» » » Уманська "Зоря" продовжить боротьбу в чемпіонаті області.

 
 
 
Найближчі матчі:
ФІНАЛ КУБКА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ. 28 травня. 16-00. Стадіон "Уманьферммаш". "Базис" - "ЛНЗ-Лебедин"





Книгу "Історія футболу Уманщини. Книга перша. Від "Маккабі" до "УТК-Ятрань" бажаючі можуть придбати в Умані: в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни) а також у "ВІЗАВІ" (вулиця Тищика). Книга там присутня в твердій та мякій обкладинках. Бажаючі з інших міст можуть придбати звернувшись до автора (можна і укрпоштою і новою поштою).
У ПРОДАЖУ унікальний для нашої області довідник для уболівальника - "Гід по чемпіонату Черкаської області 2017". В ньому представлено всі команди, що планували грати в цьогорічному чемпіонаті (тобто з ватутінцями і командою Городища) - їх історію, статистику, історію і статистику зустрічей з усіма трьома командами Уманщини. Тобто прийшовши на будь-який матч чемпіонату області в Умані, Паланці чи Городецькому, ви будете максимально озброєні інформацією! Придбати можна буде лише в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни). Саме "SOCCER.BIZ.UA" надрукував перший тираж видання. Наклад обмежений, поспішайте придбати. На матчах в Городецькому 9 та 12 травня запитуйте у Олександра Клімова




Уманська "Зоря" продовжить боротьбу в чемпіонаті області.

Автор: Sobolenko від 30-01-2012, 19:56, подивилося: 1739

7 Команда "Зоря" (Умань) ПРОДОВЖИТЬ БОРОТЬБУ ! Представники команди (саме в спілкуванні з ними отримано інформацію, яка дасть відповідь на питання що власне трапилося) "Зоря" змогли довести організації, що проводить турнір, що з їх боку допущено помилку. Зі слів представника "Зорі" в Регламенті вказано, що до наступного кола має проходити по 2 команди (якщо в підгрупі 4 команди) і по 3 (якщо більше 4-х). В Монастирищі змагалося 6 команд а відтак вийти з підгрупи мало не 2 команди а 3. Уманській команді вдалося відстояти свої інтереси і "Зоря" продовжує боротьбу.

Категорія: Новини / Чемпіонат області

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 1
  • ICQ: {icq}
31 січня 2012 00:32

olegmns

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 31.01.2012
 
Шановний Ігорю! Звертаюся до Вас, як до людини, яка безмежно віддана служінню його Величності футболу. Я не знайомий з Вами особисто,але я щоденно відвідую Ваш сайт в надії дізнатися щось нове з життя нашого регіону. Я, житель Тального, і мав нагоду в складі команди Ветеран (Тальне)неодноразово зустрічатися з командою Зоря (Умань):організована,раціональна,потужна команда. Я не був у Монастирищі і не спілкувався з тими, хто пройшов відбір. Звертаюся до Вас,в першу чергу, не як до патріота Уманщини, а як до людини, яка відстоює справедливість у нашому футбольному господарстві : "Зоря" справедливо програла Тальному чи ні??? І чи мала вона після цього моральне право відстоювати свої інтереси??? На моїй памяті це вперше. Без всякого сарказму хотів би почути Ваш коментар

<
  • Публикацій: 2598
  • Коментарів: 1327
  • ICQ: {icq}
31 січня 2012 07:58

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Я маю власну думку. І по цьому питанню. Але наразі я досконало не знаю ситуації. Перша реакція після отримання такої новини була як і у вас - не зрозумів нічого. Багато хто обурювався - адже порушувався спортивний принцип. Вчора ввечорі я спілкувався з Карнаушенком. Він мені повідомив свою інформацію. Я і з ним згоден був - якщо організатори самі ж порушили Регламент (я , нажаль, його не бачив особисто) і в ньому чітко прописано, що з зони , де грало більше 4 команд, має виходити 3 команди, то, думаю, гнівних емоцій стане менше. Адже "Зоря" змогла відстояти своє право. Правда, логічнішим виглядав би матч тоді з Монастирищем. Адже та команда також поступилася в стиковому матчі. Але особисто не був в Монастирищі і не можу давати свій коментар. Я просто подав статистику. По одному матчу дав коротенький коментар. Але він на думку О.Б.Карнаушенка не відповідав подіям на полі. А відтак я вирішив за логічне прибрати те речення - якби я ою думку як очевидець подій, то ніхто не зміг би примусити мене прибрати власну думку.
Ситуація неоднозначна. Кидалася відразу у вічі нерівномірність у поділі на підгрупи. Тут грало 6 команд за 2 путівки а в інших зонах по 3 команди за ті ж 2 путівки. От і конфлікт.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 4
  • ICQ: {icq}
31 січня 2012 12:52

dyak

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 11.12.2011
 
привіт,Ігор.тут взагалі цікава ситуація виникає,так-як,у Регламенті написано,що з груп,які складаються з трьох команд,до наступного етапу проходить одна,з чотирьох-дві,з шести-три і з десяти-чотири команди...тобто,"Зоря" мала грати з "Авангардом" за останню путівку до наступного етапу,така ж сама ситуація і в Звенигородці,бо там теж було 6 команд,але звідти,чомусь,вийшло тільки дві...більш цікаво буде,коли про це дізнаються команди,які минулого тижня грали у групах,де шість команд і не пройшли далі...Черкаси самі собі перечать...

<
  • Публикацій: 2598
  • Коментарів: 1327
  • ICQ: {icq}
31 січня 2012 19:29

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Я сьогодні на власні очі побачив Регламент. Там чітко вказано скільки команд проходить до наступного кола:
1 команда - якщо в підгрупі 3 команди
2 команди - якщо в підгрупі 4 команди
3 команди - якщо в підгрупі 10(!) команд.
про підгрупи з 6 команд мови немає. Але була допущена помилка, коли вказали, що з підгруп, де 3 команди, виходить по 2. А відтак і виникло питання по підгрупах з 6 команд. Сьогодні поставило питання і Монастирище. І наскільки знаю (і це вже було логічним) і їх пропустили до 2 кола. Наскільки знаю пропустили і ті 2 команди, що були 3-4 в іншій підгрупі з 6 команд (це вже, принаймі, послідовно).
Не зовсім приємна ситуація.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 4
  • ICQ: {icq}
31 січня 2012 21:27

dyak

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 11.12.2011
 
Можливо,на наступний рік АМФЧО врахує свої помилки і попрацює над Регламентом,щоб в майбутньому уникнути подібних ситуацій

<
  • Публикацій: 2598
  • Коментарів: 1327
  • ICQ: {icq}
31 січня 2012 21:33

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Думаю так і буде.

У наступний раунд пройшли наступні команди:

Смілянська зона:

"Сміла-1"

"Сміла-2"

Корсунь-Шевченківська зона:

"Рось" Корсунь-Шевченківський

"Вікторія" Стецівка

Чорнобаївська зона:

"Колос" Чорнобай

"Спартак" Золотоноша

Уманська зона:

"Ветеран" Тальне

"Ятрань-УТК" Уманський р-н

"Зоря" Умань

"Авангард" Монастирище

Звенигородська зона:

"Шпола"

"Ветеран" Катеринопіль

"Колос" Вільшана

"Ветеран" Лисянка

У черкаські зоні стартовий тур пройде 31-го січея.

Нагадаємо, що наступний раунд змагань відбудеться 12-го лютого.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 1
  • ICQ: {icq}
9 лютого 2012 20:49

tikuvibq

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 9.02.2012
 
Последние новости и информация о оперционной системе виндовс 8 на сайте mscnews.ru.

Інформаційне повідомлення