Автор: Sobolenko від 9-03-2021, 16:33, подивилося: 432

7 березня. Біла Церква.

«УТК»:
Сорокін (10, Щербина), Коломієць (46, Дудник), Твердоух (69, Бровченко), Подколзін, Троян (46, Рудь), Любченко (52, Ткач), Лісовий (46, Король), Потапов (59, Рябченко), Раковський (46, Лебедєв), Зоря (52, Єжаченко), Поплавка

Голи: Потапов (3, 38), Зоря (47), Рудь (57) – (88)
В заключному турі турніру в Білій Церкві «Колос-CUP» тепличники здобули впевнену перемогу над командою з Київщини. Вже в дебюті матчу Роман Потапов класно розібрався із захисником і воротарем. Потім майже до кінця тайму рахунок не змінювався, хоча гра була під контролем «УТК». До тих пір, поки той таки Потапов не оформив дубль. Цей раз він класно пробив із-за штрафної.
Другий тайм розпочався знову з голу підопічних Казанюка – тепер відзначився Віталій Зоря. А потім в другому матчі поспіль відзначився неординарним голом Артем Рудь. І лише під кінець зустрічі динамівці забили гол престижу.
Єдиною неприємністю для «УТК» стало ушкодження, яке отримав в матчі Олексій Сорокін – вже на 10-й хвилині він відчув біль у нозі і його вимушено замінили. Будемо сподіватися на краще.
В заключному матчі турніру вирішувався остаточний розподіл місць. «Базис» без значної частини гравців, яких можна називати основними (зокрема без екс-гравців «ЛНЗ-Лебедин») поступився 0:3 «Колосу». Тим самим в підсумку саме «Колос» наздогнав «УТК. В обох команд стало по 12 очок в 5 матчах. Але за рахунок перемоги в особистій зустрічі «Колос» фінішував першим а «УТК» - другими.