. «Олімп» в минулому сезоні за всі наші роки виступів найсильніший. Ми в перші хвилини стали створювати моменти. Я навіть подумати не міг, що щось може піти не так. Але пропустили досить швидкий гол. І знову ми переграли суперника, створювали моменти, але їх нереалізація призвела до втрати очок. Ця поразка була ключовою в другому колі.

Символічне фото з Камянки...

18. Ти згоден, що команда потребувала тоді позитивного психологічного імпульсу? Наступні матчі у кубку проти першолігового суперника та в чемпіонаті проти аутсайдера були якраз дуже доречними так розумію? Що то була за історія з матчем у кубку проти «Базиса-2», який не відбувся? Той зірваний матч негативно впливав на команду?

Почну з того, що в нас після гри з «Олімпом» відбулася серйозна розмова в середині колективу. Ми без остраху якогось висловилися відверто один одному які є претензії. Я почув футболістів. Я так розумію, що вони почули мене. І зробивши висновки, ми перезавантажилися. І видали такий потужний відрізок – виграли всі матчі чемпіонату, що завершилися, вийшли у фінал кубка. І нам буквально трішечки не вистачило на самому фініші. Але та розмова в нас тоді відбулася. І я вважаю, що вона багато позитивного дала. В тому плані, що ми більше зібралися, згуртувалися, що хтось знайшов в собі сили подивитися на все по-іншому. Навіть було видно, що гравці, які мали в першому колі менше ігрової практики, в другому колі виходили, грали і на них було приємно дивитися, вони повернулися до своєї кращої форми.

19. Ну Бог з ним з тим зірваним кубковим матчем. Над «Роденем» відтягнулися по повній?
Потім був виїзд у Драбів. Там «УТК» до того ніколи не перемагали. І тут команда на найгіршому газоні в чемпіонаті видала гру-феєрверк! Що то було?

О.Тарасенко.

Скажу, що по самій грі, по малюнку, по тренувальному процесу то такі ігри, як в Драбові, не мають бути виключенням. Хлопці мають вірити, що ми тренуємося стабільно тричі на тиждень і ми маємо в суботу вигравати за рахунок цього. За рахунок того, що ми правильно готуємося, що процес іде, що ми все в то вкладаємо, душу. Що стосується суперника нашого, то команда просто з’їжджається на одну гру. Про якусь фізичну форму, награвання тактичні і т.п. важко говорити. Тому відбулося як відбулося. Ми нарешті реалізували моменти, які в попередніх іграх транжирили. Тут у нас все зійшлося, пішла реалізація. Навіть на полі, яке важко назвати якісним, одному з найгірших в чемпіонаті, ми дали такий результат.

20. В Драбові ти вдався до кількох змін у складі. Ібрагім в сезоні радше був блідою тінню самого себе, але ти його поставив у стартовому складі. Повірив у нього? Він виправдав довіру тоді?

Ібрагім повернувся.

Так. Ібрагім в нас форвард таранного типу, який може нав’язувати верхову боротьбу і не цурається бігової чорнової роботи. Попри те, що в «Альтаїра» високі захисники, які вміють грати на другому поверсі, нам теж тепер було ким їм протистояти, ким створювати моменти. Ібрагім у першому колі мав менше ігрового часу. Але причина тільки в ньому. Коли він став по іншому відноситися до своїх обов’язків, він грав в основному складі і нагадував себе зразка 2018 року, коли він був просто незамінним в нападі.

21. Коломієць лише приїхав із-за кордону і швидко повернув місце у складі?

Це для нашої команди важливий гравець. Постать. Особистість. Фігура. Не лише на полі а і лідер в колективі, в роздягальні. Людина, яка відноситься до своїх обов’язків дуже відповідально. Один з стовпів, навколо якого будується команда. Він, зрозуміло, був не зовсім у формі після повернення із-за кордону. Але швидко прийшов до тями. І в тих іграх, в яких приймав участь, він беззаперечно нам допоміг. Нажаль, в матчі проти «Базиса» отримав важку травму і кінець сезону був глядачем. Хоча і вийшов на заміну у фіналі, але не то …

Травма С.Коломійця.

22. Після Драбова на всіх очікував супер-матч проти «Базису». Знаю, що ти мав можливість вивчати гру майбутніх суперників у матчі «Базис» - «Златокрай-2017». Відчувалося, що «Базис» не приховує амбіцій боротися за чемпіонство? Міг би назвати минулорічний «Базис» найсильнішим в його історії?

В.Горобець випереджає В.Грицая.

Останні роки між нами завжди цікаві ігри. Напружені. Фактор «дербі Уманщини». Про це всі знають, розуміють. Команди виходять і грають лише на перемогу. Цьогорічний «Базис» після першого кола отримав якісне підсилення. І вони дійсно виглядали непогано. Але конкретно по нашому матчу, то наша команда повністю суперника переграла, практично не давши йому нічого створити біля наших воріт. Лише в самому кінці гри, здається, у них був момент. Вдалося нам тоді повністю нейтралізувати їх сильні сторони а наші навпаки продемонструвати. Матч був теж цікавим. І сказати, що він був легким з огляду на рахунок 3:0, хто бачив, не зможе. Просто сама організація гри з нашого боку була дійсно якісною і сильнішою. І хлопці відчули після гри – якщо є порядок, якщо вони виконують установку, то результат позитивний буде!

23. З огляду на все вище можна максимально високо оцінити гру «УТК» проти «Базиса» і розгром останніх?

Ібрагім проти "Базиса"

Думаю, що да. Гра з «Базисом», мабуть, що найкраща у сезоні. Хоча «Альтаїр» і перемогли 6:1, але то на той момент був не той суперник, щоб робити висновки.