» » » "УТК" зазнав поразки в Білій Церкві від "Колоса" (Пустоварівка)

"УТК" зазнав поразки в Білій Церкві від "Колоса" (Пустоварівка)

Автор: Sobolenko від 2-03-2021, 22:30, подивилося: 503

"Колос" (Пустоварівка) - "УТК" 2:1 (0:1)

28 лютого.

УТК: Щербина, Дудник (59, Коломієць), Твердоух, Тарасенко (46, Бровченко), Лут (46, Троян), Рудь (59, Король), Любченко, Лісовий (62, Ткач), Поплавка (46, Потапов), Лебедєв (84, Рябченко), Єжаченко (76, Казанюк).

Голи: 0:1 (8) - Рудь (або автогол), 1:1 (52, пенальті), 2:1 (83)

Як видно, відбулося чимало замін із стартовим складом "УТК" в порівнянні з суботньою грою. Викликано це намаганням тренером надати приблизно рівне навантаження гравцям. До того ж мало часу від гри напередодні (17 годин), яка відібрала чимало сил.

В першому таймі можна говорити про рівну, або приблизно рівну гру. При цьому і рахунок 1:0 на користь гостей теж можна назвати справедливим. Все ж тепличники створили 2-3 гарних моменти для взяття воріт. Але, що характерно, забили не в одному з них, а після закрученої подачі з кутового від Артема Рудя. Все ж не часто побачиш гол по суті прямо з кутового.

По перерві картина кардинально не змінилася. Тепер вже хвилин за 7-8 по відновленню гри гол забили господарі. Зробили вони то з пенальті. Тепличники ж свої нагоди збільшити перевагу змарнували. Як і після пропущеного м'яча інші шанси, щоб знову вийти вперед. А на 83 хвилині взагалі все відбулося за класикою. Спочатку чистий вихід сам на сам не реалізував Лебедєв. Владислав поспішив пробити сходу і промахнувся. А цілком мав достатньо часу і простору обробити м'яч. І тут же в атаці-відповіді забив "Колос". Прикро і дуже повчально. Більше голів не було і переміг "Колос". Ну з тим, що було прикро, проблем великих не має - все ж контрольний спаринг. А ось, що буде уроком, то навіть добре. Гарний урок і сподіваюся, що в офіційних матчах вже буде дещо інакше, що помилки сьогодні принесуть користь.