» » » Чемпіонат області з міні-футболу. 2 коло. Зональні змагання в Умані.

 
 
 
Найближчі матчі:
ФІНАЛ КУБКА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ. 28 травня. 16-00. Стадіон "Уманьферммаш". "Базис" - "ЛНЗ-Лебедин"





Книгу "Історія футболу Уманщини. Книга перша. Від "Маккабі" до "УТК-Ятрань" бажаючі можуть придбати в Умані: в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни) а також у "ВІЗАВІ" (вулиця Тищика). Книга там присутня в твердій та мякій обкладинках. Бажаючі з інших міст можуть придбати звернувшись до автора (можна і укрпоштою і новою поштою).
У ПРОДАЖУ унікальний для нашої області довідник для уболівальника - "Гід по чемпіонату Черкаської області 2017". В ньому представлено всі команди, що планували грати в цьогорічному чемпіонаті (тобто з ватутінцями і командою Городища) - їх історію, статистику, історію і статистику зустрічей з усіма трьома командами Уманщини. Тобто прийшовши на будь-який матч чемпіонату області в Умані, Паланці чи Городецькому, ви будете максимально озброєні інформацією! Придбати можна буде лише в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни). Саме "SOCCER.BIZ.UA" надрукував перший тираж видання. Наклад обмежений, поспішайте придбати. На матчах в Городецькому 9 та 12 травня запитуйте у Олександра Клімова




Чемпіонат області з міні-футболу. 2 коло. Зональні змагання в Умані.

Автор: Sobolenko від 5-02-2012, 17:39, подивилося: 1647

10 Чемпіонат області з міні-футболу. 2 коло. Зональні змагання в Умані.
Фаворитами виглядали дві команди – МФК «Христинівка», яка повністю була укомплектована майстровитими гравцями київської бізнес-ліги, і «УТК-Ятрань», яка дозаявила уманських гравців-професіоналів Олександра Казанюка і Віталія Горобця а також досвідченого фут зального голкіпера Ігоря Бобка. Волею упорядників календаря саме ці команди і вийшли першими на майданчик.

1. МФК Христинівка – УТК Ятрань 6:4 (4:2)

МФК Христинівка: Мельник, Галюк, Буянов, Борсук, Погрібний, Погорілий, Негель, Алексюк, Воронков
УТК Ятрань: Бобко, Горобець, Казанюк Д., Казанюк О., Єжаченко О., Єжаченко В., Єжаченко Є., Прудіус, Терещенко, Думенко
Голи: Погорілий (2,8,13), Погрібний (6), Борсук (31,37) – Казанюк Д. (7), Терещенко (10), Казанюк О. (24), Думенко (26)
Чемпіонат області з міні-футболу. 2 коло. Зональні змагання в Умані.Чемпіонат області з міні-футболу. 2 коло. Зональні змагання в Умані.Чемпіонат області з міні-футболу. 2 коло. Зональні змагання в Умані.

Відразу скажу, що за рівнем гри це був найкращий поєдинок дня (інтриги і в наступних матчах було достатньо). В першій 20-хвилинці помітною була перевага київських виконавців з «Христинівки» у грі саме в міні-футбол. І доволі справедливо вони на перерву пішли ведучи в рахунку 4:2.
Але по перерві характер гри відчутно змінився. І спочатку Олександр Казанюк зі штрафного просто порвав «девятку» а потім Дмитро Думенко і рахунок зрівняв. Ініціатива перейшла до господарів. І тричі гостей рятував голкіпер Воронков. В лічених сантиметрах мяч пролітав після ударів Василя Єжаченка і О.Казанюка. Натомість господарі ще й пропустили. А наприкінці той же Борсук і до 2-х м’ячів перевагу гостей довів. В дуже цікавому матчі перемогу могли здобути обидва колективи. Вдалося це гостям.

2. Олімпік Христинівка – Маньківка 5:3
Олімпік: Янковий, Пономар, Половенко, Балоха, Овчаренко, Березовський, Безверхий, Коломієць, Рохальський, Добреля
Маньківка: Бондар, Фещенко, Чемінава, Павленко, Околіта, Журба, Тисанюк, Маляренко, Горщинський, Олійник, Гаврилюк, Семенченко
Голи: Половенко (8,16,18), Пономар (13), Березовський (34) – Павленко (34,36), Гаврилюк (38)

Після першого матчу контрастним був рівень гри у другому матчі. І швидкості на порядок менші і виконавська майстерність.

3. УТК-Ятрань – Олімпік Христинівка 6:3

Голи: Казанюк О. (28,30,36,38), Горобець (31), Єжаченко В. (32) – Половенко (18, 39), Березовський (19)

Уболівальники очікували простої перемоги ятранців. І все до цього йшло. В перші 10 хвилин гравці команди Уманського району двічі влучили в штангу і ще раз з метра не поцілили в порожні ворота! Ви самі знаєте неписані правила футболу – взамін два м’ячі влетіли у ворота господарів. І такий рахунок тримався до середини другого тайму! А там буквально за чотири хвилини ятранці вперед вийшли 4:2. І перемогу вже не віддали.

4. Маньківка – МФК Христинівка 1:15 (0:7)
Торщинський (24) – Мельник (35), Галюк (19,25,38), Буянов (32), Борсук (4, 5,9, 18,39), Погрібний (38), Алексюк (28), Воронков (2)

Це було просто побиття. Почалося з того, що вже на 2-й хвилині перший гол забив … голкіпер – Воронков підхопив м’яча, перетнів середню лінію і пробив в кут! Далі без коментарів….

5. УТК-Ятрань – Маньківка 7:6
Голи: Горобець (2), Казанюк Д. (16), Казанюк О. (31, 33, 34), Єжаченко В. (39), Думенко (12) – Фещенко (4,18, 38), Олійник (6), Окаліта (10), Чемінава (33)
Чемпіонат області з міні-футболу. 2 коло. Зональні змагання в Умані.
Після 1:15 можна було чекати легкої перемоги господарів. Натомість отримали самий драматичний матч дня. Маньківка якимось дивом вийшла надвмотивованою і билася за кожен мяч на кожному клаптику майданчика. Піля швидкого очікуваного гола Горобця господарі отримали три в свої ворота! До перерви змогли відігратися. Правда, на перерву все одно пішли за переваги Маньківки.
До середини другого тайму рахунок тримався. Нарешті О.Казанюк відновив рівновагу гарматним пострілом з гострого кута. Але Чемінава знову виводить Маньківку вперед. Але два голи знову О.Казанюка і тепер «УТК-Ятрань» веде в рахунку. Все? Не вгадали! На останній хвилиниі рахунок стає 6:6. Але Василь Єжаченко встигає провести переможного м’яча для ятранців! А з ним і путівку до третього етапу змагань!
Чемпіонат області з міні-футболу. 2 коло. Зональні змагання в Умані.

6. МФК Христинівка – Олімпік Христинівка 11:3

Голи: Мельник (38,39), Буянов (13,15,26), Борсук (4), Погрібний (5), Погорілий (14,33), Алексюк (30,31) – Пономар (+11), Половенко (14,21)

Тут вже і акробатичні номери у виконанні киян були!

Категорія: Новини / Чемпіонат області

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 11
  • ICQ: {icq}
5 лютого 2012 21:31

Кумець

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 16.12.2011
 
Арбітр матчу вкрав перемогу маньківчан над уманчанами, а, відтак, і третю сходинку. Сприяти господарям, судити в одну сторону - це, щонайменше, некоректно.

Уманчан вітаю з виходом в наступне коло і бажаю подальших успіхів.

<
  • Публикацій: 2598
  • Коментарів: 1327
  • ICQ: {icq}
6 лютого 2012 01:22

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Виклав статистику практично без коментарів. Але данний допис без відповіді залишити не можу.

Коли в першому таймі арбітр залишив без належної уваги гру рукою гравця Маньківки , то з боку справедливого Кумця коментарів немає. Що цікаво арбітр протиречив сам собі - фол відкладений зафіксував (і це не викликало спротиву лави Маньківки - я сидів за столом арбітра-хронометриста). А тепер питання - який може бути принцип переваги при грі рукою захисником у власному штрафному майданчику?

Але про це пан Кумець тихенько мовчить...
Зате коли на 38-й хвилині у спірному моменті (два гравці протилежних команд одночасно зіграли в мяча) - зверніть увагу - У СПІРНОМУ! - арбітр вказав замість кутового на "від воріт" то гравець Маньківки видав тираду, яку можна вивчати в підручниках по ненормативній лексиці! За що пан Гаврилюк і був вилучений з поля. Пан Кумець щось бачив не те? Чи він ще щось вгледів? То тоді він хай тут і вкаже про причину несподіваної мотивації команди Маньківки на цю гру. Безвольна ганебна "гра" з 1:15 помахом чиєїсь чарівної палочки перетворюється на овіяний славою подвиг Матросова, коли всі кидаються на мяч як останній раз в житті.... Ану будьте чесним - просвітіть про причини безкористної мотивації Маньківки....

Хотілось би прочитати....

А наостанок. Цікаво було спостерігати як пан з Маньківки, який двічі розпочинав карєру "арбітра" (але через власні певні звички не спромігся протриматися хоч кілька місяців) , вичитував арбітрам власне "бачення" гри. Особливо кумедним було чути фразу - "навчіться вигравати". Пан хоч би навчився програвати і притримав свої шкідливі звичкі - тоді можливі появляться і тверезі судження.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 2
  • ICQ: {icq}
6 лютого 2012 09:35

Слава

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 6.02.2012
 
Пане Соболенко, ви не знаєте які команди пройшли далі? І де будуть грати МФК «Христинівка» та «УТК- Ятрань».

Я теж вчора грав за «МФК» і нащод судійства хочу сказати: да воно було не ідеальним, но і ми не професіонали.(ви ще набачили як судять в Києві, то нема чого жалуватись).

А нащод Маньківки хотів сказати, якби не мотивація однієї людини, то напевно ви получили з десяток голів від Умані!!!

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 11
  • ICQ: {icq}
6 лютого 2012 09:46

Кумець

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 16.12.2011
 
Щодо вилучення Гаврилюка - 100% арбітр був правий. Але спірні моменти під час всієї гри були на сторону уманчан (це визнали і самі гравці Умані). Щодо мотивації - то Ви, Ігоре знаєте, що Маньківка з Уманю завжди грали між собою вмотивовано. Щодо "арбітра з Маньківки", цікаво що то за звички про які Ви пишете, і постає питання до Ігоря: Чому Ви і з яких причин в свій час залишив обласний арбітраж. Щодо Філіпчака скажу, що він дійсно для самоосвіти їздив на курси суддів, возив з собою Маляренка, і првильно робив. Щодо фрази "навчіться вигравати" - як на мене мається на увазі без спірних моментів, щось на зразок Христинівки 15:1, і не було б зайвих емоцій. А те, що ігри вдались, так це факт.

<
  • Публикацій: 2598
  • Коментарів: 1327
  • ICQ: {icq}
6 лютого 2012 13:55

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Щодо того, що ігри вдалися - то сперечатися не є доречним. Правда, навряд чи до цієї категорії відноситься 1:15. А щодо мотивації, то Ви пан Кумець лукавите. Ви говорите про все із знанням справи (це не іронія ) - про того ж Філіпчака ви вірно все зрозуміли (Пан Філіпчак можливо і для самоосвіти їздив, але коли без попередження федерації просто не виїхав на арбітраж гри, то це дивна "самоосвіта). А відтак про реальну мотивацію Маньківки Ви також знаєте. Ото ж будьте послідовним.
Щодо питання
Цитата: Кумець
Чому Ви і з яких причин в свій час залишив обласний арбітраж.

Це не є таємницею. Я 12 років присвятив арбітражу (і за весь період у мене не було жодного випадка як у Філіпчака - незалежно від рівня змагань) і перестав займатися цією справою, коли мені чітко вказали де мій потолок. А я не займаюся справами, в яких немає перспектив. До того ж мені НЕ ЦІКАВО БУЛО два-три десятки років обслуговувати чемпіонат області. А пан Філіпчак і не розпочинав, щоб закінчувати... До того ж данний пан дозволяє неодноразово собі робити висловлювання, які крім бредом назвати ніяк не можна.

І наостанок про те, з чого все розпочалося. Я згоден з паном Славою. Що арбітри припускалися якихось помилок. Але якщо пан Кумець вгледів упередженість , то , мабуть, мотивація (ми знаємо яка чи не правда?) затьмарила йому очі. До того ж якщо рівень гри киян з МФК "Христинівки" ще дозволяє їм сказати , що рівень арбітражу можливо нижчий за їх рівень гри, то гра Маньківки аж ніяк не була вищою рівня самого арбітражу! Якщо ви вчите вигравати, то навчіться достойно програвати!


А загалом, щоб не складалося якесь вражень хибне, хотів би сказати, що весь зональний турнір в Умані пройшов на достойному рівні і без ексцесів. Розчарування поразкую теж можна зрозуміти. Той же Гаврилюк загалом вихований молодий чоловік і не назвав би момент з вилученням для нього типовим. Правда, все ж треба стримувати емоції. А потім після гри можна і реально на речі дивитися.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 11
  • ICQ: {icq}
6 лютого 2012 14:24

Кумець

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 16.12.2011
 
Знаючи Філіпчака, можу сказати , що людина говорить те, що думає, і я його в цьому не виню. А щодо мотивації Маньківки - не говоріть того, чого не знаєте. Скільки я знаю, Маньківка завжди настроювалась на Умань. А те, що програли 1-15, буває. Бажаю Вам і вашій команді цього уникати. Успіхів!

<
  • Публикацій: 2598
  • Коментарів: 1327
  • ICQ: {icq}
6 лютого 2012 17:38

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Щодо мотивації - то якраз знаю, що говорю. І ваша фраза
Цитата: Кумець
А щодо мотивації Маньківки - не говоріть того, чого не знаєте.
чуд
ово ілюструє і що Ви в темі. Щодо того чи знаю я - то не лише при мені була озвучена причина мотивації самим мотиватором (доволі необачно це було зроблено - занадто вже кортіло). В принципі не про мотивація як саму - а про те, що вона явно вплинула на адекватність сприйняття ситуації.
Щодо
Цитата: Кумець
Знаючи Філіпчака, можу сказати , що людина говорить те, що думає
то не обовязково той бред, що в когось в голові виносити на загал - це не ознака доблесті чи честності. Доречі, мова зовсім не про його висловлювання щодо ігор останньної неділі в Умані (вони , доречі, зовсім не були якимось аж занадто цікавими) - данний пан неодноразово висловлювався набагато цікавіше!


Цитата: Слава
Пане Соболенко, ви не знаєте які команди пройшли далі? І де будуть грати МФК «Христинівка» та «УТК- Ятрань».

Наскільки зрозумів, що півфінальна зона можлива в Умані. Але не буду вводити в оману і говорити що це 100-процентно. На сайті асоціації говориться про підгрупу в Умані, що дає підстави вважати, що тут вона і буде. Але є нюанс. 19.02., в неділю о 12-00 в УДПУ "Ятрань-УДПУ" прийматиме дніпропетровський "Олімпік" в рамках чемпіонату України з міні-футболу. Можливий варіант , коли в 10-00 і 11-00 відбудеться 2 матчі чоловічого чемпіонату, потім 12-00 гра жіночих команд. а за нею ще 4 гри чоловічих команд. Але це поки в стадії узгодження.

Варіант провести чоловічі змагання в суботу буде можливим , якщо в ці строки в Умані не проходитеме чемпіонат України з карате.

А щодо дискусії з паном Кумцем. Думаю, що дискусія не потребує продовження - знаю що у тих же ветеранів футболу Маньківки і Уманського району склалися дружні стосунки. І це саме вірно. А пристрасті були є і будуть. Бажано їх контролювати і шукати причини поразок в собі набагато перспективніше....

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 2
  • ICQ: {icq}
6 лютого 2012 21:21

Слава

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 6.02.2012
 
Дякую за повідомлення!
Надіюсь, що тур відбудеться в Умані (бо у вас чудовий зал).
Хотів у вас спитати, на якому місці перебувають Уманські дівчата?
І хотілось би подивитись гру дівчат вживу, бо я по можливості відвідую ігри «Біличанки».
Щераз дякую за відповідь!!!

<
  • Публикацій: 2598
  • Коментарів: 1327
  • ICQ: {icq}
6 лютого 2012 21:36

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Зараз будемо микитикувати як втиснутися в один день. Думаю,що доволі реальний варіант з матчем жіночої команди між чоловічими іграми (ми вже просто не можемо перенести гру жіночої "Ятрані"). Жіноча "Ятрань" перший сезон грає міньку - до цього 4 роки відіграли у вишці на велике поле (останніми ніколи не були - посередині таблиці крутилися. останній сезон було реально поборотися за "бронзу" але ми не спроможні були тягатися нашим бюджетом з бюджетом "Нафтохіміка" з Калуша).... В мінькі в перший сезон просто не вистачає саме досвіду цього виду спорту - так саме через це поступилися 1:2 і 3:4 Черкасам і Полтаві вдома - були б в трійці. Але спробуємо надолужити. Вийшли в півфінал кубка (з тим же Калушем звело нас)....

<
  • Публикацій: 0