» » » "Зоря" крокує до фінального етапу.

"Зоря" крокує до фінального етапу.

Автор: Sobolenko від 26-02-2012, 17:34, подивилося: 1166

0 Цієї неділі в Умані відбувся один із двох півфінальних турнірів чемпіонату області з міні-футболу. Так замуслувато проходить цьогорічний чемпіонат, що до Умані зібралися команди, що зустрічалися вони вже по два-три рази. Отож вивчили один одного більше ніж досконало.
1. «Ятрань-УТК» - «Тальне» 2:3 (0:1)
Голи: Земляков, В.Єжаченко – Оратівський-3
Госпдарі мали перевагу, але марнували момент за моментом (і в каркас воріт в тому числі влучали). Натомість наразилися на контрвипад. По перерві картина не змінилася. Ятранці моменти транжирили. Примудрялися з пів метра не забивати. А Оратівський знову втік двічі і приніс перемогу гостям!
"Зоря" крокує до фінального етапу."Зоря" крокує до фінального етапу.
2. «Зоря» (Умань) – «Авангард» (Монастирище) 6:1
Голи: Карнаушенко-2, Рубанчук-3, Прокопенко - Плиска
«Зоря» сьогодні мала найоптимальніший склад. Могли грати в три четвірки, причому дві з них з рівним правом могли претендувати на право називатися стартовими. Судіть самі: В.Гурбич, О.Карнаушенко, А.Дегтярьов, С.Лактіонов, В.Рубанчук, В.Дерманський, О.Прокопенко, П.Казаков, М.Михайлишин, Ю.Толокін, А.Пишнюк, М.Байда.
Долю матчу вирішили в перші 5 хвилин. В другому таймі дещо рослабилися, але це сильно на результаті не позначилося.
3. «Ятрань-УТК» - «Авангард» 2:4 (0:2)
Голи: Крицький, Земляков – Тертичний-2, Плиска-2
Прикра поразка в першому матчі сильно вдарила по настрою команди Уманського району. Другий матч тепличники розпочали не основною четвіркою. І гості відкрили рахунок. І на перерву пішли взагалі за переваги в два м’ячі. В другому таймі господарі влаштували штурм воріт суперника. Двічі зводили перевагу «Авангарду» до мінімума. Але катастрофічна нереалізація моментів і тут не дозволила тепличникам уникнути поразки. Дві доволі несподівані поразки змусили «Ятрань-УТК» зійти з дистанції на третьому етапі змагань.

4. «Тальне» - «Зоря» 1:9
Голи: Коваленко – Дегтярьов, Лактіонов, Рубанчук-3, Михайлишин -2, Прокопенко, Пишнюк.
Більш ніж переконлива первага уманчан відображена на табло.

5. «Авангард» - «Тальне» 4:1
Голи: Плиска-3, Шутко – Черепенко
Гра за другу путівку до фіналу. Героєм матчу став Плиска, який відзначився хет-триком. Таким чином монастирищенська команда склала компанію уманчанам. З чим і привітаємо обидва колективи. Цікаво, що «Авангард» і «Зоря» синхронно долають разом три етапи поспіль. Буде кумедно, якщо вони ще і вчетверте зустрінуться!