» » » 90 хвилин з Олександром Казанюком – сезон 2020 під мікроскопом. ЧАСТИНА 4.

90 хвилин з Олександром Казанюком – сезон 2020 під мікроскопом. ЧАСТИНА 4.

Автор: Sobolenko від 5-01-2021, 19:29, подивилося: 537

0 90 хвилин з Олександром Казанюком – сезон 2020 під мікроскопом.

Частина 4.

90 хвилин з Олександром Казанюком – сезон 2020 під мікроскопом.  ЧАСТИНА 4.

Друзі і куми знову в одній команді.

24. В тій грі сталася ще одна примітна подія. На полі в Умані в складі «УТК» дебютував Андрій Запорожан. Це одна з яскравих, помітних фігур УПЛ останніх років. Його перехід до «УТК» став без перебільшення самим гучним трансфером в області торік. Як то сталося?

А.Запорожан - самий гучний трансфер року в чемпіонаті області-2020.

Ми з Андрієм давно спілкуємося. Дружимо. Є кумами. І підтримуємо зв'язок. Коли він отримав складну травму, то випав з обойми в «Олександрії». Ще й контракт завершився. Він проходив дуже серйозний процес відновлення. 4 місяця без футболу. В одній з розмов я натякнув, що, якщо є у нього бажання грати в офіційних матчах, якщо дозволятиме здоров’я, то можемо його заявити за нашу команду. Буде можливість і нам допомогти, і йому повернутися до гри. Тим паче прийшов до нас Саша Тарасенко, з яким ми були разом в «Олександрії». Я вважаю, що в підсумку від цього виграли обидві сторони. Ми провернули такий гучний трансфер. І тим самим навзамін допомогли і Андрію.

А.Запорожан і О.Тарасенко

25. Після такої гри і перемоги в чемпіонаті на «УТК» за тиждень очікувала битва проти «Базиса» і у кубку. Розгром суперника в чемпіонаті не розхолоджував?

Ні, нічого такого не було. Ніякої ейфорії. Розуміли, що кубкова гра буде ще важче. Чудово розуміли, що легко не буде нікому!

26. Що згадаєш про той драматичний чвертьфінал?

С.Троян зрівнює рахунок на останній хвилині матчу

Однозначно, що це самий важкий матч у сезоні. Самий цікавий з огляду на те, як він розвивався. І я думаю, що для глядачів то був супер-матч. Такий сюжет забрав дуже багато сил та емоцій. Окраса сезону! Ми програвали. Але в підсумку таки вирвали перемогу.

Святкування переможного гола!

27. Після «спарки» проти «Базиса» був матч в Монастирищі. Проти одного з аутсайдерів чемпіонату. Але вийшло дуже важким матч. Ми перемогу вирвали надзусиллям лише в самому кінці. Три важкі матчі до того розрядили акумулятори команди?

А.Король забиває переможний мяч в Монастрищі.

Однозначно важко на такому емоційному рівні проводити всі матчі. Ігри з «Альтаїром» та «Базисом» дуже багато забрали насамперед емоцій. І в грі у Монастирищі був десь психологічний спад, десь закінчилися емоції. По грі ми знову створили дуже багато моментів, бажання демонстрували, але перемогу вольову вирвали у самому кінці. З нами у відкритий футбол не сильно хочуть грати команди в області. І на полях, куди ми приїжджаємо, здебільшого якість газону заважає створювати. А тут ще й спішили. Все в кучі… От і видали таку важку гру. Але три очки є три очки і ми залишалися в гонці.

28. В тому ж турі, передостанньому в чемпіонаті, в паралельному матчі в Золотоноші місцевий «Златокрай-2017» оформив собі золоті медалі. Прикро було, що від нас нічого не залежало?

Дійсно прикро. Ми тоді надіялися, що «Росава» цілком спроможна створити якийсь сюрприз. Але… Втім винуваті ми самі – втрата нами очок раніше нам і завадила стати чемпіонами. Причину в собі шукали і шукаємо.

29. З огляду на всі розмови довкола і пристрасті в соцмережах новоявлений чемпіон області в заключному турі не їхав відбувати номер в Умань. Та і додаткова стимуляція «третьої сторони» не приховувалася. Дуже нервова була атмосфера?

С.Дудник відкриває рахунок проти "Златокраю-2017"

Всі розуміли цінність того матчу. Ми могли фінішувати як на другому місці, так і взагалі без медалей! Нас влаштовувала лише перемога. Велика відповідальність. Після матчу у Монастирищі самі хлопці розуміли, що треба ще більше вкладати у гру і сил, і емоцій, і відповідальності. Поєдинок проти «Златокраю» ще раз довів, що в нас є певний рівень підготовки, самовіддачі та командної гри. І це нам дало результат в матчі. І не скажу, що то була «гра в одну калітку». Було важко. Суперник – достатньо кваліфікований. І в цьому році саме вони в кінці кінців стали чемпіонами області.

В.Горобець - 2:0!

30. Матч заключного туру проти «Златокраю-2017» ти вимушений був пропустити і був вдома. Чому? Як воно такий матч бути відірваним від своєї команди?

Захворів. Спочатку не надав тому уваги. Десь подумав, що то несерйозно, минеться. Навіть тренувався ще напередодні. Була навіть імовірність, що доведеться самому вийти на поле в суботу. Але після тренування відчув себе ще гірше. В ранці в день гри було зафіксовано підвищення температури. І самопочуття погіршилося. І з огляду на нинішні обставини, умови, перестороги, прийняв рішення, щоб не наражати на небезпеку людей, залишитися вдома.
Звичайно, було важко. Ні гру подивитися, ні підказати. Але весь час був на телефоні. Мені переповідали перебіг подій. «Трансляцію» вів травмований Сергій Коломієць. Був у курсі всього. І тут дуже добре, що ми маємо можливість таку – в нас в клубі є Олександр Михайлович Єжаченко. Він підстрахував мене в такий важливий момент. Людина, яка теж чудово знає нашу команду, людей, гру. Це для нього не було несподіванкою. Він належним чином налаштував хлопців. Та вони і сам знали, що нам треба від самої гри.

31. Але це ще було не все. Незвичний рік закінчувався в області розіграшем кубка. Дуже важкі два матчі за тиждень проти «Олімпа» в півфіналі. Графік був дуже виснажливим?

Я.Поплавка проти В.Підвісіцького

Так. Графік виснажливий. І виснажувало те, що в кожній грі потрібен був максимальний результат. Ми до гри з «Олімпом» виграли шість матчів поспіль. І 8-9 футболістів грали у кожному матчі по максимуму. І хоча ми старалися проводити відновлювальні процедури, тренування не носили інтенсивного характеру, але всеодно важко було. Додамо ще якістю полів восени, що погіршується, погода… Емоції вже не ті. Сили не ті. Але так у всіх було. Всі в таких умовах.

Д.Думенко

32. Пропущений гол у Кам’янці, що зрівняв рахунок по сумі двох матчів, не вибив з колії?

Не вибило. Тому що десь ми розуміли, що буде грати Кам’янка у такий футбол, - чекати свого моменту, стандартного положення. Так і вийшло у принципі. Вони замкнулися, десь сподівалися на контратаку. І таки забили нам після стандартного положення. Можливо хотіли довести справу до додаткового часу, до пенальті. Але ми відігралися. Ми ще при 0:0 мали виходити вперед. Але вкотре нереалізація нами моментів створювала нам проблеми. Але і при 1:0 мали впевненість , що відіграємося. І коли ми то зробили, то не замкнулися, а йшли вперед і були ближче до успіху за суперника.

А.Король прострілює на гол в Камянці.

33. Ну і нарешті фінал кубка області. Болюча тема? Вгамувалися емоції вже і проаналізував той матч у Лебедині?

С.Троян у фіналі проти "Альтаїра"

Емоції вже вляглися. Емоції погані лише від результату. Сама гра, відношення, все – за таку поразку не соромно. Ті, хто дивився на стадіоні чи в трансляції, розуміють – мало бути по іншому. Ми створювали моменти, хороші моменти. Мали забивати. І зовсім інша була б гра. Суперник замкнувся. Чекав свого моменту. Прикро, що ми і забили самі то собі. Не суперник нам забив. А самі собі. Це дуже прикро… Але за саму гру хлопцям подякував. Вони робили все, що могли. Була б реалізація – був би інший результат. Є над чим працювати. Молоді хлопці. Бажання є. А майстерності ще десь не вистачає. Це, як то кажуть, на базарі не придбаєш. Це приходить з роками праці. Будемо надіятися, що кожен з нас зробить правильні висновки і будемо рухатися далі.

В фіналі не було лише позитивного результату...

34. В фіналі дуже прикру травму ще в першому таймі отримав Віталій Горобець. Сильно то вплинуло на гру команди, можливо на кінцевий результат?

Злощасна травма В.Горобця...

Вплинуло. Це наш лідер. Капітан. Цим все сказано. Це кращий гравець команди в сезоні. Та і всього чемпіонату – на мою думку така індивідуальна відзнака точно справедлива. Для нас він незамінний. Нажаль, він отримав травму ще в першому таймі. Команда втратила лідера. І це в певній мірі підкосило. Віталій вів гру, практично в усіх матчах домінував в центрі поля, створював моменти. Такщо його втрата то більше ніж помітна втрата для команди. Сподіваємося, що Віталій відновиться після травми і ми разом піднімемося на вершину.